Beverley Tahminleri – 10 Ağustos 2022

Çarşamba gününün (10 Ağustos 2022) ilk programı Beverley ile yabancı at yarışı tahminlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bu Beverley programı az atlı olması sebebiyle düşük ikramiye vermeye adaydır; yine de misli kurgular için iyi seçenekler sunduğumuzu düşünüyoruz. Bol şanslar dilerim.


1Ayak: Koşu tecrübeli üç at arasında geçeceği açık, ilk kez koşacak atlar inanılmaz pedigri-potansiyel seviyelerini işaret etmiyorlar, çok cazip değillerse kullanılmazlar ve elbette program az ikramiye vermeye yaklaşır. 4 numaralı Slingsbytoo, 10 nmaralı Emily’s Eclipse ve 1 numaralı Monthy Man arasında geçecektir. 3-8 seçilen kurgu sürprizleri

SIRALAMA: 4-10-1-3-8

2Ayak: Burada da aşağı yukarı sonuç ve şanslı atlar belli. 2 numaralı Safran, 1 numaralı Merry Secret ve 3 numaralı Bungley‘in koşunun içerisinde etkin olacakları neredeyse kesin denebilir. 8 numaralı Twin Appeal ve 4 numaralı Harry Love geniş hallerine saklanabilirler.

SIRALAMA: 2-1-3-8-4

3Ayak: Tüm atların en iyi gününde kazanma şansı vardır, hepsini mantıklı sebeplerden hakkaniyetli şekilde sıraladık, uzun uzadıya anlatmayayım, çünkü okunmuyor. 1 numaralı Liberation Point yakın zamanlardaki koşuları nedeniyle favori oranına çıkarılmış, bize göre de önemli bir şansa sahiptir. 3 numaralı Ugo Gregory ve 5 numaralı Bin Hayvan genel kalite tarafıyla ona zorluk çıkartabilirler. 4 numaralı Qipao ve daha sonra 2 numaralı Reputation takviye sıralamasıdır.

SIRALAMA: 3-1-5-4-2

4Ayak: Bu koşuda da az at bulunduğundan enteresan tercihler önermek mümkün değildir. Tüm parametrelerin ortalaması alındığında ve son zamanlardaki hallerine bakıldığında 3 numaralı Bavardages, 1 numaralı Andaleep ve 4 numaralı Zumurud üçlüsünün domine edebileceği anlaşılıyor. Kurgusal nedenlerle rakip eklenecekse 6-2 kullanılırlar.

SIRALAMA: 3-1-4-6-2

5Ayak: 5 numaralı Whitcliffe‘in pist-mesafedeki son koşularıyla burada avantaj sahibi olduğu ortada, iyi bir jokey idaresi görürsek kazanacağını düşünüyoruz. 4 numaralı Golden Keeper ve daha sonra 1 numaralı Witham River rakip olabilirler.

SIRALAMA: 5-4-1-3

6Ayak: 1 numaralı Grantley Hall‘un son koşularını oldukça değerli görüyorum ve burada uygun rakipler içerisinde mücadele edecek. Ancak yavaş start alan bir at olarak mesafe istediği de doğrudur, 1000 metrenin gediklileri o hareketlenene değin koşuyu bitirmiş hale getirebilirler. 3 numaralı Iur Cinn Tra, 4 numaralı Glory Hallelujah, 5 numaralı Time Shadow ve 2 numaralı Frisky dörtlüsünün koşuyu çalabileceğini düşünüyoruz. 6 seçilen sürpriz adayı, 1 numara ile benzer durumda.

SIRALAMA: 3-4-5-2-1-6

Önceki
yabanciganyan

Almanya Bundesliga Tahminleri | 2.Hafta

Sonraki
yabanciganyan

İstanbul At Yarışı Tahminleri - 10 Ağustos 2022

Benzer İçerikler

Southwell Tahminleri – 6 Ekim 2020

Günün hedef yapmadığımız programı olan Southwell ile yabancı at yarışı denemelerimize devam edeceğiz. Southwell vasat bir yer olduğundan ötürü, koşu yorumlarımızı AGF tablosuna göre şekillendireceğiz. Koşu yorumları ve şablonlarımız için yarışlardan 30 dakika önce siteye giriş yapmanızı tavsiye ederim. Şimdiden bol şanslar.
İncele!

Sha Tin, PRO Tahminler – 1 Temmuz 2021

Temmuz ayının ilk yabancı yarış programı Sha Tin ile Hong Kong yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Aylık takvimimizi mutlaka incelemişsinizdir, tam 37 tane hedef programla birlikte olacağız; umarım her bütçeden oyuncuyu mutlu edecek kurguları/yorumları yaratabiliriz. Sha Tin tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.