Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Belmont Park, PRO Tahminler – 1 Ekim 2021

Ekim ayının ilk gününe Belmont Park programıyla giriş yapmak hayli güzel, umarız bizim mutlak hedef yerlerimizden olan Belmont Park’tan yüksek ikramiyeli sonuçlar elde ederiz. Belmont Park tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önceye yetiştirilmeye çalışılacaktır. Görüşmek üzere.


1Koşu: |2-6++3-4++1|= Bu tür istikrarsız ve yavaş yavaş kariyerinin sonuna yaklaşan, her geçtiği ekipte temel amacın sadece para kazanmak olduğu atlara güvenemezsiniz. Sıralamanın sonuna ittiğimiz 1 numaralı Binkster’ın da kazanamayacağını sizlere güvenle söyleyemem, sadece son iki koşusunun oldukça berbat olduğunu ve rakiplerinin daha net hedeflerle koşuya katıldığını vurgulayabilirim. 2 numaralı Dream Bigger ve 6 numaralı I Love Jaxson ikilisinden birinin kazanması bizi şaşırtmaz. 3 numaralı Durkin’s Call ve daha sonra 4 numaralı Dark Money rakip olarak öncelikle düşünülürler. (AGF oranı %8)

2Koşu: |5-1-7++2-4-6++3|= Yakın sonuçlanacak bir koşu olacağı muhakkak, bazen böyle koşularda kağıt üstünde olasılığını düşük bulacağınız 4-6 gibi atlar da aradan sıyrılmayı başarabiliyorlar. Nitekim hem Luis Saez hem de Manny Franco oldukça sert jokeylerdir ve atlarından maksimum performansı alabilirler. Biz 4 numaralı Federalist Papers’ı 28 gün önce sizlere önermiştik, bugün ise oldukça tecrübeli atlar arasında sadece üstte yazdığımız “en iyi” günü performansıyla başarılı olabileceğini söylüyoruz. 5 numaralı Baseline Drive, 1 numaralı Single Soul ve 7 numaralı Double Blessed üçlüsünü izleme keyfini ikinci plana bırakıp, cazip kurgu yapmaya çalışanlara öneririz. Dört at yazılıyorsa 2 numaralı at, beş at yazılıyorsa 4 numaralı at eklenirler. (AGF oranı %21)

3Koşu: |6-1++5-2|= Ekürilerin her ikisi ve 6 numaralı Laochi dışında bir tayın mutlak koşuyu domine edeceğini söylememiz epey absürt bir yorum olur. Bununla birlikte 5 numaralı Grannys Connection’ın pedigri kalitesiyle ve 2 numaralı Caragate’in az atlı koşuda Javier Castellano avantajıyla en iyi günlerinde patlama yapmaları beklenebilir. Kurgunuza göre tercih yapmanızı tavsiye ederiz. (4 numara kazandı, AGF oranı %5)

4Koşu: |6-7-8-5++4-3|= Dördüncü koşunun sıralamasını çıkarınca, bugünkü programın küçük ikramiye vermeye daha yakın olduğunu ne yazık ki anlamış bulunuyoruz. Yine de örneğin bu koşuda Türkiye’de normal değerinin altında değerlendirilen 6 numaralı Miss Alex ve 5 numaralı Cause to Dream gibi atların kazanmayı denk getirdiği ortamda tersi enteresan bir gün de yaşanabilir. 4 numaralı Sweeter sürpriz, iyi ellerde fakat bugün birincil amaç kazanmak olmayabilir. (AGF oranı %34)

5Koşu: |10-2-3-9-6-8++1|= Bir önceki koşudaki gibi kurgu şansının yanımızda olup olmaması ikramiyenin skalasını belirleyebilir. Yakın sonuçlanacak koşuda 10 numaralı Claddagh’s Run, 3 numaralı Exotic West, 6 numaralı Sweet Franny Lu ve 8 numaralı Sweet Mission’ın patlama olasılıkları bulunmaktadır. Eğer bu atlardan biri iyi gün geçirirse yüksek ikramiye hedefleyen oyunculara katkıları olurlar. Hangi atların koşuyu kazanacağıyla ilgileniyorsanız 2-9 favori atları da ilave etmelisiniz. (AGF oranı %12)

