Dieppe Tahminleri – 31 Ağustos 2021

Ağustos ayının son gününde Dieppe programıyla Fransa at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Elbette tüm Fransa programlarında olduğu gibi sadece yüksek bütçeli üyelerin deneme yapmasını tavsiye etmekteyiz. Dieppe tahminlerimizi üyelerimiz aşağıda görebilirler, bol şanslar dilerim.

[box type=”success” ][toggle_group][toggle_title active=”close” id=”hedefprogramlar”]Hedef Programlar Nedir?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hedefprogramlar”]
Hedef programlar, analiz yapmaya açık, ortalama üstü yarışların yapıldığı ve pek çok kez kasalarımızı büyütmeyi başardığımız programlardır. Bununla birlikte bazen az güvenilir yarış programlarında da, kurgumuza uydurabildiğimiz ölçüde, geniş bütçeliler için Altılı Ganyan; küçük-orta bütçeliler için de Beşli-Dörtlü hedefi yapabilmekteyiz.
Hedef programlarda kalabalık atlı koşular bulunuyorsa ve sizlere yayınlanan kurgulardan birinin oynanması tavsiye ediliyorsa, güvenle tercih edebilirsiniz. Zira bu mutlaka tutacağı anlamına gelmemekle birlikte, bizlerin kurgusal açıdan doğru tercihleri yapabildiğimizi gösterir.
Öte yandan hedef program statüsünde yayınlansa da, küçültemediğimiz programlar sıklıkla denk gelmektedir; söz konusu zor programlarda bizlerle iletişim kurmanızı veya Beşli-Dörtlü oyunlarını tercih etmenizi tavsiye ederiz.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hedefolmayanprogramlar”]Hedef Olmayan Programlar[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hedefolmayanprogramlar”]
Biz Yabancı Ganyan olarak, özellikle günde çift yabancı yarış programına geçildiğinden bu yana, sürekli tahmin vermekle uğraşıyoruz ve haliyle her program için detaylı çalışmalar yapamıyoruz. Örneğin günde iki programdan birine beş saat ayırabiliyorsak, diğerini üç saatte yetiştirmemiz gerekiyor. Günde üç yabancı yarış programı olduğunda da bazı programları hızla geçmek zorunda kalıyoruz.
Hedef olmayan programlar, genel olarak vasat altı-az ikramiyeli koşuların yapıldığı; kapalı kutu atların koştuğu ve her sonuca açık programlardır. Biz bu programlarda %50 oranında verilerden kalan %50’de ise kendi kanaatlerimizle elemeler yaparız ve şansın yanımızda olmasını bekleriz.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hangikurgu”]Hangi Kurgu, Nasıl Oynanmalı?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hangikurgu”]
Hedef programlarda, tahmin içerisinde sizlere önerilen kurgu şeklini veya bir şablonu direkt olarak oynayabilirsiniz. Eğer zorlu bir hedef program söz konusuysa, bizlerle iletişime geçerek görüş alabilirsiniz. Genellikle hedef programlarda 5’li ve 4’lü oldukça kazançlıdır ve izlemesi rahattır. Hedef yapmadığımız programlarda da izlemek için şablonlar deneyebilirsiniz.

Tekli Kurgu: Yabancı Ganyan olarak sık tercih ettiğimiz bir kurgu şekli değildir, hem 5’li Ganyan’ı tekli kurguya alternatif görürüz, hem de kurgularımız genellikle sürpriz küçültmelerle ilerlemeyi hedefler. Diğer yandan, kazanacağına yüksek güven duyduğumuz ve makul yüzde kaplayan atları tek atabiliriz, o programlarda kesinlikle hedef yapmanızı tavsiye ederiz. Zira biz bir atı tek bırakıyorsak, mutlaka tüm parametrelerde ciddi üstünlük kurmuş demektir.

Sürpriz Teksiz: Kazanacağına yüksek oranda inanmadığımız-rakipleri bulunan favorileri bu kurgu şeklinde tercih etmeyiz; bunun yanında plaselerin de sürprizlerden üstünlüğü geniş değilse, onları da geri planda bırakırız. Sürpriz teksiz kurgular, beşli-dörtlü oyunlarında oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Altılı Ganyan’da da kurguya uyduğunda 30.000 TL üstü ikramiye kazanılması normaldir.

Basit Teksiz: Basit kurgularda, AGF tablosundaki durumlarına bakılmaksızın, koşuları hangi atların kazanabileceğine odaklanılır. Genellikle basit teksiz kurgularda, son koşularda küçültmeye gidip, oyunculara izleme keyfini de sağlamasını amaçlamaktayız. Basit teksiz kurgular çok kalabalık atlı programlarda işe yarardır; çünkü o programlarda tutturabilmek birincil önem taşır, diğer yandan 8-10 atlı koşuların yoğunlukta olduğu programlarda oynamak anlamsız kalabilir.

