Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Belmont Park Tahminleri – 8 Mayıs 2022

Belmont Park programlarından bir diğeriyle daha sizlerleyiz. Dünkü Belmont Park programındaki tüm kazanan atları ilk hanede bilmemiz müthiş bir başarıydı; bugün de aynılarının yaşanabilmesini umuyorum, fakat bugün daha yüksek ikramiye verdiğine de şahit olunabilir. Belmont Park tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar!


1.Koşu: |2-4++3|= 5 numaralı Quickflash’in bir tane ıslak pistte beğendiğimiz koşusu vardır, fakat o yarışın üzerinden epey geçmiştir; normal pistteki son koşularında ise rakiplerinden iyi olduğu ortadadır. Bugünkü çamur pistte biz kazanmasının mutlak olduğuna inanmıyoruz veya öyle olsa da %60 oranı ilk koşuda kullanmazdık, endişe yaşayanlar pekala beşli oyununa geçebilirler. 2 numaralı Mr.Buckley ve 4 numaralı Victory Built ikilisi çamur pist tecrübeleriyle sivrilmeyi başarabilirler. 3 numaralı Cajun Commander, Luis Saez faktörüyle rakiptir.

2.Koşu: |4++6-2++5|= Eğer koşu performansları ölçüt kabul edilecekse, 4 numaralı Kay Tee Gal’in rakipsiz olduğu doğrudan söylenebilir, daha önce yaptığı pistteki ikinciliği rakiplerini geçmesine yetecektir, sonraki koşularda tek bulunamazsa denenebilir. Diğer atların tamamı hiçbir iyi performans emaresi göstermediğinden, günlük durumlarına göre iyi veya kötü koşacaklardır. 6 numaralı Dance for Bourbon‘un bugün daha farklı olabileceğini hissetsek de, 4 yıkılacaksa bütçeye göre tüm atları kullanmanızı ifade edebilirim.

3.Koşu: |1-5++3-2++4|= Buradaki favori 1 numaralı Air Show‘un da rakiplerine kıyasla istikrarlı koşularıyla (ayrıca ıslak pistte de iyi) favori oranını hak ettiği vurgulanabilir, Flavient Prat ile rahat bir yarış çıkarttığı bile şaşırtıcı olmaz. Yine de önceki koşudakinin aksine bir tek adayı olamayacağını, en iyi gününde patlama yapabilecek rakipleri nedeniyle düşünmekteyiz. 5 başta olmak üzere: 5-3-2 üçlüsü iyi bir gün geçirebilirler. 4 numaralı Royal Tryst son koşusunda çok kötüydü, yine de %4-5 kapladığı oran kalitesinin çok altındadır, 93 günlük arasından farklı dönebilir.

4.Koşu: |4++6-10++8|= 4 numaralı Capital Gal kum pistteki koşularıyla grup içerisinde rakipsiz kalmış gözüküyor; günün bir başka kazanan favori sonucuna rastlanabilir. Biz ona rakip olarak ilk kez koşacak kapalı kutu 6-10 ikilisini tercih ettik. 8 numaralı Oak Loves A Fight piste ilk kez çıkacak olması ve ortalama pedigrisiyle en geniş hallerine saklanabilir.

5.Koşu: |5-1-2++3-9|= 8 numaralı Floki’s Flight’ın Laurel Park’taki koşusunu beğendik, ancak o pistle buradaki koşulların apayrı olmasına rağmen %45 favori haline getirilmesi sadece insanı güldürmektedir. Aslında genel kitlenin ne kadar at yarışı bağlamından uzak, “şans oyunu” yaklaşımına sahip olduğu anlaşılabiliyor, %10-15 arası oran kaplamalıydı. 5 numaralı Lord Gatling‘in son ıslak pistteki mücadelesi takdir edilesiydi, bugün daha iyi koşup kazanmayı başarabilir. 1-2 bize göre ana rakipleridir, çünkü yakın zamanlardaki tecrübeli atların hiçbiri ışıltılı verilere sahip değilidr. 3-9 sürprizler.

6.Koşu: |13-5-12++10-9|= 13 numaralı Boston Post Road pedigri-ekip kalitesiyle aradan güçlü dönmeye adaydır, favori oranı kaplamaması bir fırsat olabilir. 5 numaralı Suspended Campaign ve 12 numaralı Toned Up ise yarış tecrübeleriyle sizlerin elini güçlendirebilir, rahat izletebilir. 10 ve daha sonra 9 rakip olarak düşünülebileceklerdir.

7.Koşu: |4++2-1++9|= 4 numaralı Equal Pay, son koşusunda aradan dönüp Irad Ortiz ile çok rahat görüntüyle kazanmayı bilmişti. Hiçbir uğraş vermeyerek kazandıktan sonra, burada da başarısını sürdürmesi kuvvetle muhtemeldir. 2-1 favorinin hata yapmasını bekleyecek/çamur pistte iddialı olabilecek başlıcalarıdır. 9 numaralı Honey Money de ıslak pistte iyi iş çıkartmıştı, fakat herkesin görebileceği türden plase oranıyla biraz geride değerlendiriyoruz, çünkü birtakım şüpheler mevcut.

8.Koşu: |2-1-3++4-6++5|= Üç atlı bir koşu gibi gözükmektedir: 2 numaralı Lady Rocket, 1 numaralı Bank Sting ve 3 numaralı Royal Flag üçlüsü çamurlaşan pistte rakiplerine tecrübe faktörüyle üstünlük kurabilirler. Ekip-jokey eşleşmesinden tehlike yaratabilecek olan 4 numaralı Search Results ise takviye atı olarak kabul edilebilir.

9.Koşu: |9-8-1-7-2++3-4++5-10|= 4 numaralı Amount daha önce birkaç kez önerdiğim ve bir keresinde de geri dönüş yapan bir attır; ancak bugünkü pist koşullarında ne yapabileceğini kestirmek zordur, her zaman olduğu gibi ilk ve son koşuda kim favoriyse onu tek atıyorlar, hiç şaşırmıyorum. 9-8-1-7-2 beşlisinin tecrübelerini kullanıp kazanmaları beklenebilir. 3 başta olmak üzere: 3-5-10 en geniş hallerinde işe yarayabilecek sürpriz adaylarıdır.

Önceki
yabanciganyan

Leopardstown İrlanda Tahminleri - 8 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Angers Tahminleri - 9 Mayıs 2022 (11.160 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Aqueduct, PRO Tahminler – 13 Kasım 2021 (12.176 TL TUTTU)

Bir kez daha Aqueduct programıyla Amerika at yarışı tahminlerimizi sürdüreceğiz. Sabahtan akşama kadar site için çalıştığımızdan, tahminleri çok erken saatlerde yayınlayamıyoruz, fakat mutlaka hazırlanıp  yarışlardan önceye yetiştiriliyor, yine sabah saatlerinden özel şablon isteyenlerin şablonlarını da hazırlıyor, gönderiyoruz. Aqueduct tahminlerimizi yarışlardan kısa süre önce görüntüleyebilirsiniz. Bol şanslar.
Total
12
Share