yabanciganyan.com

Greyville Tahminleri – 21 Kasım 2022 (27.884 TL TUTTU)

Çoğu kez denk geldiği gibi yeni bir haftaya daha Greyville programıyla başlıyor; Güney Afrika at yarışı tahminlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Greyville’de ana eğilim az ikramiye vereceği yönündedir, çünkü ilk koşularda sürpriz seçenekleri sınırlıdır. Bol şanslar dileriz.

Yedili Plase Koşusu: |3-4-6-7|

1Ayak: 2 numaralı She’s Not Easy ve 9 numaralı Ideal Gift son mesafe koşularında ortalama görüntüdeydiler; o performansları diğer parametrelerle de özdeşleştiğinden ilk hanede değerlendirilebilirler. 1 numaralı Stealth Attack mesafe yükseltmesine adapte olursa doğrudan basit rakiptir, herkesin görebileceği bir attır. Sürpriz kurgu tercih edilecekse 7-6-8‘den patlama yapmaları beklenir.

SIRALAMA: |2-9++1-7++6-8|

2Ayak: 5 numaralı Reefway çim pist yarışlarında önemli potansiyel gösterdi, mesafe uzatması ve yeni bir piste çıkması sorun yaratmayacaksa şans tanınabilir. O favori oran kaplayacağından pist tecrübeli atları önceledik. 3 numaralı Ice Sunsation, 2 numaralı Lady Macbeth ve 6 numaralı Luna Eclipse pist tecrübeleriyle, eğer genel kitle tarafından göz ardı edilirseler fırsat yaratabilecek atlardır. Çim pistten yönelen atlardan ise 4-7 bir adım önde değerlendirilebilir, 5 favori kaplamazsa kapatmak da bir seçenektir.

SIRALAMA: |3-2-6-4++7-5|

3Ayak: 4 numaralı Badrah 1400 metredeki son koşusunda çok kuvvetliydi, onu bugün almamak risk kabul edilebilir, ilk kez çıkacağı mesafede, koşuya yavaş adapte olan stiliyle kazanabileceğini plase olarak satın almak istemedik. 3 numaralı Dunyaa ve 2 numaralı New Orleans bir kez daha birincilik mücadelesine girişebilirler. 8 numaralı Capriana seçilen sürpriz.

SIRALAMA: |3-2++8|

4Ayak: Buradaki atların hepsi istikrarsız performanslar sergilemektedirler ve herhangi birisinin yüksek oranla tek atılmasını fırsat olarak değerlendirmek isteriz. 4 numaralı Ideal Act, 2 numaralı Sikhulu, 1 numaralı Prince of Taranto, 6 numaralı Father’s Frost ve 8 numaralı Knight Warrior beşlisinden cazip oranları kurgunuza eklemleyebilirsiniz. 5 tecrübe faktörüyle hata kollayabilir.

SIRALAMA: |4-2-1-6-8++5|

5Ayak: Günün en zor koşusu. Burada sürpriz yaşanırsa yüksek ikramiye için bir ümit taşıyabilirsiniz, kurgularınızı o yönde hazırlayabilirsiniz. 11-12-3-1-4-9 altılısı tüm parametrelerin ortalaması alındığında ortaya çıkanlardır. 5-8-6 ve daha sonra 2 ise kalan atların sıralandığı halidir.

SIRALAMA: |11-12-3-1-4-9++5-8++6-2|

6Ayak: 2 numaralı Maxiumus, 7 numaralı Camora, 8 numaralı Mr Pigalle ve 6 numaralı Winter Waves dörtlüsü daha iyi durumdalar, normal senaryoda koşuyu domine etmeleri beklenebilir. Sentetik pist programlarından çekinenler tüm atlardan denemeler yapabilirler. Biz 1 numaralı Arctic Tune ve daha sonra 5 numaralı Spirit Of My Fate‘i tercih ettik.

SIRALAMA: |2-7-8-6++1-5|


Önceki

Bursa Tahminleri - 21 Kasım 2022

Sonraki
yabanciganyan

Le Croise-Laroche Tahminleri - 21 Kasım 2022 (74.582 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 20 Şubat 2021 (8.227 TL TUTTU)

Günün hedef programı Gulfstream Park tahminleriyle karşınızdayız. Öyle dönemler içerisindeyiz ki, bugünkü programın son koşudaki kalabalıklığı bizi çok fazla mutlu ediyor. Ayrıca bu oyunun halen 5 kuruş birim fiyatıyla sürdürülmesi ne kadar saçmadır, neredeyse her gün 1.000 TL altı ikramiyeler görüyoruz. Bol fırsatların olmasını beklediğimiz ve 5.000 TL üstü ikramiye vermesini dilediğimiz Gulfstream Park programı tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce eklenecektir. Görüşmek üzere. 
İncele!

Pimlico Tahminleri – 20 Mayıs 2022 (4.985 TL TUTTU)

Öncelikle dünkü Gulfstream Park sonuçları için yazanlara teşekkür edeyim, gerçekten de kurgunun tam olarak oturduğu, 8 TL gibi çok düşük bir meblağ ile iyi ikramiye kazanıldığı bir program oldu. Elbette bu tür durumlar her zaman denk gelecek değildir, fakat hedef programların tümünde bu potansiyel bulunmaktadır. Bugünkü Pimlico tahminlerinin de aynı şekilde sonuçlanmasını temenni ederim. Bol şanslar ve iyi akşamlar.
yabanciganyan.com
İncele!

Kranji Singapur Tahminleri – 11 Haziran 2022

Cumartesi sabahı programı Kranji ile Singapur at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Herkes sabah uyanamadığından veya müsait olmadığından Kranji tahminlerimizi gece saatlerinden yayına alıyoruz, umarım faydalı olur. Bol şanslar dilerim.