Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Dünya Kupası 2022 Tahminleri

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki

Kenilworth Tahminleri - 3 Aralık 2022

Sonraki

İstanbul Tahminleri - 3 Aralık 2022 (2.720 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Kranji Singapur Tahminleri – 22 Ocak 2022

Şimdiden tüm üyelerimize günaydınlar dilerim, Kranji Singapur tahminlerini sabah saatlerindeki programlara oynamayı sevenler için bir gün öncesinden yayınlamış bulunuyoruz. Yedili Plase ve Beşli Ganyan oyununda rahatlıkla cazip kurguları aşağıdaki yorumlarla kurabilirsiniz. Bol şanslar.
İncele!

Leicester Tahminleri – 23 Haziran 2022

Günün bir başka az ikramiye vermesi olası, sıradan programı Leicester ile yabancı yarış tahminlerimizi sürdüreceğiz. Sıralamalardan anlayacağınız üzere basit sonuçlar ne yazık ki mümkündür ve 5.000 TL üstü ikramiye görebilmemiz zordur, yine de bazı koşularda favorileri sıralamaya hiç almayarak cazip kurgu yapabileceğinizi gösterdik. İlgilenenlere bol şanslar dilerim.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!