Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Belmont Park Tahminleri – 27 Mayıs 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki

Chepstow Tahminleri - 27 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Greyville Tahminleri - 28 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Beverley Tahminleri – 22 Haziran 2021 (4.078 TL TUTTU)

Hedef olmayan Beverley programıyla yabancı yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Programı henüz incelemesem de, yine orta-yüksek bütçeliler benimle iletişim kurabilirseler; cazip şablonlar hazırlayabilirim düşüncesi içerisindeyim. Yarışlara son dört saat kala çalışmaya başlayacağım ve sanırım en fazla üç saatte analizi tamamlanabilecek bir programdır. Beverley tahminlerimizi yarışlardan 1 saat önce kontrol edebilirsiniz. Bol şanslar.
yabanciganyan.com
İncele!

Sha Tin Tahminleri – 15 Mayıs 2022

Günaydınlar. Pazar sabahı Sha Tin programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son Hong Kong programlarında ya başarısız olduk ya da küçük bütçelerle bulamadık; ancak bugünkü programın, özellikle yedili plase oyununda küçük-orta bütçeliler için kasa yapma işlevi olabileceğini belirtmek isterim. Bir koşuda şanssızlık olmazsa diğer oyunlarda da başarı sağlanabilir. Sha Tin tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Kranji Singapur Tahminleri – 18 Temmuz 2021 (1.150 TL TUTTU)

Tüm üyelerimize günaydınlar, Kranji programıyla Singapur at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Daha önceki Kranji programlarında yaptığımız gibi, detaylı analiz yapmayarak, sizlere kurgu önerileri vermekle yetiniyoruz. Yine de bu durum, saatlerce atlara baktığımız gerçeğini değiştirmiyor; sadece Singapur'da tüm parametrelere hakim olmadığımızı söylemek isterim. Bol şanslar.
Total
1
Share