Ekim Ayı Hedef Günler & Duyurular

Ekim Ayı Hedef Günler & Duyurular

Herkese merhabalar, Ekim 2021’e de gelmiş bulunuyoruz ve bizim için özel bir ay olacak. Yabancı Adam‘ı daha uzun süredir tanıyorsunuz, fakat Yabancı Ganyan olarak 4’üncü yılımızı bu ay itibariyle bitirmiş olacağız. Geçen yıllarda çok tecrübe kazandık, çok şey öğrendik; umarız sizlere tüm bildiklerimizi aktarabiliriz ve hep beraber kazandığımız ikramiyelerle hayatlarımızı güzelleştiririz. 4 yıldır her gün 9-10 saat sitede çalışıyoruz ve bazılarınızın bize destek vermesi, bunun için değdiğini hissettiriyor. Mutlu bir Ekim ayı dileriz, detayları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Duyurular:

  • Ekim ayında Avustralya programları hariç tüm yabancı at yarışı programlarına tahmin hazırlayacağız. Toplam 72 programa tahmin verilecek olup, bu programlardan 32 tanesinde hedef yapılacaktır.
  • Ekim ayında aylık planlamamıza göre 14 yerli yarış tahmini vermeyi düşünüyoruz, bu sayının altına düşmemekle birlikte; cazip program gördüğümüzde veya yabancı yarışlarda boşluk bulunduğunda ekstra yerli yarış tahmini vermemiz söz konusu olabilir.
  • Gözlemlerimize göre PRO üyelerimizin basit/net şablonları daha çok sevdiğine kanaat getirdik. Böylelikle biz de onların isteğine uyacak şablonlar hazırlayacağız. 150 TL’yi aşmayacak şekilde, mümkünse tekli kurgu veya ikişer atlı küçültmelerle şablonlar yazacağız ve opsiyonellerle kafalarını karıştırmayacağız. Ayrıca PRO üyelerimiz şablonlarını genişletmek isterse, Beşli Ganyan şablonumuzdan geniş hallerini anlayabilecekler.
  • Standart Üyelik, bizim oldukça önemsediğimiz ve uygun ücretli tutmaya çalıştığımız bir üyeliktir. Bu üyeliğin cazibesini arttırmak adına haftada 2 gün kolay-orta sayılabilecek programlarda 50 TL altı şablon yayınlayacağız.
  • Tüm üyelerimiz üyelik yenileme ve üyelik yükseltme indirimlerimizden Ekim ayında da yararlanabileceklerdir. Her iki işlemde de %20 indirim hakkı sunuyoruz.
  • Kişisel sebepler (diğer projelere ağırlık) ve programların daha vasatlığı/az atlı yapısı sebebiyle Salı ve Çarşamba günü programları birer gün öncesinden yayınlanacaktır! Belirtilen günlerde bir gün öncesinden şablonlar da gösterilecektir veya sıralama çok kısa tutulacaktır.
  • Canlı Destek ekranımız Salı günü çalışmayacaktır. Diğer tüm günler 09:00 – 16:00 saatleri arasında aktif bulunacaktır.İlk kez üye olacaklar için, yararlı bilgiler ve üye olma bağlantıları aşağıdadır.