Yabancı Ganyan. 2014'den bu yana Türkiye'nin en iyi yabancı yarış sitesi. Artık yabancı değilsiniz!
Haziran 2023
PSÇPCCP
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Arşiv

Ankara Tahminleri – 15 Ekim 2022

Bir başka Ankara at yarışı programıyla daha Türk yarışlarına tahmin hazırlamaya devam ediyoruz. İki gün önce benzer Ankara programında başarılı tahminler bulabilmiştik, bugün de aynılarının yaşanmasını dilerim. Ankara tahminlerimizi üyelerimiz aşağıdan inceleyebilirler.

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Benzer İçerikler
İncele

Lingfield Park Tahminleri – 24 Mayıs 2022

Günün ikinci programı Lingfield Park ile İngiltere at yarışı tahminlerimizin bir diğeriyle daha sizlerleyiz; son zamanlarda programlar öyle vasat ve sıradan sonuçlanıyor ki, insan ister istemez motivasyonunu kaybedebiliyor; ayrıca 5 yıldır aksatmadan bizim gibi günlük tahmin yayınlayan var mıdır bilmiyorum, bir gün bile dinlenmeden yaptık-yapıyoruz. Dünkü Windsor programı iyi ikramiye verdi, açıkçası kaçırmamızın sebebi tamamen bizim motivasyon olarak düşüklerde olmamızdır, at yarışı da bir momentum oyunudur, hafta boyunca her gün tutturulabilir; ardından tam tersine dönebilir. Lingfield Park tahminlerini aşağıda görebilirsiniz.
İncele

Turffontein Tahminleri – 29 Ocak 2023

Pazar gününün ikinci yabancı yarış programı Turffontein ile Güney Afrika yarışlarına tahmin hazırlamaya devam ediyoruz. Bazı koşularda eküri sistemi ve çıkan atlar durumu bozsa da, birkaç tane sürpriz ihtimalinden sizlere bahsettik. İlgilenenler tahminleri aşağıda inceleyebilirler. Bol şanslar dileriz.
İncele

Gulfstream Park Tahminleri – 16 Aralık 2022

Cuma gününün son yabancı at yarışı programı Gulfstream Park ile Amerika at yarışı tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Dünkü Gulfstream Park programlarında oldukça iyi iş çıkartılmıştı, fakat beklenen seviyede ikramiyeyle sonuçlanmadı. Bugün de benzer bir program görüntüsü var. İlgilenenlere bol şanslar dilerim.
İncele

Adana Ücretsiz Koşu Yorumu – 14 Mart 2023

Tüm ziyaretçilere iyi günler. Herkese açık olarak bir koşunun yorumunu sunduğumuz Adana at yarışı tahminlerimizi aşağıda inceleyebiliriz. Yabancı Ganyan günde dört yabancı yarış tahminiyle ilgilendiğinden, yerli yarışlar tarafına çok zaman ayıramıyor; ancak talep geldiği takdirde zaman yönetimi yapabileceğimize inanıyoruz. Yerli Yarışlar için yeni kayıt talepleri oluşturulabilir. Bol şanslar. 
2014 yılında Türkiye'nin ilk yabancı yarış sitesini kuran Yabancı Adam ve ekibi her gün tahmin hazırlamayı sürdürüyor! Son 6 yılda (2017-2023) %60 başarı oranı yakaladık, 1.700'den fazla tahmin tutturduk! Hemen katıl sen de kazan.
Üye Ol!