Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Ankara Tahminleri – 24 Nisan 2021

Ankara programıyla yerli at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Bir tekimizin de bulunduğu (umarım favori değildir.) ve beşli oyuncuları için küçültmeleri de gösterebildiğimiz bir sıralama hazırladık. Ankara tahminlerimiz bir gün öncesinden yayınlanmıştır. Şimdiden tüm üyelerimize bol şanslar dileriz.

[box type=”success” ][toggle_group][toggle_title active=”close” id=”hedefprogramlar”]Hedef Programlar Nedir?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hedefprogramlar”]

Hedef programlar diye adlandırdığımız programlar, rahat analiz yapabildiğimiz ve pek çok kez kasamızı büyüttüğümüz, 10.000 TL üstü ikramiye sık kazandığımız programlardır. Fakat, bu programlar için hep kazandığımızı veya her hedef programa 6’lı, 5’li oynamanız gerektiğini söyleyemeyiz. Örneğin: Gulfstream Park hipodromunda, kış aylarında birçok program az atlı olabiliyor, az atlı programa; 6’lı Ganyan oynamanız oldukça saçma bir karar olacaktır. Yine de, dilerseniz ikili bahis ve ganyan oyunlarıyla kasanızı yükseltmeye çalışabilirsiniz. Her program için, özellikle yeni üyelerin; üstteki ‘Ara’ butonundan arama yaparak eski tahminlere göz atmasını tavsiye ederiz. Newcastle programı denk geldiyse, geçmişteki Newcastle tahminlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu size, iyi ve kötü senaryoları gösterecektir.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hedefolmayanlar”]Hedef Olmayan Programlar Hakkında[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hedefolmayanlar”]

Hedef olmayan programlarda kazanamayacağımızı sizlere söylemiyoruz. Fakat hedef olmayan programlar, vasat hipodromlardaki programlar oluyorlar. Kazanıp kazanamayacağımız, o günkü denk gelen programa ve biraz şans olasılığıyla bağlantılıdır. Hedef program olarak almadığımız: Wolverhampton, Newcastle, Hong Kong, Fransa, Philadelphia Parx gibi yerlerde pek çok kez tutturduğumuzu, geçmiş tahminlerden görebilirsiniz. Her kalabalık koşulu program için 5’li ve 4’lü oynanabilir.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hangisi”]Hangi Programa, Nasıl Oynanmalı?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hangisi”]

Hangi programa ve nasıl oynayacağınız, elbette en önemli unsurdur. Bu yazdıklarımıza dikkat etmezseniz, başarısızlıkla ayrılmanız muhtemel olacaktır. Hedef program (PRO) statüsünde yayınlanan programlar için, eğer kalabalık koşular mevcutsa; o programa kesinlikle oynayabilirsiniz. Net bir tek adayı yoksa veya iki-üç atlı küçültmeler rahat yapılamıyorsa; 5’li veya 4’lü oynamanız gerekmektedir. Özellikle, sadece 4’lü oynayarak; her gün keyifle yarış izleyen ve kasasını 50.000 TL üstüne çıkaran üyelerimizi tanıyorum. Yine de 4’lü oynamak için, tüm koşuların kalabalık olması gerektiği doğru bir fikirdir. Tüm kurgularımız 1.000 TL üstü ikramiye hedefiyle yazılmaktadır.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hangikurguyu”]Hangi Kurguyu Tercih Etmeliyim?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hangikurguyu”]

Yayınladığımız kurgular arasında, özellikle kalabalık atlı koşuların yoğun olduğu ve bir tek adayının olmadığı günlerde; doğru kurguyu seçmeniz ikramiyeyi tutturmanızı doğrudan etkileyecektir. Eğer daha güvenli yarışlar izlemek ve görece daha az ikramiyeyi kabullenen bir anlayışa sahipseniz; her zaman Normal Kurgulu 6’lı Ganyan ve yanına Sürpriz 5’li Ganyan denemesi yapabilirsiniz. Çok rahat yarışlar izlemek ve oynadığınız miktarın 10-12 katına ulaşmak istiyorsanız; 4’lü Ganyan mükemmel bir seçim olur. Kasası hayli rahat olup, tevziyi hedefleyen üyelerimiz Sürpriz Altılı veya o gün için az risk almak istiyorlarsa; Sürpriz Beşli kurgularını oynayabilirler. Sürpriz kurguların teksiz, normal kurguların tekli olmaya meyilli olduğunu belirterek bitirelim.

