Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 24 Aralık 2020

Herkese bir başka Gulfstream Park programıyla daha merhabalar. Dünkü Gulfstream Park programının kalabalık atlı koşulara sahip olmasını beğenmiştik. Fakat ne yazık ki istediğimiz ikramiyeyi veremedi, ancak en doğru kurguyu yaptığımızı ve hep kazanan atları seçtiğimizi gördünüz. Bugün umarız sürprizli bir gün yaşanır, küçültme yaptığımız yerlerde de şanslı oluruz. Gulfstream Park koşu yorumlarımız 20:00, şablonlarımız ise yarışlardan 20 dakika önce eklenecektir. Görüşmek üzere.

[box type=”success” ][toggle_group][toggle_title active=”close” id=”soru33″]Hangi Programa, Nasıl Oynanmalı?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”soru33″]

Hedef günler tablosundaki, hedef programlara göre bir plan yapmanızı tavsiye ederiz. Hedef olmayan programlarda, örnek şablonlar yayınlanacağını ve sadece izlemek için oynanacağını lütfen unutmamalısınız. Kasanızın tümünü ilk hedef günlerinde tüketmemeye çalışınız. Kasası 10.000 TL’nin altında olan oyuncular, öncelikli olarak 5’li Ganyan ve 4’lü Ganyan oyunlarına ağırlık vermeliler. Eğer bu programlardan ikramiye kazanılırsa, 6’lı Ganyan’a geçiş yapabilirsiniz. 5’li Ganyan tutmuyorsa, 6’lı Ganyan’ın hiçbir koşulda tutmayacağını unutmayınız. Bizim hazırladığımız 5’li ve 4’lü kurguları, doğrudan 1.000 TL üstü ikramiyeyi görmek amacıyla yazılmaktadır. Az ikramiye vereceğini düşünmemelisiniz.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”soru22″]Hangi Kurguyu Tercih Etmeliyim?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”soru22″]

Yayınladığımız kurgular arasında, özellikle kalabalık atlı koşuların yoğun olduğu ve bir tek adayının olmadığı günlerde; doğru kurguyu seçmeniz ikramiyeyi tutturmanızı doğrudan etkileyecektir. Eğer daha güvenli yarışlar izlemek ve görece daha az ikramiyeyi kabullenen bir anlayışa sahipseniz; her zaman Normal Kurgulu 6’lı Ganyan ve yanına Sürpriz 5’li Ganyan denemesi yapabilirsiniz. Çok rahat yarışlar izlemek ve oynadığınız miktarın 10-12 katına ulaşmak istiyorsanız; 4’lü Ganyan mükemmel bir seçim olur. Kasası hayli rahat olup, tevziyi hedefleyen üyelerimiz Sürpriz Altılı veya bütçeleri yetmiyorsa; Sürpriz Beşli kurgularını oynayabilirler. Sürpriz kurguların teksiz, normal kurguların tekli olmaya meyilli olduğunu belirterek bitirelim.

[/toggle_content][/toggle_group][/box]


[box type=”info” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”gulfstreampark”]Gulfstream Park – Koşu Sıralamaları[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”gulfstreampark”]

1.Ayak: |3-5-1-6++4|= 6 numaralı Sky Chaser, bizim daha önce tercih ettiğimiz, mesafede ortalam performansları bulunan ve formda gelen bir safkan. Üstelik üstünde Irad Ortiz’i göreceğiz, dün Irad Ortiz’in nasıl önemli bir jokey olduğuna tanıklık etmiştik. Üç ciddi rakibine rağmen, yine ustalığını konuşturup, Sky Chaser’ın koşuyu kazanmasını sağlayabilir. Irad Ortiz faktörünü görmezden gelirsek; 3 numaralı Thissmytime, 5 numaralı Maedean ve 1 numaralı Movie Moxy’nin çok daha önemli potansiyellere sahip olduklarını söyleyebiliriz. Potansiyel uzun vadede her zaman kazanır, bugün ne olacağını ise göreceğiz. 4 numaralı Choose Joy’un da potansiyeli vardır, ancak son yarışındaki berbat görüntüsü nedeniyle geriye itiyoruz. %3-4-5 gibi oranlarda kalırsa deneyebiliriz.


