Bath Tahminleri – 14 Temmuz 2020

Bu içerik üyelere özeldir. Üye değilseniz, lütfen üye olunuz.


Yabancı Ganyan üyelik paketlerini görmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Küçük bütçeliler için Standart Üyelik, orta bütçeliler için PRO Üyelik ve büyük bütçeliler için ULTRA PRO üyelik çeşitleri bulunmaktadır. 
ÜYELİK PAKETLERİNİ İNCELEYİN

Standart üyeyseniz, standart tahminleri görüntülemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Standart Tahminler


Bize sık gelen soruları cevapladık. Eğer sitemizi ilk kez ziyaret ediyorsanız aşağıdaki Sık Sorulan Sorular butonuna tıklayıp okumanızı tavsiye ederiz.
SIK SORULAN SORULAR

Yabancı Ganyan'ın başarılı olduğu tahminlere göz atmak isterseniz aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. 300 TL altındaki ikramiyeler "Başarılı Tahmin" olarak yayınlanmamaktadır. Aşağıdaki "Başarı Tablosu"'nda da 300 TL altında ikramiye veren programlar dahil değildir.
BAŞARILI TAHMİNLER İÇİN TIKLAYIN


Yabancı Ganyan'da haftanın bazı günleri ücretsiz tahminler yayınlanmaktadır. Yayınlanan ücretsiz tahminler için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.
 ÜCRETSİZ TAHMİNLER İÇİN TIKLAYIN

Ücretsiz tahminler hakkında görüşlerimiz ve kimlerin üye olması konusunda yazdığımız yazıları aşağıdaki butonlara tıklayarak okuyabilirsiniz. Sitemizi telefondan ziyaret eden oyuncular sol üstteki Menü+ butonundan tüm kategorilere hızlıca göz atıp, sitemizden daha fazla keyif alabilirler! Bol şanslar dileriz.
ÜCRETSİZ TAHMİNLER HAKKINDAKimler Üye Olmalı?

Gulfstream Park, Philadelphia Parx, Wolverhampton, Chelmsford City, Güney Afrika, Fransa, Hong Kong ve genel jokey-antrenör istatistiklerinin yer aldığı: VERİ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veriler sayfasına erişim ücretsizdir.
VERİLER