Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Gulfstream Park Tahminleri – 10 Mart 2022 (2.125 TL TUTTU)

Perşembe akşamı programı Gulfstream Park ile yabancı at yarışı tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Çoğu koşuda az at var, fakat yine de sürpriz sonuçları da görebileceğimize inanıyoruz, en azından kurgu şansı yardım ederse 2.000 TL üstüne çıkan ikramiye olabilir. Gulfstream Park tahminlerimizi ilgilenenler aşağıdan okuyabilirler.


 

1Ayak: |1-2-3++6|= Üç atın ciddi şansının olduğu bir koşuyla programa başlıyoruz, çoğu kez bu tip koşularda yaşanan, Luis Saez’i olanın galip geldiği sonucuna da rastlamamızın şaşırtıcı olmayacağını belirteyim. 6 geniş hallerine saklanabilir.

2Ayak: |1-2-3++4-5|= Bu koşuda da favoriden ziyade 1-2-3 üçlüsünün kum veya tapeta tecrübelerinin önemiyle koşuyu domine edeceklerini düşünüyoruz, ayrıca Luis Saez etkisi yine geçerli olabilir. 4 numaralı Admiral Truffles da ilk galibiyetine pistte ulaştı, genelde bu etkileşimdeki atlar kazandıktan sonra iniş dönemine başlarlar, yine de dördüncü atımızdır.

3Ayak: |5-6-9++10-8-2-4|= Atların herhangi dikkate alınır çim pist performansı yoktur, bazı atların diğer pistteki tecrübeleri de pek kalite içermemektedir, dolayısıyla son koşusunda üçüncü oldu diye tek attıkları at çok kötü koşma ihtimalini barındırmaktadır. Biz pedigri kaliteleriyle 5-6-9 üçlüsünün üstün gelebileceklerini tahmin ediyoruz. Onlar kötü koştuğunda ise kalan atlardan gününde olanlar etkili olurlar, özellikle 10-8-2 üçlüsünün oranları ilgi çekicidir.
Kum Pist: |6-4-8-9-5-2++1-3|

4Ayak: |6++2-4++5|= Dört iyi ellerdeki ve pedigri kaliteli safkanı bir arada görüyoruz, 2 numaralı Equal Pay’i tek atmak bir anlamda kolaycılıktır, fakat koşu tecrübesinden değilse de, jokey-antrenör eşleşmesiyle kazanmayı başarabildiğini görebiliriz. Biz Curlin temsilcisi 6 numaralı First to Act‘in ilginç koştuğu/sürpriz yaptığı halinde şaşırmayız, ancak Javier’in ilk kez koşacak atlarla durumu da pek parlak değildir, zorlamayabilir; bir Luis Saez agresifliğinde jokey olmadığı açıktır. Söz gelimi dört atlı koşuda kurgunuza göre tercihlerde bulunabilirsiniz veya hepsini yazabilirsiniz. Sürpriz kurgularımızda 2 numarayı dışarıda bırakacağız.

5Ayak: |5-6++4-7++1|= 4 numaralı Face of Victory daha önce buradaki rakiplerini birkaç kez geçmeyi başarmıştı, eğer koşu performansına göre basit tercihler yapıyorsanız sizler de onu tek atabilirsiniz, biz 8 yaşında bir atı %60 yüzdesiyle ana kurgularımızda tercih etmek istemeyiz, kazanırsa da erkenden uyumuş oluruz. 5-6 ikilisi koşuyu ondan başlıca çalabilecek olanlardır. Paco son zamanlarda haklı olarak çok eleştiriliyor, fakat kendini kanıtlamak için iyi sürüşler yapabilir, dolayısıyla 7 sürpriz.

6Ayak: |4-10-2-1++7-12-8|= Öncelikle bazı atları plase oranları nedeniyle sildiğimizi söyleyeyim, herkesin görebileceği ve abartı olduğunu düşündüğümüz atları (yani basit tercihleri) olabildiğince az kullanmaya çalışıyoruz, az atlı programda buna ihtiyacımız da vardır. Ortiz kardeşlerin bindiği atlar arasında geçmesi normal bir senaryodur, yine de koşuya hedef yaparak geldiği belli olan 2-1 ikilisi de yanına eklemlenmelilerdir. Sürpriz arayacaklar için ise 7-12-8 sıralamasını öneririz.
Kum Pist: |12-10-1-3++7-2-8-5++4|

Önceki
yabanciganyan

Southwell Tahminleri - 10 Mart 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Fairview Ücretsiz Tahmin - 11 Mart 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Aqueduct Tahminleri – 26 Mart 2022

Sıradan Amerika programlarının ardından Aqueduct programıyla hedef Amerika at yarışı tahminlerimize geri dönüyoruz. Koşuların çok atlı olmadığı da düşünülürse, küçük-orta bütçeliler için fırsat programlardan biri olabilir. Aqueduct tahminlerimiz pist ölçümleri açıklandıktan sonra yorumlanıp siteye girişi yapılacaktır, yarışlardan 20 dakika önce kontrol sağlayabilirsiniz. Görüşmek üzere.
Total
0
Share