yabanciganyan.com

Greyville Tahminleri – 25 Temmuz 2022

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Yabancı Ganyan'ın tüm yabancı yarış tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Yabancı Yarışlar

Önceki
yabanciganyan

Saratoga Tahminleri - 24 Temmuz 2022

Sonraki

Ayr Tahminleri - 25 Temmuz 2022 (3.282 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 14 Ocak 2022

Gulfstream Park programlarından biriyle daha sizlerleyiz; dünkü Gulfstream Park (Perşembe) programını ayırmakta zorlanmıştık ve nitekim herhangi bir tek adayı gösteremedik, ayrıca dörtlü dışında hiçbir oyunu da önermemiştik, fakat sanıyorum üyelerimiz çekinmeden oynamışlar ve dörtlü ikramiyesi 2.000 TL seviyesinde kaldı. Bugünkü programda da belirsizlikler mevcuttur, buna rağmen özellikle yedili plase ve beşli oyununda sonuca gidilebilir.

Lingfield Park, PRO Tahminler – 29 Ocak 2021

Günün ilk programı Lingfield Park tahminleriyle karşınızdayız. Son zamanlarda sürekli az ikramiye veren programlardan dolayı oldukça sıradan günler geçiriyoruz. Lingfield Park'ın eskisi gibi yüksek ikramiye vermesini; favorilerin, plaselerle değil de; sürprizlerle yıkılmasını umuyorum. Lingfield Park tahminlerimiz saat 14:30'da eklenecektir. Şimdiden bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Ascot Tahminleri – 23 Temmuz 2022

Türkiye'deki oyuncuların tercih yapmakta zorlanacağı bir kalabalık atlı koşu da bulunduran Ascot programıyla yabancı at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Şans yardım ederse, çoğu koşunun kolay göründüğü programda iyi ikramiyelere ulaşılabilir. Sizlere bir günün teki ve gerekli küçültmeleri gösteriyoruz. Bol şanslar dilerim.