Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Bursa Tahminleri – 16 Mayıs 2022

Haftanın ilk yerli yarış programı Bursa ile sizler için Türk yarışlarına tahmin vermeye devam ediyoruz. Aslında takvimimizde dün İstanbul vereceğimiz planlanıyordu, fakat programı pek cazip bulmadığımızdan ve elbette toplam 5 tahmin yoğunluğundan ilgilenmemiştik. Bugün boşluk oluştuğundan Bursa tahminleriyle sizlere alternatif oyun seçenekleri sunmak istedik. Bol şanslar dilerim.


1.Koşu: |2-12++7|= Bursa gibi standartı düşük yerlerde, hele ki Arap atı koşularında az atlı-basit tercihler vermeyi istemeyiz; fakat 2 numaralı Büyükdünya, 12 numaralı Zekosh ve 7 numaralı Afavet üçlüsünü öyle başarılı bulduk ki, bir şekilde koşuyu lehlerine çevireceklerdir diye düşünüyoruz. Öyleyse bütçeye göre 2-12 veya 2-12-7 yazmak hedeflenebilir.

Koşu Sonucu: 2-10-11

2.Koşu: |6-4|= 6 numaralı Kadhan ve 4 numaralı Mehtar ikilisinin koşu tecrübeleri Bursa seviyesi için yeterli gelebilir, yerli yarışlara çok az üyemiz oynadığından sadece iki at gösterip risk almayı deniyoruz. İkili bahis oyunu oynanıyorsa veya alternatif kurgular inşa edecekseniz 3 numaralı Mahzunkral‘dan enteresan bir yarış bekleyebilirsiniz.

Koşu Sonucu: 6-4-5

3.Koşu: |7-3++4|= İki atlı bir koşu gibi göründüğünü söylemek yanlış olmayacaktır: Çim pistte tecrübeli 7 numaralı Erciyes Fırtınası ve formda safkan 3 numaralı Bükeç ikilisi grubun en güvenilir/istikrarlı performanslarına sahip olanlarıdır, domine edebilirler. 4 numaralı Miranalp seçtiğimiz sürprizdir, sevdiği çim pistte tekrar kendini bulabilir.

Koşu Sonucu: 3-7-1

4.Koşu: |2-3-1++8-7++10|= Bir bütçe koşusu olarak değerlendirmekle birlikte, 2 numaralı Asude Sultan, 3 numaralı Heroes ve 1 numaralı Team Master‘ın geçtiğimiz sezonki form durumlarına dönmeleri halinde grup içerisinde sivrilebileceklerini tahmin etmekteyiz. 8-7 ve daha sonra 10 ise seçtiğimiz sürprizlerdir.

Koşu Sonucu: 7-2-3

5.Koşu: |3-8-12-13-4++1-5++11-7-10|= Günün tamamen belirsiz koşusu olarak gözüküyor veya biz herhangi bir attan önemli verileri çekemedik. Çok fazla koşmuş/yıpranmış ve istikrarsız performanslar sergilemişler. Dolayısıyla bütçeniz yettiğince bizim sıralamamızdan doldurmanızı veya kendi çalışmalarınızla geçiş yapmanızı tavsiye edebilirim.

Koşu Sonucu: (10-8)-5-13

6.Koşu: |11-1-4++10-9++7|= Burada da kapatılmak hedeflenebilirdi, ancak birçok üyenin bütçesi denkleşmeyeceğinden veya yatırım yapmayacağından olabildiğince kısaltmaya karar verdik. 11-1-4 üçlüsü basit hallerinde son koşuda yalnız bırakılabilirler. Yüksek ikramiye hedeflenen sürpriz hallerinde ise favori çıkartılıp 10-9 ve daha sonra 7 ile yer değiştirme yapılır.

Koşu Sonucu: 6-9-1


1. 6’LI GANYAN(2/6/3/7/8,10/6) :5.864,48 TL
1. 5’Lİ GANYAN(6/3/7/8,10/6) :495,57 TL

ikramiye vermiştir…

Önceki
yabanciganyan.com

Chantilly Tahminleri - 16 Mayıs 2022 (88.482 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

Windsor Tahminleri - 16 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Saint Cloud Tahminleri – 7 Ekim 2021

Perşembe günü Saint Cloud programıyla Fransa at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çoğunlukla az atlı koşuların bulunduğu program olması itibariyle, son Leicester tahminimizdeki gibi küçük bütçelerle de sonuca gidilebileceği anlaşılıyor. Kurgu şansının yanımızda olmasını dilerim. Saint Cloud tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce yayınlanacaktır.
yabanciganyan.com
İncele!

Mahoning Valley Tahminleri – 17 Kasım 2021

Haftanın başından bu yana hedef olmayan programlar sıklıkla karşımıza çıkıyor, onlardan biri de ne yazık ki Mahoning Valley programıdır, elbette biz bu gibi yerlerde çok iyi ikramiyeler de kazanabiliyoruz ve iyi sıralamalar gösteriyoruz; ancak hedef yapıp 20.000 TL üstü ikramiye kazanmamız çok mümkün olmuyor, zira bilineceği üzere bizim ULTRA PRO üyelik programımız yüksek ikramiye kazanılması ve üyelerden geri dönüşlerin olması sistemiyle çalışıyor. O olmayınca da elbette motivasyon sınırlı kalabiliyor. Mahoning Valley tahminlerimiz yarışlardan 15 dakika önce eklenecektir.
yabanciganyan
İncele!

Fairview Tahminleri – 5 Kasım 2021

Kalabalık atlı, yüksek ikramiye ihtimalli bir Fairview programıyla Güney Afrika at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Böylesi programlarda Türkiye'deki genel oyuncu kitlesi, ne yapacağını adeta bilemiyor ve bizim gibi büyük oynayan oyunculara fırsatlar bırakabiliyor. Kurgu şansının yanımızda olmasını ve 50.000 TL üstü ikramiye vermesini dilerim. Fairview tahminlerimiz aşağıdadır. Bol şanslar.
yabanciganyan
İncele!

Saint Cloud Tahminleri – 21 Haziran 2021

Herkese iyi haftalar, yeni haftanın ilk yabancı yarış tahmini Saint Cloud ile birlikteyiz. Hedef program olmasa da, son günlerdeki programlar nedeniyle çoğunuzun kasasının rahat olduğunu biliyorum; yayınlayacağımız şablonların yanında, benimle iletişim kuranlarla ortak çalışmalar da yapabiliriz. Saint Cloud tahminleri 13:45-14:00 saatleri arasında eklenecektir. Bol şanslar.
Total
4
Share