Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Adana Tahminleri – 6 Nisan 2021

Aylık takvimimizde belirttiğimiz üzere, Adana programıyla at yarışı tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Sadece ilk altılı oyunu için denemelerimizin olacağını söyleyeyim. Çünkü ardından Fransa yarışlarına odaklanmayı hedefliyoruz. Adana tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dileriz.

[box type=”success” ][toggle_group][toggle_title active=”close” id=”hedefprogramlar”]Hedef Programlar Nedir?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hedefprogramlar”]

Hedef programlar diye adlandırdığımız programlar, rahat analiz yapabildiğimiz ve pek çok kez kasamızı büyüttüğümüz, 10.000 TL üstü ikramiye sık kazandığımız programlardır. Fakat, bu programlar için hep kazandığımızı veya her hedef programa 6’lı, 5’li oynamanız gerektiğini söyleyemeyiz. Örneğin: Gulfstream Park hipodromunda, kış aylarında birçok program az atlı olabiliyor, az atlı programa; 6’lı Ganyan oynamanız oldukça saçma bir karar olacaktır. Yine de, dilerseniz ikili bahis ve ganyan oyunlarıyla kasanızı yükseltmeye çalışabilirsiniz. Her program için, özellikle yeni üyelerin; üstteki ‘Ara’ butonundan arama yaparak eski tahminlere göz atmasını tavsiye ederiz. Newcastle programı denk geldiyse, geçmişteki Newcastle tahminlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu size, iyi ve kötü senaryoları gösterecektir.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hedefolmayanlar”]Hedef Olmayan Programlar Hakkında[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hedefolmayanlar”]

Hedef olmayan programlarda kazanamayacağımızı sizlere söylemiyoruz. Fakat hedef olmayan programlar, vasat hipodromlardaki programlar oluyorlar. Kazanıp kazanamayacağımız, o günkü denk gelen programa ve biraz şans olasılığıyla bağlantılıdır. Hedef program olarak almadığımız: Wolverhampton, Newcastle, Hong Kong, Fransa, Philadelphia Parx gibi yerlerde pek çok kez tutturduğumuzu, geçmiş tahminlerden görebilirsiniz. Her kalabalık koşulu program için 5’li ve 4’lü oynanabilir.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hangisi”]Hangi Programa, Nasıl Oynanmalı?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hangisi”]

Hangi programa ve nasıl oynayacağınız, elbette en önemli unsurdur. Bu yazdıklarımıza dikkat etmezseniz, başarısızlıkla ayrılmanız muhtemel olacaktır. Hedef program (PRO) statüsünde yayınlanan programlar için, eğer kalabalık koşular mevcutsa; o programa kesinlikle oynayabilirsiniz. Net bir tek adayı yoksa veya iki-üç atlı küçültmeler rahat yapılamıyorsa; 5’li veya 4’lü oynamanız gerekmektedir. Özellikle, sadece 4’lü oynayarak; her gün keyifle yarış izleyen ve kasasını 50.000 TL üstüne çıkaran üyelerimizi tanıyorum. Yine de 4’lü oynamak için, tüm koşuların kalabalık olması gerektiği doğru bir fikirdir. Tüm kurgularımız 1.000 TL üstü ikramiye hedefiyle yazılmaktadır.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hangikurguyu”]Hangi Kurguyu Tercih Etmeliyim?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hangikurguyu”]

Yayınladığımız kurgular arasında, özellikle kalabalık atlı koşuların yoğun olduğu ve bir tek adayının olmadığı günlerde; doğru kurguyu seçmeniz ikramiyeyi tutturmanızı doğrudan etkileyecektir. Eğer daha güvenli yarışlar izlemek ve görece daha az ikramiyeyi kabullenen bir anlayışa sahipseniz; her zaman Normal Kurgulu 6’lı Ganyan ve yanına Sürpriz 5’li Ganyan denemesi yapabilirsiniz. Çok rahat yarışlar izlemek ve oynadığınız miktarın 10-12 katına ulaşmak istiyorsanız; 4’lü Ganyan mükemmel bir seçim olur. Kasası hayli rahat olup, tevziyi hedefleyen üyelerimiz Sürpriz Altılı veya o gün için az risk almak istiyorlarsa; Sürpriz Beşli kurgularını oynayabilirler. Sürpriz kurguların teksiz, normal kurguların tekli olmaya meyilli olduğunu belirterek bitirelim.