[/toggle_content][/toggle_group][/box]
[box type=”info” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”dieppe”]Dieppe – Koşu Sıralamaları[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”dieppe”]

1.Ayak: |5-7-1-8-10-9++11|= Zor bir koşuyla programa başlangıcı yapsak da, kurgusal açıdan beş at veya altı at ortaya çıkarabildiğimiz için mutluyuz. 5 numaralı Rooster, 7 numaralı Kenny, 1 numaralı Cassiopea, 8 numaralı Lovely Angel ve 10 numaralı Diakher beşlisinden birinin kazanması bizi şaşırtmaz. 9-11 geniş bütçelere bırakılabilir.

Turfoo: 2-10-11-5-8-9-7

ZEturf: 11-1-3-10-4


2.Ayak: |4-3-7++5-6++1|= 4 numaralı Si J’aliela, 3 numaralı Iznajar ve 7 numaralı Moon Shimmer arasında geçecek bir koşu yaşanması muhtemeldir, 200 TL altı şablon yapanlar bu üçlüyle küçültme sağlayabilirler. 5-6 geniş bütçeler için öncelikli takviyelerdir.

Turfoo: 3-6-8-9

ZEturf: 3-5-6-1-7


3.Ayak: |1-2-5-6++13-12-14|= 1 numaralı Woody Cat, 2 numaralı Black Hawk, 5 numaralı Neo Chic ve 6 numaralı Optimism dörtlüsü hem iyi ellerdeler hem de yüksek pedigri kalitesine sahipler. Dolayısıyla günün cazip küçültmelerinden biri de 1-2-5-6 yazılarak oluşturulabilir. 13-12-14 geniş sürprizler veya beşli/dörtlü oyununda sürprize ihtiyacı olanlar için konulmuştur.

Turfoo: 2-9-3-4-6-7-1

ZEturf: 2-1-8-4-5-9-3


4.Ayak: |1-6-4-7|= 1 numaralı Manx, 6 numaralı Folleville, 4 numaralı Amirvann ve 7 numaralı Aquitaine dörtlüsü koşunun Türkiye’de ciddi favorisi 2 numaralı Palpitator’dan epey aşağıda görünen atlar değillerdir. Bundan sebeple eğer şanssız bir gün geçirilmezse suni favoriden koşuyu çalacaklardır.

Turfoo: 2-1-6-4

ZEturf: 2-6-7-4


5.Ayak: |4-5++8-1-3-7++16-13|= Kalabalık atlı koşulardan her zaman çekinmekle birlikte, belki de yüzlerce kez ilk sıralarda verdiğimiz atların kazandığını ve sayesinde bazılarınızın hayatının değiştiğini biliyorum. Fransa yarışlarını cazip kılan da budur. 4 numaralı Shake Me Handy ve 5 numaralı Mana Maha ikilisi sürpriz atlar olmasalar da, onların koşuyu kazanması bize sürpriz gelmeyecektir. 100 TL üstü şablonlarda 8-1-3-7 öncelikle takviye olarak düşünülebilir.

Turfoo: 5-7-10-13-1-14-3-9

ZEturf: 5-1-4-7-15-2-8-16


6.Ayak: |2-3-4++8-9-10|= 2 numaralı Ashen, 3 numaralı Much Style ve 4 numaralı Chant D’automne üçlüsü yazılarak son koşuyu izlemeyi amaçlayan kurgular yaratabilirsiniz. Bu üç atın da koşunun haklı favorisi 1 numaralı attan eksik kalır yanları yoktur. 8-9-10 hata kollarlar.

Turfoo: 8-4-7-2-1-3-10

ZEturf: 1-3-6-4-9-8


[/toggle_content][/toggle_group][/box]
Önceki

Ankara Tahminleri - 31 Ağustos 2021 (43.580 TL TUTTU)

Sonraki

Philadelphia Parx Tahminleri - 31 Ağustos 2021 (2.610 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Vaal Tahminleri – 22 Mart 2022

Salı gününün ilk yabancı yarış programı Vaal ile Güney Afrika at yarışı tahminlerimize hız kesmeden devam edeceğiz. Dünkü Greyville oldukça basit sonuçlamıştı ve haliyle düşük ikramiye verdi. Bu programın da eküri sistemi nedeniyle vasatlaşma ihtimali vardır, yine de sürpriz arayışlarımızı sürdüreceğiz. Vaal tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce yayına girecektir.
İncele!

Aqueduct Tahminleri – 13 Kasım 2022

Pazar akşamı (13 Kasım 2022) programı Aqueduct ile Amerika at yarışı tahminlerimize ara vermeden devam ediyoruz, yine 9 koşulu bir programla gün tamamlanacak. Dünkü Aqueduct programı beklediğimiz üzere çok sıradan sonuçlandı, bugün tam tersi eğilimler mevcut, umarım koşudan çıkan atlar olmaz ve gerçekleşir. Bol şanslar diliyorum.