Euroleague Tahminleri | 22-24 Kasım 2022

Salı-Çarşamba günü maçlarını kapsayan Euroleague tahminlerimizi üyelerimiz aşağıdan inceleyebilirler. Avrupa Basketbolu tahminlerimizin neredeyse %85-90 civarı başarı oranı oluyor; sistem şeklinde oynandığında kolaylıkla kasa katlanabiliyor. İlgilenenler aralarından seçerek oynayabilirler. Bol şanslar dileriz.


Monaco – Fenerbahçe: MS 2 (+4.5)
Alba Berlin – Kızıl Yıldız: 1/1
M. Tel Aviv – Olympiakos: MS 2
Valencia – Real Madrid: MS 2 (-2.5)
Bonus: Panathinaikos – Virtus Bologna: MS 2 (+5.5)
Bonus: Asvel Vil. – Bayern Münih: MS 1
Kızıl Yıldız – M. Tel Aviv: MS 2
A. Milano – Fenerbahçe: 2/2
Real Madrid – Partizan: MS 1 (-9.5)
Bonus: Olympiakos: İY 1 (-4.5)
Önceki

Şanlıurfa Tahminleri - 24 Kasım 2022 (10.454 TL TUTTU)

Sonraki

Chantilly Tahminleri - 24 Kasım 2022 (172.264 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Southwell Tahminleri – 1 Kasım 2022

Günün sıkıcı ve dolayısıyla az ikramiye vermesi muhtemel programlarından Southwell ile İngiltere at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bazı koşularda tapeta pist gediklisi atlar; diğerlerinde de buraya 'kolay lokma' olarak bakıp yönelen pedigri-potansiyel eşleşmeliler domine edebilirler. Southwell tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar.
İncele!

Fairview Tahminleri – 12 Nisan 2022 (91.868 TL TUTTU)

Salı gününün ilk programı Fairview ile (yine iptal edilmezse) Güney Afrika at yarışı tahminlerimizi sürdüreceğiz. Zaman zaman yaptığımız gibi birkaç günlük bir gün öncesinden yayınlama günlerini başlatıyoruz. Fairview at yarışı tahminlerimiz bir gün öncesinden saat 21:00'da yayına girecektir. Şimdiden iyi okumalar ve ertesi gün için bol şanslar diliyoruz.
İncele!

Horseshoe Indianapolis Tahminleri – 1 Kasım 2022

Salı gece seansı programları Horseshoe Indianapolis ile Amerika at yarışı tahminlerimizin bir diğerini daha sizlere sunuyoruz. Dünkü Horseshoe Indianapolis programında sürprizler işlemiş, hatta bir koşuda AGF tablosundaki son sıralardaki at ufak farkla kaybetmiş, ona rağmen iyi ikramiye sonucuyla karşılaşıldı. Bu program için ise aynı ihtimaller maalesef mümkün değildir. İyi akşamlar dilerim.
yabanciganyan
İncele!

Southwell Tahminleri – 20 Temmuz 2022

Günün ikinci yabancı yarış programı Southwell ile İngiltere at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Southwell zaman zaman denk geldiğinde az ikramiye veren bir yer olarak aklımızdadır, ancak bazen de bizim gibi yüksek bütçeli birkaç oyuncunun tevziyi paylaştığını biliyoruz. O günlerden biri yaşanması dileğiyle, bol şanslar dilerim.