[/toggle_content][/toggle_group][/box]


[box type=”warning” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”adana”]Adana – Koşu Sıralamaları[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”adana”]

1.Koşu: |1-3++6|= Öncelikle, bir gün önce sıralamaların çıkarılıp; o sıralamaların üzerine AGF tablosundaki durumlarına göre yorumlar yapıldığını söyleyeyim. Adana vasat bir yer olduğu için, diğer tüm vasat yerlere yaptığımızın aynısını yapıyoruz. 1 numaralı Candemir ve 3 numaralı Caymaz’ın koşu performansları rakiplerinden üstündü, onların yanına ciddi bir rakip bulamadık. Yüksek yüzde kaplasalar da mecburen geçiş koşusu düşüncesiyle tercih edilebilirler. 6 numaralı Bay Mete sürpriz.


2.Koşu: |6-5-3-2++11-8|= 6 numaralı Kibar Çocuk, 5 numaralı Golden Ruler, 3 numaralı Çarşa Ağası ve 2 numaralı Alator dörtlüsü arasında geçebileceğini düşünüyoruz. 11 numaralı Rise öncelikli rakipleri olabilir. Hem öne çıkardıklarımızın arasından 2 numaralı at, hem de sürpriz olarak gösterdiğimiz 8 numaralı atın favori-plase oldukları göze çarpıyor. Bu durumda koşu, bütçe koşusuna dönüşüyor.


3.Koşu: |6-5-2-4++1-7|= 6 numaralı Aypars, 5 numaralı Alibeğ ve 2 numaralı Beratefe üçlüsü koşuyu domine edebilirler. %1 yüzde kaplayan, fakat tehlike yaratabileceğini düşündüğümüz 4 numaralı Albuzat sürpriz kurgularda kullanılabilir.


4.Koşu: |3-5++4-1|= İlk koşuyu andıracak şekilde, iki tane atın favori plase oranlarını hak edip; ciddi anlamda öne çıktıklarını düşünüyoruz. 3 numaralı King Can ve 5 numaralı Victory Bawl’ın birlikte birinci mücadelesi verdiklerine şahit olabiliriz. 4-1 sürprizler.


5.Koşu: |3-2-8-7++10-11-9|= 3 numaralı Feyman Abi, 2 numaralı Puro, 8 numaralı Peace Ruby ve 7 numaralı Kuanpo dörtlüsünün rakiplerinden çok büyük üstün durumları olmasa da; kötünün iyisi olmaları bakımından şanslarını arttırabilirler. 10-11-9 üçlüsüne de dikkat etmek gerekebilir.


6.Koşu: |5-6-1-3++10-7++9|= 1 numaralı Demirdalga koşunun favorisi görünüyor, biz bu koşuda onun rakipleri olduğunu ve dileyenlerin kurgu oyunlarına başvurabileceğini söyleyebiliriz. 5 numaralı Melikenur, 6 numaralı Çömlekçi Kızı ve 3 numaralı Gökçekız üçlüsü son koşuya az at gelen kurguların tercihi olurlar. 10-7 öncelikli sürprizler.


[/toggle_content][/toggle_group][/box]
Önceki

Philadelphia Parx Tahminleri - 5 Nisan 2021 (3.672 TL TUTTU)

Sonraki

Saint Cloud Tahminleri - 6 Nisan 2021

Benzer İçerikler
İncele!

Turffontein Tahminleri – 6 Kasım 2021

Cumartesi günü Turffontein programıyla bugün de Güney Afrika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Programdan genel olarak kısaca bahsetmek gerekirse, eğer kalabalık atlı koşularda tersi yaşanmazsa küçük ikramiye vermeye yakındır, dolayısıyla sizlere sadece örnek olarak şablonlar göstereceğiz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

İstanbul Tahminleri – 9 Mart 2022

Çarşamba günü İstanbul programıyla Türkiye Yarışları için at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. İzlemesi keyifli ve bazı koşularda şans yardım ederse ciddi ikramiyeler kazanabilecek bir program olarak dikkat çekmektedir. İstanbul tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz, bol şanslar dilerim.
İncele!

Newcastle Tahminleri – 16 Mart 2021

Günün ikinci yabancı at yarışı programı Newcastle ile tahminlerimizi sürdüreceğiz. Hem kalabalık atlı koşular hem de küçültmenin rahat olduğu koşular küçük ve orta bütçeli oyunculara yönelik fırsatlar olabileceğini gösteriyor. Hatta tek adayı bulunursa veya ikişer atlı küçültmelere güven duyulursa, hedef bile yapabilirsiniz. Umarız Türkiye'deki oyuncuların tek attığı tüm atlar yıkılırlar. Newcastle tahminlerimiz saat 19:30'da eklenecektir. Şimdiden bol şanslar dilerim.
Total
1
Share