Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Ağustos 2022
PSÇPCCP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Ankara Tahminleri – 6 Ağustos 2022

Cumartesi gününün ikinci tahmini Ankara ile yerli at yarışı tahminlerimizin bir diğeriyle daha sizlerleyiz. Her zamanki uyarımızı tekrarlayalım. Biz yabancı yarışlarda kendi yazılımımızla her veriye her ayrıntısıyla ulaşabiliyor ve gerektiğinde ortalamasını alabiliyoruz; Türkiye’deki yarışlar için ise herkes gibi basitçe koşu performansları, jokey-eküri istatistikleri, pist-mesafe, galop gibi verilerle yetiniyoruz. Ankara tahminlerinde bol şanslar dilerim.


1Ayak: Son yerli yarış tahminlerinde o kadar çok ilk koşudan başarısız olundu ki, mümkünse burayı kapatmayı dahi düşünebiliriz. Olabildiğince az at yazmak isteyenler, kendi kanaatleriyle de uyuşuyorsa: 3 numaralı Hakk Hanı, 10 numaralı Express Kity, 1 numaralı Kuanpo ve 6 numaralı Invincible Knight dörtlüsünü denemek isteyebilirler. Diğer atları ise 4-7-5-9-8-2 olarak sıraladık, şanssızlıktan son sıradaki at kazanırsa şaşırmam.

SIRALAMA: 3-10-1-6-4-7-5-9-8-2

2Ayak: Arap atlarına gerçekten güvenmek zordur, tüm parametrelere bakmamıza rağmen iyi gününü geçiren herhangi biri de patlamayı başarabiliyor. Böylesi koşularda kendi çalışmalarınız veya dikkate alındığınız başka tür bilgilere de başvurabilirsiniz. 5 numaralı Çivit, 1 numaralı Dizdarım ve 6 numaralı Daryüz üçlüsü Ankara’daki çim pist performanslarıyla dikkatimizi çekenlerdir, yedili plase oyununda kurtarabilirler. 9 numaralı Baba Kıvırcık, 11 numaralı Büyükkale, 7 numaralı Jet Hemo ve 10 numaralı Ezerdöver diğer şans verilebilecek tehlikeli atlardır.

SIRALAMA: 5-1-6-9-11-7-10

3Ayak: 6 numaralı Gözpınarı pedigri kalitesinin yanında ekip-jokey eşleşmesiyle de dikkat çekiyor, Türkiye’de bu tür beklentili atlar maalesef kazanmaktadırlar, nitekim hepsi bu atı tek atmışlardır, biz kullanmak istemesek de ilk sırada gösteriyoruz. 4 numaralı Azrahatun, 3 numaralı Ateşin Kuvveti, 7 numaralı Koşakoşa, 8 numaralı Prenses Irmak ve 5 numaralı Çinçinli koşuyu çaldıkları takdirde kurguya katkı sağlarlar. 1 en geniş hallerine bırakılabilir.

SIRALAMA: 6-4-3-7-8-5-1

4Ayak: 2 numaralı Alibeğ‘in aynı jokeyiyle son GR-1 koşusu dikkatimizi çekti, aynı istekli halini sürdürürse kazanması işten bile değildir. Sonraki koşularda tek adayı bulunamazsa mecburen bu at denenebilir. 1 numaralı Mahzunkral, 7 numaralı Günpınar ve 4 numaralı Bütünay seçtiğimiz sürpriz rakipleridir. 6-10 diğer tehlike yaratabilecek basit tercihlerdir.

SIRALAMA: 2-1-7-4-6-10

5Ayak: İki atlı bir koşu olduğu açık. Kahraman Ekürisi’nin safkanını görmezden gelmek yanlış olacaktır, fakat mesafedeki yarışları faktörüyle 2 numaralı Gray Eagle günün teki olarak önerilebilir, aynı jokeyiyle beklenenin üstünde bir yarış daha geçirmeyi başarabilir. Teksiz hallerinde yanına 4 numara da ilave edilir.

SIRALAMA: 2-4

6Ayak: Bize göre yine bir bütçe koşusu niteliği taşıyan grubun mücadelesidir, bakıldığında benzer kalite çıtasını işaret ettikleri anlaşılabilmektedir. Bundan sebeple iyi ellerde olmasına karşın 7 numaralı favoriyi tercih etmeyeceğiz. 5 numaralı Carignan, 8 numaralı Mahrechal, 2 numaralı Destrezza ve 12 numaralı Bonecrusher başlıca kullanacağımız atlardır. 11-9-10 sürprizler.

SIRALAMA:
5-8-2-12-11-9-10

Önceki

Turffontein Tahminleri - 6 Ağustos 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Curragh Tahminleri - 6 Ağustos 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Chantilly Tahminleri – 6 Nisan 2022

Chantilly programıyla Fransa at yarışı tahminlerimizin bir diğeriyle daha karşınızdayız. Chantilly programının genel Fransa yarışlarının zorluğunu barındırdığını söyleyebiliriz; ayrıca kurgusal açıdan da kalabalık atlı koşu küçük-orta bütçelilerin işini güçleştirmektedir. Chantilly tahminleriyle ilgilenen üyelerimize bol şanslar dileriz.
yabanciganyan.com
İncele!

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 2 Aralık 2020

Haftanın ilk Amerika at yarışı programı olan Gulfstream Park ile yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Ay boyu, Gulfstream Park hedef programlarımız olacak. Umarız geçmişteki gibi güzel sonuçlar elde ederiz, 10.000 TL üstü ikramiyeler kazandırırız. Az atlı bir program olduğundan ötürü AGF tablosuna göre yorumlar yazacağız. Gulfstream Park tahminlerini yarışlardan 40 dakika önce sitede bulabilirsiniz. Görüşmek üzere.
İncele!

İstanbul Tahminleri – 19 Şubat 2022

Cumartesi günü İstanbul programıyla yerli at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yabancı Yarışlar ve İddaa Tahminleri tarafındaki yoğunluktan Yerli Yarışlar'a odaklanabilmek, beş altı saat çalışabilmek imkansızdır; birkaç saatte hazırladığımız örnek koşu sıralamalarını aşağıda bulabilirsiniz. Bol şanslar.
İncele!

Saratoga Tahminleri – 13 Ağustos 2022

Bir başka Saratoga programıyla daha hedef Amerika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Neredeyse 10 gündür süren 1.000 TL altı ikramiyeli programların ardından dün sonunda Saratoga normaline dönmüş ve cazip sonuçlanmıştı. Bugünkü programda ise 1.Altılı tarafında pek fırsat görünmemektedir, 2.Altılı'dan ise birtakım beklentileriniz olabilir. Bol şanslar dilerim.