Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Ağustos 2022
PSÇPCCP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
yabanciganyan.com

Fairview Ücretsiz Koşu Yorumu – 29 Temmuz 2022

Herkese iyi günler dileriz. Bugünkü Fairview programına ait ücretsiz koşu yorumuna aşağıda ulaşabilirsiniz. Yabancı Ganyan ücretsiz tahmin veren bir site değildir, günde 13-14 saat vakit ayırılan iş için ücretsiz bir organizasyon dünyanın hiçbir yerinde görülemez. Sadece koşu yorumları üyeliğimizin tanıtımını yapmak için bir koşu yorumunu ekliyoruz. İlgilenen ciddi oyuncular Standart Üyelik kaydı gerçekleştirebilirler.


1Ayak: 9 numaralı Dammi, tüm yarışlarında aynı jokeyiyle süratli başlangıçlar yapmasına rağmen sonlarda gücünü sürdüremeyip sıradan görüntülerle koşularını tamamladı. Bu tarz bir at için mesafenin 1400’e çıkması da iyi bir durum olarak kabul edilmez, normal şartlarda daha kötü koşabileceğine kanaat getirilebilir. Buna rağmen atların gelişim çizgisini saptarken böylesine kolay analizle işin içinden çıkamayabilirsiniz, sürekli jokeyiyle 1-2 boy avantaj elde ettiğinde uzayarak devam ettiğine şahit olunabilir. At yarışı analizinin basit tarafını herkes yapabilir, ancak en iyisini, detaylı analizini çok az kişi yapabilir; çünkü sabit bakılması gereken bir parametre de yoktur. Örneğin biz bu koşuda son 400’ü değil, ilk 400’ü ele alarak başladık, pisti sevdiği, antrenörün neden bu jokeye şans vermeyi sürdürdüğüne baktık, koşu derecelerinde (ilk 400, son 400) ve ikramiye miktarında da rakiplerinden daha iyi kabul edilebilir. Ayrıca Dammi’nin stilinde önemli rakibi bulunmaması da şansıdır, yedili plase oyunları için joker at olarak kullanılabilir. Onun yine patlayamadığı senaryoda ise antrenör-jokey tarafında çok güçlü ve güvenilir olan 1 numaralı Mactavish ve 5 numaralı Global Beat ikilisi devreye girebilirler. Türkiye’deki oyuncuların her gün tercih ettiği (hangi mantıklı gerekçeleri var, bilemiyoruz) -ilk ve son koşularda favoriyi tek attıkları enteresan kurguların elenmesini isteyenler; olası yüksek oranlı favori yerine 3-6-7 ve daha sonra 8 sıralamasındaki atlara göz atabilirler.

SIRALAMA: 9-1-5-3-6-7-8


Önceki

Saratoga Tahminleri - 28 Temmuz 2022

Sonraki

Fairview Tahminleri - 29 Temmuz 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Cagnes Sur Mer Tahminleri – 26 Ocak 2021

Cagnes Sur Mer programıyla Fransa at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugün Türkiye'deki oyuncuların tek adayının kazanma ihtimali olduğundan dolayı, devreden bir program karşımıza çıkmayabilir. Tek attıkları at başarısız olursa; bizim tutturup tutturamamamız, devredip devretmemesini belirleyecektir. Umarım tevziyi alabiliriz ve diğer az atlı programları umursamadan, küçük bir tatil yapabiliriz. Cagnes Sur Mer tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.

Aqueduct, PRO Tahminler – 12 Kasım 2020

Aqueduct programıyla, haftanın hedef programlarına başlıyoruz. Ne yazık ki, çim pist koşusunun iptali ve koşuların çamur pistte yapılacak olması; tatsız yarışlar izlememizi sağlayabilir. Umarız yaptığımız cazip kurgulardaki sonuçlar gerçekleşir ve yükesk ikramiye verir. Aqueduct tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan
İncele!

Wolverhampton Tahminleri – 3 Ekim 2019

Bu haftanın son İngiltere yarış programıyla birlikteyiz. Wolverhampton programı hayli cazip öte yandan da zorlu görünüyor. Dünkü gibi "kek" bir program olmadığını söyleyeyim. Wolverhampton koşu yorumları saat 13:00, şablonlar ise yarışlardan 1 saat önce eklenecektir. Kurgular, koşular ve diğer merak ettikleriniz için 18:00-19:00 saatleri arasında Canlı Destek'te aktif olacağım, bana oradan yazabilirsiniz. Görüşmek üzere!
İncele!

Chelmsford City Tahminleri – 7 Nisan 2022

Günün ikinci yabancı yarış programı Chelmsford City ile İngiltere at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hatırlanacağı üzere Chelmsford City programları genelde az ikramiye vermeye meyillidir ve öyle olunca bizim kurgularımız boşa düşmektedir. Yine de geniş bütçeliler sürpriz denemelerle trendin tersine dönmesini bekleyebilirler. Bol şanslar diliyoruz.