[/toggle_content][/toggle_group][/box]


[box type=”warning” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”ankara”]Ankara – Koşu Sıralamaları[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”ankara”]

1.Ayak: |2-3-5-6++7|= 2 numaralı Panchmahal, 3 numaralı High Pressure, 5 numaralı Sky Wolf ve 6 numaralı Babaoktay dörtlüsünün bu mesafedeki performanslarını daha güçlü gördük. 7 numaralı Mourinho ise hata kollayacaktır. Eğer ilk dört atımız cazipse, dört at içerisinde kalabilirsiniz. Dört atımızdan biri favoriyse ve 7 numaralı at sürprizse, birbirleriyle değiştirilirler.


2.Ayak: |1-3-6++4-7|= Günün belirsiz koşularından biri olduğu muhakkak, başka pistlerden gelen soru işaretli atlar bulunuyorlar. Biz, bu koşularda risk aramayı sevdiğimizden dolayı, aynı kurgu tarzını devam ettirip 1-3-6 üçlüsünü önde gösterdik. 4 numaralı Babaarif ve 7 numaralı Sungurlu sürpriz olarak seçtiklerimiz.


3.Ayak: |3++8-7-1++2-4|= Bir Point of Entry yavrusunu Türkiye’de görebilmek hayli mutluluk verici. Türkiye’de özellikle çim pist yarışlarını domine edebilecek bir kan hattı olduğunu düşünüyoruz. Bu safkanın annesinden Awesome Again kanı görmemiz de, Türkiye standartları açısından önemli bir pedigriye sahip olduğunu doğruluyor. Kazanması beklenebilir. 8-7-1 öncelikli rakip olacaklardır.


4.Ayak: |7-2-3-1-8-4++6-9|= Bizim açımızdan günün en zor koşusu olmakla birlikte, Türkiye’de bu koşuda bir tek çıkaracaklarını da düşündüğümü söyleyeyim. Eğer öyle bir durum yaşanırsa, o atı çıkarmanızı tavsiye ederim. Bütçe yettiğince yazılmalıdır. Sizin bu koşuyla ilgili kendi çalışmalarınız varsa değerlendirebilirsiniz.


5.Ayak: |6-2-1++5-4|= Bu koşuda da mesafe açısından güven veren atlar yoklar, son koşularını kazandıkları için yüksek yüzde kaplayacak olan atlar yerine; sürpriz olması muhtemelleri önde göstermeyi tercih ederim. Yine de 5-4 ikilisinden makul oranlar görülürse, koşuyu dört-beş at yazarak atlamayı amaçlayabilirsiniz.


6.Ayak: |2-3-4-5-6-9++12-7-8|= Bir başka zor Arap atı koşusuyla daha günü bitiriyoruz. Arap atları koşularını gerçekten sevmiyoruz, sanıyorum dünyada bu kadar Arap atı koşturan bir ülke de yoktur. Atların herhangi bir mantıklı yarış haritaları da bulunmuyor, tek amaçları fazla koşmak ve ikramiye toplamak. 2-3-4-5-6-9 altılısından biri koşunun kazananı olabilir. 12-7-8 sürprizler.


[/toggle_content][/toggle_group][/box]
Önceki

Kranji Singapur Tahminleri - 24 Nisan 2021 (2.173 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

Haydock Park Tahminleri - 24 Nisan 2021

Benzer İçerikler
İncele!

Deauville Tahminleri – 27 Aralık 2021

Yüksek ikramiye vereceği, birkaç favori yıkıldığında, bizim gibi oyuncular bulamazsa devredeceği aşikardır. Diğer yandan sınırlı bütçeli oyunculara ise kesinlikle Deauville programını önermeyiz; Deauville Fransa tahminlerimizi aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Bol şanslar.
yabanciganyan.com
İncele!

Kranji Singapur Tahminleri – 20 Kasım 2021

Tüm üyelerimize günaydınlar, Kranji programıyla Singapur at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yine bazı koşularda cazip oranları yerel sitelerin sıralamalarına bizim dokunuşlarımızla ulaşabildik, kurgu şansının yardım etmesini dileriz. Kranji Singapur tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz.
Total
16
Share