2.Ayak: |5-3-9-2++8-10++4|= 2 numaralı She Fled the Scene’i onlarca kez size yazdım. Sürekli tekrara düşmek istemiyorum, birçoğunuz biliyorsunuz. Özet olarak; tam anlamıyla vasat bir safkandır, her zaman ilk dört içerisinde bitirebilir. Ancak kazanma noktasında ona güvenemezsiniz. 5 numaralı Noble Maria, 3 numaralı Tailadios ve 9 numaralı Trish the Dish koşunun hakimi olabilirler. Risk severlere öneririm. 8 numaralı Memphis Showboat, 10 numaralı Camellia Gal ve daha sonra 4 numaralı Mercy Mercy sürpriz adaylarıdır.


3.Ayak: |1-7-11-2++3-10-9-5-4|= Günün fırsat koşularından biridir, açık söylemek gerekirse; Türkiye’deki oyuncular bu koşuda tuzağa düşmüş görünüyorlar. 6 numaralı Infatuating’in Parx’da farklı mesafelerde yaptığı üçüncülüklerinin, bu koşuyu kazanmasında bir katkısı olmayacaktır. Çünkü yarışları epey sıradandı, eğer bugün kazanırsa; ne yaptığını bilen ekibinin onu hazır getirmesi sebebiyle kazanır. Bu ihtimali düşünüp %55 favori yapmadıkları ortadadır. Bütçe yettiğince tüm sıralamayı kullanabilirsiniz, beşli ve dörtlü oyuncularını da sevindiren bir sonuç çıkabilir.


4.Ayak: |6-1-9-5++4-3-8-10|= 6 numaralı Zodiac Princess, 1 numaralı Vitaemi, 9 numaralı Jost Sayin ve 5 numaralı Jabuticaba dörtlüsü arasında geçecektir. Eğer basit altılı oynuyorsanız; bu dörtlü sizin için yeterli olacaktır. Sürpriz, patlama yapacak at arayanlara: 4 numaralı Rosa Star, 3 numaralı Miss Jen ve 8 numaralı Lucy’s Town’ı öncelikli olarak önerebilirim. Elbette koşunun favorisi çıkarılıp eklenebilirler.


5.Ayak: |5-8-6++4-3++1-7-2|= Üç atın ciddi öne çıktığı bir koşu olarak göze çarpıyor. Türkiye’de yine bir ezberle tek attıkları 8 numaralı Blessed Journey de kazanabilir, 6 numaralı Friendly Fella ve 5 numaralı Taamer de. Öte yandan bu üçlünün eksik koştuğu bir günde; hangisinin kazanabileceğini tahmin etmek güçtür. 4 numaralı Handsome Prince ve 3 numaralı Uncaptured King öncelikli sürpriz olarak denenebilirler. 1 numaralı Saint Benevolence bomba.


6.Ayak: |8-11-3-2++4-14-6++9-12-1|= Günün zor koşularından biri. Dünkü son koşuyla büyük ölçüde benzeşiyor. Son koşulara az at gelmeyi sevenler: 8 numaralı War Star, 11 numaralı Song River, 3 numaralı Got Glee ve 2 numaralı Richies Great Girl’ü kullanabilirler. Fakat yine yakın sonuçlanacağını unutmamalısınız, sizler için izlemek zor olabilir. 4-14-6 üçlüsünü öncelikli sürpriz olarak gösteriyoruz. Öte yandan 9 numaralı True Heiress ve 12 numaralı Follow Me Mom kapladıkları %1-2 orandan çok daha tehlikelilerdir.


Önerilen Oyun: Beşli Ganyan / Dörtlü Ganyan

[/toggle_content][/toggle_group][/box]

Önceki

Vaal Tahminleri - 24 Aralık 2020

Sonraki

İstanbul Tahminleri - 25 Aralık 2020

Benzer İçerikler
İncele!

Saratoga, PRO Tahminler – 28 Ağustos 2021

Ağustos ayının sonuna yaklaşırken, bir başka Saratoga programıyla daha Amerika at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Dünkü Saratoga programında cazip bir şablon tasarlayamadığımız için herhangi bir deneme yapmamıştık. Bugünkü Saratoga programında da çok ciddi favorilerin katılım gösterdiğini söylememiz doğru olur. Yine de koşu yorumlarının ardından belki birkaç şablon sizlere gösterebiliriz.
Total
1
Share