Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!
yabanciganyan.com

Fairview Ücretsiz Koşu Yorumu – 23 Eylül 2022

Herkese iyi günler dileriz. Bugünkü Fairview programına ait ücretsiz koşu yorumuna aşağıda ulaşabilirsiniz. Yabancı Ganyan ücretsiz tahmin veren bir site değildir, günde 13-14 saat vakit ayırılan iş için ücretsiz bir organizasyon dünyanın hiçbir yerinde görülemez. Sadece koşu yorumları üyeliğimizin tanıtımını yapmak için bir koşu yorumunu ekliyoruz. İlgilenen ciddi oyuncular Standart Üyelik kaydı gerçekleştirebilirler.


1Ayak: 1 numaralı Bavarian Jet aynı jokeyiyle yaptığı beş yarışında rakiplerine kıyasla daha iyi bir görüntü ortaya koyabildi. Özellikle son üç koşusunu mercek altına aldığımızda ilk 1200 derecesinde grubun ortalamasının üstünde performans sergilediği açığa çıkmaktadır, stil itibariyle tempo yaptığından, mesafenin 200 metre uzaması handikap kabul edilebilir; ancak denk getirdiği uygun grupta söz sahibi olması kuvvetle muhtemeldir. 4 numaralı Polly Flinders, Fairview yerlisi olarak bu pistteki beş koşusunda bir kez üçüncülük elde edebilmiştir, son koşusundaki sıradanlığına rağmen, jokey yükseltmesi ve en iyi performansını (üçüncülük) pist-mesafede gerçekleştirmesi nedeniyle ikinci sıraya onu almak istiyoruz, ekürisi koşuyu hızlı tempoya çıkarırsa ona alan açılacaktır ve ekürisi de iyi gününde ilk üç içerisinde dolanabilir. Grupta bir başka dikkat çeken safkan ise 2 numaralı Hey Siri‘dir; onun mesafedeki son koşusu ve tüm parametrelerdeki ortalama değerleri yakalaması; ülkenin en iyi jokeylerinden biriyle kazanma yarışı içerisinde bulunabileceğini doğruluyor. 6 numara seçtiğimiz kurgu sürprizidir, çoğu altılı halinde favori kullanılamayacağından bir seçeneğe daha ihtiyaç duyulabilir.

Atlar Hakkında Genel Bilgiler:


1- Bavarian Jet:
İyi ellerde olmasına ve antrenör-jokey eşleşmesine rağmen henüz yarışlarında dikkat çekici bir görüntü sergileyemedi. Tek sentetik koşusunda da varlık gösteremedi, dolayısıyla kariyer günü geçirip ilk üç derecesi hedefleyebilir.
2- Hey Siri: Jokey Fouire’nin onu tercih etmesiyle dikkat çekmektedir, mutlaka attan performans artışı gelecektir. 5 çim pist koşusunda ortalama performanslar sergilemiştir. Son koşusu 1600 metre olup, bugün 57 yerine 60 kilo taşıyacaktır, yavaş start almaktadır.
3- Lady Sheeva: Grubun son koşusu sıradan atlarındandır. Son koşusunda 2000 metre deneyip başarısız olmuştur. Bugün 1600’e düşüp, ekstra 4 kilo taşıyacaktır. Bugünkü durumunda kazanması sürpriz olacaktır. 1 numaralı atın temposunu bozma işlevini yerine getirmeye çalışabilir.
4- Polly Flinders: Henüz kariyer performansı sergileyemese de, tavan performansına yakın zamanlarda olduğu vurgulanabilir. Kaliteli jokeyinin onu tercihi katkı sağlayacaktır. Son koşusu 1600 metre olup, ekstra 4 kilo taşıyacaktır. Kazanma yarışı içerisinde etkin olmasını bekliyoruz.
5- Claregari: Sıradan jokeyi ve son koşusuna kıyasla ekstra 8 kilo taşıyacak olması (ki o koşusu yetersizdi) geride değerlendirmemize sebebiyet verdi. İlk üç içerisinde dolanabilir, fakat kazanması için absürt derecede iyileştirme yapmalı, handikaplarıyla başa çıkmalı.
6- Vickeyneki: Antrenör-jokey eşleşmesiyle dikkat çekiyor. Henüz kaliteli herhangi yarışı olmamasına rağmen, jokeyinin bir kez daha onu tercihiyle performans iyileştirmesi yapabilir, sürpriz şansı verilebilir.
7- Elusive Jewel: Uzun sayılabilecek arası, iyi ellerde olması ve dolayısıyla hazırlıklarıyla önceki görüntülerinin ötesine çıkmasını sağlayabilir. Yine de bugün için sadece gözlemlemek gerekir.
8- Aunt Liberty: İlgi çekici herhangi bir özelliği bulunmuyor.


Önceki

Belmont At The Big A (Aqueduct) Tahminleri - 22 Eylül 2022 (16.064 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

Fairview Tahminleri - 23 Eylül 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Saint Cloud Tahminleri – 17 Kasım 2022

Üç tane zorlu handikap türünde koşunun bulunduğu, yüksek bütçeli üyelere hitap eden Saint Cloud programıyla Fransa yarış tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ara koşuların zor olduğu söylenemez ve beşli-dörtlü kurguları rahatlıkla 200 TL altına kurulabilir, ancak son iki koşuda şanssızsanız problem yaşayabilirsiniz. Bol şanslar dileriz.
İncele!

Curragh İrlanda Tahminleri – 11 Eylül 2022

Bir başka İrlanda at yarışı programı olan Curragh ile yabancı yarış tahminlerimizi sürdürüyoruz. Açıkçası genelde İrlanda yarışlarının yüksek ikramiyelerine alışsak da, koşuların kalite düzeyi yüksek olunca tam tersi eğilim yaşanabiliyor. Curragh tahminlerimizi ilgilenen oyuncular aşağıda inceleyebilirler, keyifli seyirler ve bol şanslar dilerim.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!