Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Delaware Park Tahminleri – 22 Haziran 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki

Salon De Provence Tahminleri - 22 Haziran 2022

Sonraki
yabanciganyan

Newcastle Tahminleri - 23 Haziran 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Gulfstream Park Ücretsiz Tahminler – 9 Şubat 2022

Çarşamba akşamı Gulfstream Park programıyla Amerika at yarışı tahminlerimize ve bizi takip eden ziyaretçilere ücretsiz yabancı yarış tahmini vermeye devam ediyoruz. Sitemizin günlük binlerce ziyaretçisi olduğundan dolayı hatırlatmakta yarar görüyoruz, Yabancı Ganyan olarak ücretsiz tahmin odaklı bir site değiliz, Standart Üyelik paketine örnek olması amacıyla her program için ilk koşuların yorumu buraya aktarılmaktadır.
İncele!

Belmont Park, PRO Tahminler – 20 Haziran 2021 (5.843 TL TUTTU)

Belmont Park programıyla Amerika at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Son iki günde olduğu gibi, yine 9 koşulu bir program söz konusudur; haliyle bizim programı elden geçirmemiz 4 saati bulacaktır. Olabildiğince erken, saat 19:30'a yetişecek şekilde yayınlamaya çalışacağız. Şimdiden bol şanslar dileriz, görüşmek üzere.
Total
0
Share