Yabancı Ganyan. 2014'den bu yana Türkiye'nin en iyi yabancı yarış sitesi. Artık yabancı değilsiniz!
Haziran 2023
PSÇPCCP
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Arşiv

Ankara 2.Altılı Tahminleri – 22 Ekim 2022 (10.268 TL TUTTU)

Cumartesi öğle seansı yerli yarış programı Ankara ile Türk at yarışlarına tahmin yayınlamaya devam ediyoruz. Bugünkü Ankara programı dünkü İstanbul programını andırmaktadır ve sıradan sonuçlar izlenebilir. Bazı üyelerimiz yerli yarışlarla ilgilendiğinden dolayı aşağıya örnek tahminler ekliyoruz. Bol şanslar dilerim.

Cumartesi öğle seansı yerli yarış programı Ankara ile Türk at yarışlarına tahmin yayınlamaya devam ediyoruz. Bugünkü Ankara programı dünkü İstanbul programını andırmaktadır ve sıradan sonuçlar izlenebilir. Bazı üyelerimiz yerli yarışlarla ilgilendiğinden dolayı aşağıya örnek tahminler ekliyoruz. Bol şanslar dilerim.


Ankara Yarışları

Yedili Plase Koşusu: |2-4-8|

1Ayak: Bu tür Arap atı koşularında gününde olan atlar patlama gerçekleştirebiliyorlar, fakat biz uzun mesafeli kum pist performanslarına göre kısa sıralamalar oluşturmaya devam ediyoruz, yıllarca her tutturduğumuz şablonda böyle kurgular oluşturduk. 4 numaralı Alibeğ, 8 numaralı Kara Eski, 2 numaralı Mega Star ve 11 numaralı Kervantay dörtlüsünün koşuyu kazanmasını bekleyebiliriz. Favori oranlı 7 numaralı Özbilden geniş hallerine saklanabilir.

SIRALAMA: |4-8-2-11++7|

2Ayak: Son yıllardaki Ankara Kalesi Koşusu istatistiklerine bakıldığında formda, favori atların rahat şekilde kazandığı fark edilebiliyor; aynı eğilimler sürerse 5 numaralı Regardless‘ın kazandığına şahit olunabilir. 4 numaralı Maratoncu, 2 numaralı King Berkay ve 9 numaralı Hamaset üçlüsü basit kurgu sevmediğimizden diğer kullanacağımız atlar olacaklardır. Koşu haritası pek bir mantık içermeyen 3 numaralı King Man Go en geniş hallerine bırakılabilir.

SIRALAMA: |4-5-2-9++3|

3Ayak: 6 numaralı General Briella‘nın son çim pist koşularını mantıklı bulduğumuzu söyleyemem, buradan ekibinin her deklare olabildikleri koşudan ikramiye toplama amacı taşıdığı anlaşılabiliyor. Bu ekibin atı en iyi şekilde hazırladığına da inanamam, ancak kum pist tavan performans açısından rakiplerinden daha iyi olduğu ortada. Teksiz kurgularda 4 numaralı Repair Man ve 5 numaralı Turdemirkır takviye edilebilir.

SIRALAMA: |6++4-5|

4Ayak: 5 numaralı Seriday, 2 numaralı Black Lion ve 1 numaralı Zolo Muum üçlüsü çim pistteki performanslarıyla rakiplerinden ayrışıyorlar; teksiz kurgular için günün işlevsel küçültmesi olabilir. 3 numaralı Kübra Hanım ise geniş hallerine hitap eden sürpriz adayıdır.

SIRALAMA: |5-2-1++3|

5Ayak: Günün ayrıştırması zor koşularından biridir, bu tür koşularda mutlaka sürpriz oranlı atların kazanması gerekiyor, zira bizim sıralamayı uzun tutmamızın esas sebebi budur. 1 numaralı Luminescence, 2 numaralı Gökdenizim, 7 numaralı Navona ve 4 numaralı Atıcı Bey dörtlüsü koşuyu favoriden çaldıkları takdirde yüksek ikramiye için katkı sağlarlar. 3 en geniş hallerine hitap eden sürprizdir.

SIRALAMA: |1-2-5-7-4++3|

6Ayak: 1 numaralı Anarres iyi ellerde ve pedigri-potansiyel tarafında da ışık veriyor; ancak az atlı programda %50 oranıyla kapanışı yapması çok sıradan ikramiyeye yol açacaktır. 4 numaralı Nerminim, 2 numaralı Ma Cerie, 8 numaralı Thunder Woman ve 9 numaralı Unstoppable Force dörtlüsü gelişim gösterip koşuyu kazanamayacak atlar değillerdir, bu senaryonun işlemesini ümit ederim. 6 en geniş beşli halleri için gösterilen sürpriz.

SIRALAMA: |4-2-1-8-9++6|

Program Değerlendirmesi:

Yerli yarışlar için detaylı çalışma yapmıyoruz, izlemekten de çok keyif aldığımızı söyleyemem. Zira mutlaka herkesin tek attığı atlar kazanıyorlar, diğerlerinde de favori-plase eğilimli sonuçlar izliyoruz. Böyle bir ortamda herkesin fark edebileceği atları kullanıp, bizim çalışmalarımızdan da sürpriz fikri alabilirsiniz. İlgilenenlere bol şanslar diliyoruz.

Tek Adayı: General Briella
Beklenen İkramiye: Belirsiz
Hedef Mi?: Evet

Benzer İçerikler
İncele

Wolverhampton Tahminleri – 11 Ekim 2021 (9.852 TL TUTTU)

Haftanın ilk yabancı yarış programı Wolverhampton ile İngiltere at yarışı tahminlerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Son birkaç gündür benim ülkeye dönmem ve Yabancı Adam'ın doktora eğitimi dolayısıyla Bursa'ya yerleşmesi, Canlı Destek ekranında çok olamamamızı ve detaylı yorumlar yazamamamıza sebebiyet verdi. Sanıyorum Çarşamba gününün ardından tekrar eski halimize döneriz, Wolverhampton tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.
yabanciganyan.com
İncele

Aqueduct, PRO Tahminler- 30 Aralık 2019

Yeni bir haftaya Aqueduct programıyla başlıyoruz. Keşke Türkiye Jokey Kulübü, bu kış aylarında her Aqueduct programını dahil etse, ne harika olur. Aqueduct 6'lı Ganyan 21:30'da başlıyor. Koşu yorumları, Kurgu Görüntüsü ve şablonlarımız akşam saatlerinde yayınlanacaktır. Görüşmek üzere.
yabanciganyan.com
İncele

Gulfstream Park Tahminleri – 23 Mart 2022

Günün hedef programı Gulfstream Park ile Amerika at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Gulfstream Park'ta zaman zaman talihsiz pist değişiklikleri bugün olmayacak gibi gözüküyor, koşudan çıkan atlar da sınırlı kalırsa, cazip kurgular yapmayı başarabiliriz ve hedefimiz olan 5.000 TL üstü ikramiyeye yaklaşabiliriz. Gulfstream Park tahminlerimiz saat 20:25'de yayına girecektir. Görüşmek üzere.
2014 yılında Türkiye'nin ilk yabancı yarış sitesini kuran Yabancı Adam ve ekibi her gün tahmin hazırlamayı sürdürüyor! Son 6 yılda (2017-2023) %60 başarı oranı yakaladık, 1.700'den fazla tahmin tutturduk! Hemen katıl sen de kazan.
Üye Ol!