Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Belmont Tahminleri – 26 Ocak 2023

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki

NBA Tahminleri - 26 Ocak 2023

Sonraki

Turffontein Tahminleri - 26 Ocak 2023

Benzer İçerikler
İncele!

Keeneland ABD Tahminleri – 21 Ekim 2022

Cuma akşamı programı Keeneland ABD ile yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Kabul etmek gerekir ki Keeneland programlarındaki son tahminler epey başarısızdı, kritik koşularda bizim seçtiklerimiz yerine başka sürprizlerin kazanması bir gerçektir. Yılda birkaç kez böyle durumlar yaşanabiliyordu ve umarım formsuzluk erken zamanda biter. Keeneland tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!