Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan

Ankara Tahminleri – 17 Mayıs 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki

Vaal Tahminleri - 17 Mayıs 2022 (3.057 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

Wolverhampton Tahminleri - 17 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

İstanbul Tahminleri – 25 Aralık 2021 (9.450 TL TUTTU)

Tahmin edileceği üzere bugün Noel günü olduğundan, sadece yurt dışında Şili ve elbette ülkemizde İstanbul yarışları bahis programına TJK tarafından dahil edilebilmiş; bizim için de yorucu günlerin ardından ufak dinlenme molası oldu. Günü boş geçirmemek adına oyun oynacaklar için İstanbul tahminlerimiz aşağıya eklenmiştir. Bol şanslar dilerim.

Ankara Tahminleri – 13 Mayıs 2021

Ankara programıyla yerli at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Dün bir haftalık aradan sonra İstanbul tahmini vermiştik, fakat beklediğimiz gibi sonuçlanmadı: Mayıs ayının ortasındayken daha cazip programlar denk gelmesini isterdik. Bugünkü program da benzer sonuçlanabilir. Ankara tahminlerimiz aşağıdadır, bol şanslar.
Total
1
Share