Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Antalya Tahminleri – 24 Ocak 2023

Salı akşam seansı yerli yarış programı Antalya ile Altılı Ganyan tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Birkaç gündür yerli yarışlar tarafından pek sonuç alamadık, bugünkü programda da cazip önerilerde bulunulduğunu söyleyemem. İlerleyen günler beklenebilir. Bol şanslar.


1Ayak: Antalya programı dünkü Şanlıurfa’yı andırıyor, herhangi net küçültme elde edemedik; tevzinin birkaç kişiye denk geldiğine tanıklık edilebilir, kendi çalışmalarınızla düzenlemeniz gerektiğini en baştan söyleyeyim. İlk koşuda 3-1-4-5-2 beşlisi ortalama değerleri karşıladıklarından yetererli olabilirler, hatta risk sevenler 3-1-4 de yazmak isteyebilirler. 8-6 kapalı kutulardır.

SIRALAMA: |3-1-4-5-2++8-6|

2Ayak: 6 numaralı Odateşi Antalya sentetiğinde iyi yarışlar yaptı, bizim esasen ilk hanemizde bulunuyordu; fakat AGF tablosunda %35 oranı görünce silmeye karar verdik, çünkü çoğu oyuncu onu tek atarken bizim doldurma yapıp bulundurmamızın bir anlamı yoktur. 13-14-7-9-1 beşlisinden iyi yarışlar bekleyebiliriz. 5-3-12 beşli/dörtlü hallerine saklanabilirler.

SIRALAMA: |13-14-7-9-1++5-3-12|

3Ayak: Y1 sınıfı binicilerden oluşan koşu olduğundan dikkatli seçim yapmak fayda sağlayabilir. Biz günün yoğunluğundan yerli yarışlar için detaylı analiz yapamadığımızdan ortalama performanstaki atlarla geçiş deniyoruz. 8-10-6-2 dörtlüsünü 6’lı Ganyan şablonlarımızda kullanabiliriz. 3-4 beşli/dörtlü hallerinde işe yarayabilecek diğerleridir.

SIRALAMA: |8-10-6-2++3-4|

4Ayak: Günün ikramiye seviyesini belirleyecek koşusudur. Kurgusal açıdan iki opsiyon sunmak faydalıdır. Tekli kurgu sevenler favori oranlı 1 numaralı Özenger‘i kullanabilirler, grup düşmesiyle ciddi şansı olabilecektir. Diğer yandan eküri sistemine denk gelmesi sürpriz kurgular için onu sıradanlaştırmaktadır. Sürpriz kurgular 7-8-5-4 dörtlüsünden iyi yarışlar bekleyebilirler. 3-6 sürpriz.

SIRALAMA: |1-7-8-5-4++3-6++2|

5Ayak: Günün bir başka küçültülemeyen Arap atı koşusu. Atların seviyesi çok sınırlı olduğunda neredeyse hiçbirini birbirinden ayırt edemiyoruz. Burada sıralamayı epey uzun tutmamıza rağmen cazip oran bulunmaması da enteresandır, sanırım Türkiye’deki oyuncular sadece önceki koşuda 1 numarayı değil, iki tekli kurgular yaptılar. 6-7-3-2-1-9 altılısını yazmaya bütçesi yetecekler iyi kurgu oluşturabilirler. 8 en geniş hallerine saklanır.

SIRALAMA: |6-7-3-2-1-9++8-5|

6Ayak: 2 numaralı Banu Beş 2022 yılını pistte iki galibiyetle kapatmış, hazırlıkları da ortalama olduğundan Türkiye’deki oyuncular onu da tek bırakmışlar. Onların yaptığı kurguyu denemeyecek olanlar 7 numaralı Hazy Daisy, 5 numaralı Miracle of Victory, 1 numaralı Matra Gülü ve 6 numaralı Crispi dörtlüsünden koşuyu çalmalarını umabilir. 3-4 beşli/dörtlü hallerine bırakılabilir.

SIRALAMA: |2-7-5-1-6++3-4|

Program Değerlendirmesi:

Dünkü Şanlıurfa programını andırıyor, herhangi nitelikli küçültme öneremedik. Kendi çalışmalarınızla dengeleyebilirsiniz. Biz Türkiye’deki oyuncuların iki tekli kurgu yaptığını görebiliyoruz, bu bir pasta oyunu olduğundan, iki tekli kurguya nasıl kontra yapılır diye düşünülmeli. İlgilenenlere bol şanslar dilerim.

Tek Adayı: Özenger/Teksiz
Beklenen İkramiye: 5.000 TL üstü
Hedef Mi?: Hayır

Önceki

Vaal Tahminleri - 24 Ocak 2023

Sonraki

Philadelphia Parx Tahminleri - 24 Ocak 2023 (62.591 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Kranji Singapur Tahminleri – 27 Kasım 2021

Cumartesi sabahlarının klasikleşen at yarışı aktivitesi Kranji Singapur programıyla yabancı at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Kranji Singapur için hiçbir zaman detaylı inceleme yapmadığımızı biliyorsunuz, yerel tahmin sıralamalarından; pist-mesafe, jokey/antrenör ve basit pedigri analizleriyle kendi sıralamalarımıza çeviriyoruz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Happy Valley Tahminleri – 3 Kasım 2021

Çarşamba günü (3 Kasım) Happy Valley programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sizlere olabildiğince kısaltılmış sıralamalar göstermekle birlikte, programın hedef yapılamayacağını, sadece yüksek bütçeli üyelerimizin değerlendirmesini tavsiye ederim. Happy Valley tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz.
İncele!

Deauville Tahminleri – 14 Ağustos 2022

Günün üçüncü tahmini Deauville ile Fransa at yarışı tahminlerine devam ediliyor. Deauville için bir gün öncesinden hazırlanan sıralamalara kısaca kurgu yorumları girişi yaptık, pek cazip görüntüler oluştuğunu söyleyemem. En sevmediğimiz kurgu olan az atlı koşularda favori-plase, kalabalık atlı koşuda da sürpriz sonucuyla 2.000-4.000 TL arasına sıkışan bir tablo ortaya çıkabilir. Bizim işaret ettiğimiz kurgu ise denk gelirse 20.000 TL'den aşağı ikramiye vermeyecektir.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!