Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Fairview Tahminleri – 27 Mayıs 2022

Cuma gününün ilk programı Fairview ile Güney Afrika at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bazı koşularda favori atların eksik koşması halinde oldukça oynanabilir/mantıklı programlardan biri olduğunu söyleyebilirim. Fairview tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. İyi şanslar.


1.Ayak: |10-12-1++5-9-11++6-2|= 7 numaralı Emily’s Spirit pedigri-ekip kalitesiyle tüm koşularında önemli beklentiyle koştu, fakat hiçbirinde gerektiği kadar etki sağlayabildiği söylenemez; yine de şu anki denk getirdiği grubu, koşu tecrübesiyle geçmesi en doğal senaryodur. Biz ilk koşularda favori oranı tercih etmediğimizden her zamanki gibi kullanamıyoruz, dileyenler beşli oyununa geçmekte serbesttirler. 10-12-1 üçlüsü koşuyu ondan çalabilecek diğer tecrübeli atlardır. 5-9-11-6-2 gibi ilk kez koşacak olanlardan da ilginç başlangıçlar izlenebilir.

Koşu Sonucu: 11-7-12

2.Ayak: |2-1-3++8-7-4|= Dengeli bir grup olduğu kesin, dört tane tecrübeli ve benzer dereceleri gerçekleştiren at vardır. Bunlar 2-1-3-4 dörtlüsüdür ve yarışın içerisinde etkin olacaklardır; biz dört tane basit tercihi yan yana koymak istemediğimizden, son yarışında sonlarda etkili gelen ve bugün takı değiştiren 4 numaralı My Lord and Master’ı en geriye itiyoruz. Ayrıca 8-7 seçtiğimiz sürprizlerdir.

Koşu Sonucu: 1-2-5

3.Ayak: |1-2-8++4-3|= Atların hiçbiri henüz tavan performansına yaklaşamadı, ancak kötünün iyisi olmaları bakımından potansiyel barındıran 1-2-8 üçlüsünün domine edebileceği aşikardır, pek sürpriz yaşanacağını düşünmemekteyiz. Yine de kurgusal nedenlerle en geniş tekli gibi kurgular yapıyorsanız 4-3 denemesine başvurabilirsiniz.

Koşu Sonucu: 6-4-1

4.Ayak: |1++3++2|= 1 numaralı Aeneas son iki yarışındaki durumunu koruduğu takdirde uygun grup içerisinde sivrilebilecektir; günün rahat kazanabilecek AGF’lerinden olarak gözükmektedir. 3 numaralı Joe Harman ve daha sonra 2 numaralı Jack In The Box teksiz kurgu sevenlerin deneyebileceği rakiplerdir.

Koşu Sonucu: 1-6-3

5.Ayak: |5-6-7-8-4++1-2++9|= Bir bütçe koşusu olduğu söylenebilir, 1 numaralı Grazinginthegrass favori oranı kapladığından dolayı ikinci haneye itilmiştir. 5-6-7-8-4 beşlisinin kazanması kurguya katkı sağlar. Ciddi hallerinde 1-2 ilavesi de uygun düşebilir.

Koşu Sonucu: 4-5-1

6.Ayak: |2-10-1-11++3-6-7-9-5|= Günün en zor koşusudur, yine de izleme kurguları yapıyorsanız 2-10-1-11 dörtlüsü sizlere yarışı izletebilecektir. Ayrıca ciddi kazanma oyunlarında 3-6-7-9-5 sıralamasından takviyeler yapılmasını tavsiye ederim. Bol şanslar.

Koşu Sonucu: 3-9-11

Önceki

Gulfstream Park Yarış Sonuçları - 26 Mayıs 2022

Sonraki

Chepstow Tahminleri - 27 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Vaal Tahminleri – 14 Haziran 2022

Devirli Vaal programıyla Güney Afrika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Programın bazı koşular sebebiyle az ikramiye vermesi ne yazık ki görülebilir; ancak bazılarında da zorluklar-belirsizlikler hakimdir. Vaal at yarışı tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan
İncele!

Wolverhampton Tahminleri – 5 Ekim 2020

Günün bir diğer İngiltere yarış programı Wolverhampton ile yabancı at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Hedef programımız olmasa da, ciddi ayrımlar yapacak şekilde çıkarımlarda bulunacağımızı söyleyeyim. Küçük ve orta bütçeli üyelerimize hitap edebilecek program arayışındayız. Wolverhampton tahminlerimiz yarışlardan 45 dakika önce yayınlanacaktır. Bol şanslar dilerim, görüşmek üzere.
İncele!

Philadelphia Parx Tahminleri – 30 Kasım 2020

Kasım ayının son yabancı at yarışı programı Philadelphia Parx tahminleriyle birlikteyiz. Durgun ve genel olarak hedefsiz bir ay geçirdiğimizi söylemek mümkün. Kapanışı da hedef olmayan bir programla yapıyoruz. Philadelphia Parx koşu yorumları ve şablonlarımızı aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
Total
1
Share