Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Belmont Park Tahminleri – 28 Mayıs 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki
yabanciganyan.com

Chelmsford City Tahminleri - 28 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Sha Tin Tahminleri - 29 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Mahoning Valley Tahminleri – 6 Nisan 2021 (1.801 TL TUTTU)

Salı akşamı programı Mahoning Valley ile yabancı at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Dünkü az atlı Philadelphia Parx programının iyi sayılabilecek bir ikramiye vermesi şaşırtıcıydı, zaman zaman böyle fırsatları genel oyuncu kitlesi bizlere sunabiliyor. Bugün daha da çok risk alacaklardır ve umarım sürprizli bir gün geçiririz. Mahoning Valley tahminlerimiz duyuru bölümümüzde yazdığımız üzere: 20:00'da eklenecektir. Görüşmek üzere.
İncele!

Curragh Tahminleri, 26 Mayıs 2019

Curragh tahminlerini aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.   [box type=”info” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”kurgu”]Kurgu Görüntüsü[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”kurgu”] 1.Ayak: |3-2++8++1-6++7|= 3…
Total
6
Share