Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Beverley Tahminleri – 21 Haziran 2022 (3.786 TL TUTTU)

Az ikramiye vermesi kuvvetle muhtemelen olan Beverley programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yine de sizlere olabilecek en mantıklı sürpriz adaylarını sunduğumuzu düşünüyorum, eğer 1.000 TL’nin biraz üstü ikramiyeler işinize yarıyorsa, şanslıysanız denk getirebilirsiniz. Beverley tahminlerinde bol şanslar dilerim.


1.Ayak: |1-3++4|= İki atın (1-3), sadece koşu performanslarına odaklanılırsa 4 numaralı Emily’s Eclipse’den daha iyi olduğu görülebilir; ancak iyi ellerde olan o atın da performans geliştirmesi kuvvetle muhtemeldir. 1 numaralı Absolute Queen, Türkiye’de şaşırmayacağımız üzere %70 oranıyla tek atılmış; bize bu oranıyla katkı sağlamayacağından, hassas bütçelilere beşli oyununa geçmelerini öneririz. Sürpriz hallerinde 3 tek denemesi yapılabilir.

2.Ayak: |2-5-10++3-6++9-4-7|= Burada 11 numaralı She’s the Danger’ı dışarıda bırakarak genel eğilimlerden ayrışıyoruz; önce Nottingham’da iyi görüntüyle dördüncü olmuş ve ardından şaşırtıcı olmayacak şekilde Doncaster’da patlamayı başarmıştı; burada da lineer performans artışını sürdürebilir, biz genel kaliteden ve favori oranı kaplamasından kullanmıyoruz. 2-5-10 üçlüsü koşuyu domine edeceklerini düşündüklerimizdir. 3-6-9-4-7 ise belirlediğimiz sürpriz sıralamasıdır, ihtiyaca göre kullanımlar yapılır.

3.Ayak: |3-8++1-5++4|= Burada da 1 numaralı Myristica’nın ekip-jokey eşleşmesiyle birlikte koşusunu beğensek de, kazanması mutlak olasılık değildir, Türkiye’de pek görülemeyen 3-8 ikilisi ona zorluk çıkarmaya adaylardır; özellikle 8 numaralı Billy Roberts patladığı takdirde ikramiyeyi doğrudan 2.000 TL üstüne çıkartabilir, ganyan oyunlarının da cazip atı olacaktır. Kazanma oyunu yapıyorsanız ayrıca 1-5 ve daha sonra 4 sıralamasından da takviyeler yapabilirsiniz, kurgumuza hangisi uyuyorsa, onu yapıyoruz.

4.Ayak: |1-3++4-6-7++5-8|= Günün zor koşularından biridir ve ne yazık ki basit sonuçlara meyillidir; 4 numaralı Miss Clementine, 5 numaralı Coligone Kate ve 7 numaralı Ramamaras Boy kondisyon faktörüyle aradan sıyrılmayı başarabilirler. Biz gelişim gösterebilecek ve az kişinin görebildiği 1-3 ikilisini öncelikle gösterdik. Ciddi kurgularda bütçe yettiğince doldurulmalıdır.

5.Ayak: |3-7-6++5-10|= Üç atlı bir koşu gibi gözüktüğünü doğrudan söylemeliyim. Hatta bütçeniz sınırlıysa 3 numaralı Haven Lady ve 7 numaralı Clan Jock‘u yalnız bırakmak bile faydalı olabilecek bir stratejidir. Rakip eklenecekse 6 numaralı Iron Sheriff ve daha sonra 5 numaralı Termonator öncelenebilir, kurgusal avantaj elde edebilirsiniz.

6.Ayak: |5++6-2++4|= 5 numaralı Musical Romance grubun en iyi koşu performansına sahip safkanıdır, biz de kazanacağına katılıyoruz ve tekli kurguların teki olarak öneriyoruz. Diğer yandan 5.000 TL üstü ikramiye kazanmak isteyenler için %75 favoriyi tek atmak yararsızdır, gereksizdir. Onlarla 2 tek, 2-6 veya 2-6-4 gibi tercihlerde bulunacağız; üyelerimize şablon hanesinde burayı ‘kurgu’ olarak yazabiliriz.


Önceki

Ankara Tahminleri - 21 Haziran 2022 (7.286 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan

Newbury Tahminleri - 21 Haziran 2022

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Will Rogers Downs Tahminleri – 7 Nisan 2020

Herkese merhabalar. Will Rogers Downs programıyla yabancı yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Tıpkı dünkü gibi kolay bir program olduğunu söyleyebilirim. Misli şablonlara yönelebiliriz veya sürpriz kurgular oluşturabiliriz. Will Rogers Downs tahminleri, program, koşacak atlar ve jokey durumları belli olduktan sonra yayınlanacaktır. Yarışlardan 1 saat önce siteye giriş yapmanızı tavsiye ederiz.
yabanciganyan.com
İncele!

Belmont Park Tahminleri – 1 Mayıs 2022 (11.886 TL TUTTU)

Dün küçük bir hatadan dolayı Belmont Park tevzisini alamadık, gerçekten çok üzüntü vericiydi; çünkü kazanan at bizim tuttuğumuz atlardandı, nasıl olduysa sıralamaya dahil etmeyi göz ardı etmişiz; o kadar çok program-koşu-at inceleniyor ki, bir insanın kaldırabileceği zihinsel sınırlara ulaşıyor olabiliriz. Bugünkü Belmont Park programının tevziyi bize vermesini dilerim; tahminlerimiz  yarışlardan 30 dakika önce (19:30) yayına alınacaktır. Bol şanslar.
Total
5
Share