Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 5 Ocak 2020

Özlediğiniz Gulfstream Park programıyla yabancı yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Gulfstream her zaman olduğu gibi küçük ve orta bütçelilere göz kırpıyor. Gulfstream Park koşu yorumlarımız 14:00’da eklenecektir. Şablonlar ise 20:30’da yayında olacak. Görüşmek üzere


[box type=”info” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”kurgugörüntüsü”]Kurgu Görüntüsü[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”kurgugörüntüsü”]

1.Ayak: |4-2++5-6-1++7-3|= 4 numaralı Battle of Blenheim’i son yarışında tek olarak önermiştik ve Jose Ortiz ile rahat kazanmıştı. Bugün 2 numaralı safkan ona ciddi rakip olabilir. 5-6 ikilisini sürpriz olarak düşünüyoruz. Kurguya ve AGF tablosundaki durumuna göre kullanabileceğimizden ötürü sıralamayı geniş tuttuk.

2.Ayak: |6-2++3-1-4++7-5|= 1-2-3-4-6 beşlisi arasında geçecektir. Bu beşli arasından 2-6 ikilisi biraz daha iyi görünüyorlar. Fakat 1-3-4 üçlüsü çok cazip olursalar kesinlikle denenir. Ayrıca 3 numaralı Khozy My Boy’u iki kez sürpriz olarak önerip sonuç alamamıştık, artık bugün patlama yapabilir.

3.Ayak: |1++2++8-9|= Böylesine bir grup bulmuşken 1 numaralı Andi’s Kitten’ın kazanamaması hayli komik olur. Bu durum oranlara da yansımış. Muhtemelen Türkiye’de de %70 civarlarında AGF olacaktır. 2 numaralı Hot Channel öncelikli sürpriz olarak denenebilir. 8-9 daha sonra düşünülebilecek olanlar.

4.Ayak: |8-7++1-5-4++2-3|= 8 ve 7 performans açısından bir adım önde görünüyorlar. 1-5-4 sürpriz adayları.

5.Ayak: |5-3-2-6++1|= 2-3-5-6 dörtlüsünden biri kazanacaktır. 1 numaralı Big Drink of Water sürpriz olarak denenebilir.

6.Ayak: |3-2-6-5-4++7-1|= 2-3-4-5-6 beşlisini birbirinden ayırmak çok kolay değil. Şansına güvenenler 2-3-6 veya 2-3-5-6 yazabilirler. 7 ve 1 numaranın oranlarda olduğu kadar çok geride olduklarını düşünmüyoruz. Bomba arayan sürpriz kurgular deneyebilirler. [/toggle_content][/toggle_group][/box]


 

Önceki
yabanciganyan.com

Scottsville Tahminleri - 5 Ocak 2020

Sonraki
yabanciganyan

Flamingo Park Tahminleri - 6 Ocak 2020 (3.636 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Fairview Tahminleri – 12 Nisan 2022 (91.868 TL TUTTU)

Salı gününün ilk programı Fairview ile (yine iptal edilmezse) Güney Afrika at yarışı tahminlerimizi sürdüreceğiz. Zaman zaman yaptığımız gibi birkaç günlük bir gün öncesinden yayınlama günlerini başlatıyoruz. Fairview at yarışı tahminlerimiz bir gün öncesinden saat 21:00'da yayına girecektir. Şimdiden iyi okumalar ve ertesi gün için bol şanslar diliyoruz.
İncele!

Newbury Tahminleri – 14 Mayıs 2022

Cumartesi günü Newbury programı muhtemelen az ikramiye verecektir, fakat izlemesi keyifli olacak bir Newbury programından herkese selamlar. Sizlere yine sabah saatlerinde tahminlerimizi ulaştırıyoruz; böylece tahminlere saatlerce göz atabilir; çalışabilirsiniz. İngiltere programı Newbury tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Belmont Park Tahminleri – 11 Haziran 2022

Birbirinden kaliteli atlar ve koşular izleyeceğimiz Belmont Park programıyla Amerika at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Bununla birlikte ne yazık ki Belmont Park programının az ikramiye vermeye meyilli olduğunu belirtmem gerekir; yüksek ikramiyeli bir sonuç yaşanması gerçekten enteresan senaryolarla gerçekleşebilir, nadirdir. Bol şanslar dilerim.
Total
3
Share