Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!
yabanciganyan.com

Deauville Tahminleri – 21 Ağustos 2022

Görece kolay ve muhtemelen az ikramiyeyle sonuçlanacak bir Deauville programıyla Fransa at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yedili Plase oyunu için de koşu yorumu girişi yaptığımızı ayrıca belirteyim. Deauville tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.


1Koşu: Aramızda Yedili Plase oynayan çok oyuncu olduğundan yetiştirebildiğimiz ölçüde yedili plase koşusuna da önerilerde bulunacağız. İlk koşuda çok net favori olmaları iyi durum değilse de, kağıt üstünde sürpriz şansı oldukça düşüktür. 4 numaralı Blackbeard ve 1 numaralı Persian Force‘un ilk iki içerisinde birlikte bitirmemesi bile bizi şaşırtır.

SIRALAMA: |4-1|

2Koşu: 15 numaralı Letty’s Marvel, 3 numaralı Out of Time, 9 numaralı Ronaldo, 10 numaralı Estoppel, 1 numaralı Electron Libre ve 13 numaralı My Kurkum altılısı genel kriterleri karşılayan safkanlardır; 200 TL altı şablonlarımızda sadece altı at bulundurmayı düşünüyoruz. Daha geniş hallerinde 7 başta olmak üzere 7-2-8 sıralamasındaki atlara göz atılacaktır.

SIRALAMA:
|15-3-9-10-1-13++7-2-8|

3Koşu: 6 numaralı Verry Ellegant çok iyi ellerde olmasının yanında GR-1 galibiyetleriyle de önemli kazanma adaylarındandır, onun ortalama gününde koşuyu kaybedebileceğine inanmıyoruz. Eksi yön olarak ise ilerleyen yaşından bahsedilebilir, çim pistte 38 kez koşması takdir edersiniz ki yüksek bir sayıdır, bugün uygun grup içerisinde kazanabilir, fakat yavaş yavaş düşüşler yaşayacaktır. Teksiz hallerinde yanına 1-4-7 takviyesi yapılacaktır.

SIRALAMA: |6++1-4-7|

4Koşu: 1 numaralı Skazino’yu kariyerinin en başından beri överek anlatıyoruz, kaliteli ve amacına ulaşmış kariyerli bir safkandır, ancak 2022 yılındaki yarışları rakiplerinden daha sönüktür. 6 numaralı Joie De Soir ve 5 numaralı The Good Man koşuyu domine etmesini beklediklerimizdir. Geniş hallerinde yeriniz bulunuyorsa 7 ve daha sonra 1 şeklinde takviye yapabilirsiniz.

SIRALAMA: |6-5++7-1|

5Koşu: Üç atlı bir koşu. Buradaki 1 numaralı Sea La Rosa daha önce de önerdiğimiz, İngiltere’den GR-2 kazanarak buraya yönelen gösterişli bir safkandır, kazanması normal kabul edilir. Diğer yandan önceki koşulardaki favori sonuçlarının ardından %60 civarı oranla kazanması ikramiyeyi epey aşağıya çekecektir. Favoriyi tek bırakmak yerine 1-3 veya 1-3-2 tercihleri yapılacaktır.

SIRALAMA:
|1-3++2|

6Koşu: Tipik bir bütçe koşusudur. Önceki koşularda herkes kolayca küçültmeler yapabildiğinden atların hepsinin çarpık oranları bulunuyor. Dolayısıyla sıralamayı esasen 3+2 olarak gösterecekken; 5+2 şeklinde uzatıyoruz. 9 numaralı Blue Horizon, 3 numaralı Lettyt Fight, 7 numaralı Ramssio, 8 numaralı King Motif ve 1 numaralı Royal Right beşlisi birçok kurgu için yeterlidir. En geniş bütçeliyseniz 2-6 eklemesi düşünebilirsiniz.

SIRALAMA: |9-3-7-8-1++2-6|

7Koşu: Önceki koşunun devamı olarak düşünülebilir, fakat buradaki durum daha belirsizliklerle doludur; şanssız bir oyuncuysanız ikinci hanedeki atların kazandığına denk gelebilirsiniz. Risk seviyorsanız 5-2-3-8 dörtlüsü ile izlemeye çalışabilirsiniz. Ciddi hallerinde 7-9-4-10 sıralamasından mutlaka takviyeler yapılır. Bol şanslar.

SIRALAMA: |5-2-3-8++7-9-4-10|

Önceki
yabanciganyan.com

Kranji Singapur Tahminleri - 21 Ağustos 2022

Sonraki

Diyarbakır Tahminleri - 21 Ağustos 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Gulfstream Park West Tahminleri – 18 Kasım 2020

Birkaç günlük aranın ardından tekrar Amerika at yarışı tahminlerimize, Gulfstream Park West programıyla devam ediyoruz. Geçen haftaki Gulfstream Park programında çim pist yarışları iptal edilmişti. Umarız bugün çim pist yarışları yapılabilir. Gulfstream Park West tahminlerimiz yarışlardan 15 dakika önce eklenecektir. Görüşmek üzere.
İncele!

Mahoning Valley Tahminleri – 29 Mart 2021 (1.904 TL TUTTU)

Mahoning Valley programıyla yeni haftanın Amerika at yarışı tahminlerine başlangıcı yapıyoruz. Sizlerden gelen istek üzerine, bugün koşu yorumlarını sabah saatlerinde eklemeyi uygun gördük. Umarım sabah saatlerinde yayınlamamız işinize yarar. Şablonlar ise yarışlardan önce eklenebilecektir. Mahoning Valley tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.
İncele!

Lingfield Park, PRO Tahminler – 16 Aralık 2020

Lingfield Park programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Bazı koşularda ciddi favoriler olsa da; onların kötü gün geçirmesi dahilinde hangilerinin kazanabileceğini tahmin etmek hiç kolay değil. Lingfield Park programı için tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dileriz.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!