6Koşu: |5-6-11-4-7++2-1++9-8|= Doğruyu söylemek gerekirse 4 numaralı Love and Thunder bizim de bugün için mantıklı tek adaylarından biri olarak gördüğümüz safkandır, zira onun yanına yaklaşabilecek güncel formda bir rakibi yoktur. Ancak %45 kapladığı yüzdeyle değerlendirince, bir değer uyuşmazlığı ortaya çıkıyor. Sonuçta diğer atlar iyi bir gün geçirdiğinde ve 4 numaralı Love and Thunder son yarışlarındaki gibi tutuk kaldığında geçilebilecektir. 5 numaralı Rivendell, 6 numaralı Magisterium, 11 numaralı Sparkling Sky ve 7 numaralı Stolen Holiday dörtlüsü kazanırlarsa şaşırmayacaklarımız. 2 ve daha sonra 1 öncelikli sürprizler. (AGF oranı %37)

7Koşu: |4-3-5-6-7++8-2|= Günün önceki koşuları gibi, iki senaryoyu birden barındıran bir koşudur. Favoriler kötü koştuğunda, daha basit görünen plase rakipler yerine sürpriz atlar patlama gerçekleştirmeyi başarabilirler. Bu koşuda 4-3-5-6 dörtlüsünden enteresan yarışlar izleyebiliriz. 7-8-2 basit kurguların kullanabileceği atlar. (AGF oranı %6)

8Koşu: |4-1++8-5++6|= Üç atlı bir koşu olarak göründüğünü söylemek isterim. 4 numaralı Ice Princess, 1 numaralı Pecatonica ve 8 numaralı Myhartblongstodady üçlüsünün dışına çıkması çok kolay gerçekleşmez. Bizim aramızda tekli kurgu yapanlar varsa, Luis Saez’in de tercihiyle güvenilir duran 4 numaralı Ice Princess’i kullanabilirler. Sürpriz teksiz kurgulardaysa 4-1 tercih edilebilir. (AGF oranı %50)

9Koşu: |6-7-5-4-8++11|= Bir bütçe koşusuyla günü tamamlıyoruz. 6 numaralı King Moonracer, 7 numaralı Yarrow, 5 numaralı War Smoke ve 4 numaralı B C Glory Days dörtlüsünü son koşuya az at bırakanlar yazabilirler. 8 ve daha sonra 11 geniş bütçelere hitap ediyorlar. (AGF oranı %8)

*Koşuyu kazanan atlar kırmızı renkle işaretlenmiş ve kazananların AGF oranları parantez içinde belirtilmiştir.

Önceki

Saint Cloud Tahminleri - 1 Ekim 2021

Sonraki

Kranji Singapur Tahminleri - 2 Ekim 2021

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Greyville Tahminleri – 16 Aralık 2021 (81.186 TL TUTTU)

Herkese iyi günler, bir kez daha Güney Afrika programı olan Greyville tahminleriyle sizlerleyiz, bu tür yerlerde biz çokça ikramiyeler kazandık, ancak hepsinde bir nebze olsun kurgu şansı yanımızdaydı. Nitekim bazen de (son zamanlarda) tersi sonuçlar da görebiliyoruz, bunu sadece rahat bütçelilerin oynaması gerektiğini vurgulamak için yazıyorum, ilgilenenler için Greyville tahminleri aşağıdadır.
yabanciganyan.com
İncele!

Saratoga, PRO Tahminler – 2 Eylül 2021 (4.160 TL TUTTU)

Saratoga programlarından bir diğeriyle daha yabancı yarış tahminlerimizi sürdürüyoruz. Dünkü Saratoga programı çıkan atlarla epey vasat hale bürünmüştü ve bir denememiz olmamıştı; nitekim sabah baktığımızda çok düşük ikramiyeyle sonuçlandığını gördük. Bugünkü Saratoga programı da ne yazık ki sadece kum pistte yapılacak yarışlarla gerçekleşebilecektir.
Total
1
Share