Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Ascot Tahminleri – 8 Ağustos 2020

Herkese merhabalar, iyi hafta sonları. Orta seviye bir Ascot programıyla yabancı yarış tahminlerimize devam edeceğiz. Ascot tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.

[box type=”info” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”ascot”]Ascot – Koşu Sıralamaları[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”ascot”]

1.Ayak: |8-10-9-5++1-3-7-6++2|= 5-8-9-10 dörtlüsünün yarış performansı olarak rakiplerinin önünde olduğu bir gerçek. Ancak kısa mesafeli koşularda, sıklıkla sürpriz sonuçların yaşanabildiğini biliyoruz. 1-3-7-6 dörtlüsü sürpriz yapabilirler.


2.Ayak: |6-9-1-4-5++10-7-8++3|= Godolphin ekürisinin 7 numaralı safkanının favori olmasını anlayabiliyoruz. Fakat rakiplerinin ondan altta kalır bir yanları olmadığını söyleyelim. Olabildiğince az at geçmek isteyenler 1-4-5-6-9 yazabilirler. 10 ve 8 sürprizler.


3.Ayak: |3-5-4-8++2-9-7++6|= 8 numaralı Australis’in uzun mesafede başarılı bir safkan olduğu gerçek. Zaten daha öncesinde her karşılaştığımızda onu tercih etmiştik. Bugün favori olmasını doğal karşılıyoruz, yarışın içerisinde mutlaka olacaktır. Fakat yarışın içerisinde olacak olması mutlaka kazanacağı anlamına gelmiyor. 3-4-5 üçlüsü iyi yer tutabilirseler; sonlarda rakiplerini ayırabilirler. 2 ve 9 ikilisi hata kollayacaklardır. 7 ve 6 sürprizler.


4.Ayak: |6-3++1-2-4-10++11-5|= 11 numaralı Omnivega’yı Kempton Park’ta tercih etmiştik ve kazanmıştı. 4 aylık aradan dönüp 2400’de kazanması iyi bir olaydı. Tabii jokeyinin muhteşem idaresinin de hakkını vermeliyiz. Çim pist yarışlarının berbat olması, jokey değişikliği ve %25 favori olması gibi faktörlerle geri plana ittik. 6 numaralı Look Closely ve 3 numaralı Jeremiah ikilisinin son koşularını kazanmaları tesadüf değildi. Bugün de yarışın içerisinde olacaklardır. 1-2-4-10 dörtlüsü koşuyu çalma uğraşı verirler. 5 sürpriz.


5.Ayak: |1-5++4-2-6++3|= 2 numaralı Grand Bazaar son birkaç yıl içinde beni en çok yanıltan safkanlardan biri. Kazandığı her iki yarışında da favori olduğu için bir kaybımız olmamıştı. Uzun mesafede biz potansiyelini göremesek de; çok iyi ellerde olması ve koşuyu kısaltabilmesi kazanmasını sağlayan faktörlerdi. James Doyle’u bu kez üstünde göremeyeceğiz. 1 numaralı Al Madhar ve 5 numaralı Bronze River ikilisinden biri koşunun kazananı olabilir. 4 ve 6 sürprizler.


6.Ayak: |9-1-3-4-6-2++7-10|= Hepsi sıradan atlar ve yarışın içerisinde farklı yerlerde gidebiliyorlar. Direkt olarak şunlar öne çıkar, diğerleri bekleme yapar şeklinde yorum yapamayız. Tipik bir ‘gününde olanın kazanacağı’ türden koşu. Bütçe yettiğince yazılabilir.


*Koşuyu kazanan safkanlar kırmızı renkle işaretlenmiştir.

[/toggle_content][/toggle_group][/box]

 

Önceki

Saratoga Tahminleri - 7 Ağustos 2020 (3.398 TL TUTTU)

Sonraki

Saratoga Tahminleri - 8 Ağustos 2020

Benzer İçerikler
İncele!

Turffontein Tahminleri – 6 Kasım 2021

Cumartesi günü Turffontein programıyla bugün de Güney Afrika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Programdan genel olarak kısaca bahsetmek gerekirse, eğer kalabalık atlı koşularda tersi yaşanmazsa küçük ikramiye vermeye yakındır, dolayısıyla sizlere sadece örnek olarak şablonlar göstereceğiz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Kempton Park, PRO Tahminler – 31 Ekim 2019

Herkese merhabalar. Kempton Park programıyla yabancı yarış tahminlerine devam ediyoruz. Kempton Park'da kolay kolay favoriler domine edemediği için, biz bu hipodromu hayli seviyoruz. Kempton Park için sıralamaları şimdiden çıkardık, yarın üstünden bir kez daha geçip; koşu yorumlarını yazacağım. Koşu yorumlarını ve şablonları 18:30'da ekleyeceğim. Görüşmek üzere.
Total
0
Share