Aralık Ayı Hedef Günler & Yeni Gelişmeler

Bir ayın daha başlangıcındayız, Aralık 2021’de de Yabancı Ganyan sizlerle yabancı at yarışı tahmini, yerli at yarışı tahmini ve iddaa tahmini paylaşmaya devam edecektir. Umarım mutlu ve bol ikramiyeli bir ay yaşanır, zira ülke insanı olarak hepimizin buna ihtiyacı vardır. Aralık ayı hedef günlerimizi aşağıda görebilirsiniz, saygılarımızla.


Yeni Gelişmeler:

  • Aralık ayında Avustralya yarışları hariç tüm yabancı yarış programları için tahmin paylaşımı yapılacaktır. Toplam 75 yabancı yarış programına tahmin verilecek olup; günde 3 tahmine tamamlamak için bazen yerli yarışlar, bazen de İddaa tahminleri kullanılacaktır.
  • Önceki ayda yerli yarışlarda başarılı sonuçlar elde edebilmiştik, buradan gelen özgüvenle haftada 3-4 tahminle sınırlı olmak üzere yerli yarış tahmini vermek istiyoruz. Yerli yarış takvimimiz her hafta güncellenecektir, Yerli Yarışlar sayfamızdan kontrol sağlayabilirsiniz.
  • Aralık ayında çim pist sezonlarının kapanmasıyla az atlı programlar çoğunlukta kalabilir, bu sebeple hem üyelik ücretlerini düşürdük hem de küçük-orta bütçeliler için fırsat ayları olabileceğinin haberini vermiş olalım.
  • Aralık ayı itibariyle, bizim sitemizde önemli yer tutan NBA kasa tahminlerimize başlangıcı yapacağız, ilgilenen oyuncuların kayıt yaptırmasını tavsiye ederiz. Ayrıca 1 Yıllık PRO Üyelik ve tüm ULTRA PRO üyelerimiz Kasa tahminlerimizi görüntüleyebileceklerdir.


[elfsight_pricing_table id=”5″]
Önceki

Lingfield Park, PRO Tahminler - 30 Kasım 2021

Sonraki

Philadelphia Parx Tahminleri - 30 Kasım 2021

Benzer İçerikler
İncele!

Ocak 2022 Hedef Günler & Yeni Gelişmeler

Bir yılı daha gerimizde bıraktık, Yabancı Adam olarak benim sizlerle 9'uncu yılım; Yabancı Ganyan sitemiz ise 5'inci yılına girmiş bulunuyor, umarız 10+ yılları da görürüz ve hayatlara dokunmaya devam ederiz. Ocak 2022 için hedef günlerimizi ve yeni gelişmelerimizi aşağıda inceleyebilir, ona göre planlar yapabilirsiniz. İyi günler dileriz.
İncele!

Temmuz 2020 | Hedef Günler & Sık Sorulanlar

Herkese merhabalar. 3 aylık ciddi yabancı yarış tempomuzun ardından; Haziran ayında yerli yarışlar başlayınca, doğal olarak hızımız azaldı. Yine de 5-6 kez 15.000 TL üstüne çıkan ikramiyeler kazanmamız olumluydu. Türkiye Jokey Kulübü, tekrar çift yabancı yarış programı almaya başladı. Temmuz ayında, eğer cazip programlar dahil ederlerse, 15-16 kez büyük ikramiyeler kazanabileceğimizi hesaplıyoruz.
İncele!

Ekim Ayı Hedef Günler & Duyurular

Herkese merhabalar, Ekim 2021'e de gelmiş bulunuyoruz ve bizim için özel bir ay olacak. Yabancı Adam'ı daha uzun süredir tanıyorsunuz, fakat Yabancı Ganyan olarak 4'üncü yılımızı bu ay itibariyle bitirmiş olacağız. Geçen yıllarda çok tecrübe kazandık, çok şey öğrendik; umarız sizlere tüm bildiklerimizi aktarabiliriz ve hep beraber kazandığımız ikramiyelerle hayatlarımızı güzelleştiririz. 4 yıldır her gün 9-10 saat sitede çalışıyoruz ve bazılarınızın bize destek vermesi, bunun için değdiğini hissettiriyor. Mutlu bir Ekim ayı dileriz, detayları aşağıda inceleyebilirsiniz.