yabanciganyan.com

Cranbourne Tahminleri – 25 Kasım 2022

Cuma sabahı yabancı yarış programı Cranbourne ile Avustralya at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Avustralya yarışları için hedef yapmadığımız biliniyor. İzlemek amaçlı oyunlar kurmak isteyen üyelerimiz için çalışmalar hazırlandı. İlgilenenlere bol şanslar dilerim.


1Ayak: Koşudan ayrılan atlarla birlikte dört atın kağıt üstündeki birincilik mücadelesinde yalnız kaldığı vurgulanabilir. 1 numaralı Brechen, 3 numaralı Kurolation, 10 numaralı Vankukla ve 7 numaralı De La Rocha dörtlüsü normal şartlarda koşuyu bırakmayacaklardır. Alternatif en geniş hallerini planlayan oyuncular için 9-4-16‘yı göstererek sıralamayı uzattık.

SIRALAMA: |1-3-10-7++9-4-16|

2Ayak: Burada da üç atın diğerlerinden daha iyi verilere sahip olduğu ortada, üst üste basit senaryoların yaşandığı koşular izlenebilir. 7 numaralı Turbo Ken, 3 numaralı Exeter ve 2 numaralı I Am War arasında geçmesini bekliyoruz. Kurgusal nedenlerle favoriyi yazamayacaksanız 6-4 yer değiştirmesi planlayabilirsiniz.

SIRALAMA: |7-3-2++6-4++5|

3Ayak: 4 numaralı She Dances tüm parametrelerde rakiplerinin önünde bulunuyor. Güvenilir antrenör-jokey eşleşmesinin yanında, üç çim pist koşusunda da rakiplerinden daha iyi dereceler elde edebildi; tekli kurgu sevenlere güvenle önermek isteriz. Teksiz kurgular seven oyuncular 6-9-1 takviyesiyle yetinebilirler.

SIRALAMA: |4++6-9-1|

4Ayak: 5 numaralı Cotel‘in kariyer başlangıç koşusundaki derecesi ilgi çekiciydi, herhangi iyileştirmeye bile gerek kalmaksızın, formsuz rakipleri arasında tekrar kazanması beklenebilir. Ancak az atlı programda %65 oranı sadece geçilmesi imkansız olduğunda kullanabiliriz. 9-6-1 üçlüsünün koşuyu çalmasını bekleyeceğiz. 2 en geniş halleri için sürpriz adayı.

SIRALAMA: |9-6-1++2|

5Ayak: Atlar benzer seviyeleri işaret ediyor, gününde olanın kazandığı sonucuna rastlanacaktır. Yine de izleme kurguları için 10-9-3-2-5 beşlisine indirgemeyi tercih ediyoruz, onlar tamamen doldurmak istemeyeceklerdir. Hedef yapılan ciddi kurgularda ise 8-6-1-7 sıralamasından takviyeler düşünülebilir.

SIRALAMA: |10-9-3-2-5++8-6-1++7|

6Ayak: Bir bütçe koşusuyla daha program tamamlanıyor. Türkiye’deki oyuncuların bizim ikinci hanemizdeki bir atı %25 seviyelerine çıkarmaları sevindiricidir. 12 numaralı A Pinch of Luck, 2 numaralı Delightful Journey, 6 numaralı Stelvio ve 8 numaralı Teser dörtlüsü son koşulara az at yazmayı sevenlere yarışı izletebilirler. 10 başta olmak üzere kalan atlar geniş hallerine hitap eden diğerleridir.

SIRALAMA: |12-2-6-8++10-11-7-1++4|

Program Değerlendirmesi:

Avustralya yarışları için hedef yapmıyoruz, 8-10 kadar ayırdığımız parametreleri birbirleriyle sentezleyerek size sıralamalar sunuyoruz. Sabah saatlerinde çok fazla üye olduğunu sanmıyorum, ilgilenenlere/izleyeceklere bol şanslar dilerim.

Tek Adayı: She Dances
Beklenen İkramiye: Belirsiz
Hedef Mi?: Hayır
Önerilen Oyun:

Önceki

İzmir Tahminleri - 25 Kasım 2022

Sonraki

Meydan Dubai Tahminleri - 25 Kasım 2022 (49.552 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Redcar Tahminleri – 3 Kasım 2020

Redcar programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Redcar, oldukça vasat bir yer ve genelde kondisyonu yüksek atlar koşuları domine ediyorlar. Kondisyonu yüksek atlar ise doğal olarak favori veya plase olarak sıralanıyorlar. Bu tür programları sevenler için Redcar koşu yorumlarımız ve şablonlarımız aşağıdadır. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Gulfstream Park Tahminleri – 9 Haziran 2022

Perşembe akşamı programı Gulfstream Park ile yabancı yarış tahminlerimizi sürdürüyoruz. Bugünkü Gulfstream Park ikramiyesinin ilk koşulardaki duruma göre belirleneceğini söyleyebilirim. Şanssız senaryoda her iki koşuda da favoriler kazanabilir ve sıradan sonuçlanabilir. Gulfstream Park tahminlerini aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.