Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Greyville Tahminleri – 28 Mayıs 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki

Belmont Park Tahminleri - 27 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Chelmsford City Tahminleri - 28 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Meydan Dubai Ücretsiz Tahminler – 11 Şubat 2022

Meydan Dubai programıyla ücretsiz yabancı yarış tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Biz ücretsiz tahmin verme amacı güden bir site değiliz, günde 13-14 saat çalışıyoruz ve ücretsiz tahmin vermemiz isterse 10binlerce kişi görüntülesin yeteri kadar fayda sağlamaz, o yüzdendir ücretsiz tahmincilik yapanlar kısa süreli yaparlar-bırakırlar-yeniden başlarlar. Biz 5 yıldır her gün tahmin yayınlıyoruz. Aşağıdaki koşu yorumu tahmin başına 1 TL ödenen Standart Üyelik için örnek teşkil etmektedir.
İncele!

Chantilly Tahminleri – 17 Mayıs 2021

Chantilly programıyla yeni bir haftaya başlıyoruz, iyi bir hafta olmasını dilerim. Dünkü Fransa programında iyi işler çıkardığımızı düşünüyorum; en azından heyecan yaratan bir program izledik. Bizim kurgumuz yerleşseydi, sanıyorum bizden 1-2 kişi tevziyi paylaşacaktı. Bugün de ikramiyenin 10.000 TL üstüne çıkması için koşular mevcuttur. Chantilly tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.
Total
14
Share