yabanciganyan.com

Gulfstream Park Tahminleri – 12 Mayıs 2022

Herkese iyi akşamlar. Günün son programı Gulfstream Park ile Amerika at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son aylardaki tipik Gulfstream Park programlarını andırdığını söyleyebilirim, yani Türkiye’deki genel kitlenin bayılacağı fakat bizim hiçbir işimize yaramayacak 1.000 TL altı ikramiyeli programlar… İlgilenenler için Gulfstream Park tahminleri aşağıya eklenmiştir. Bol şanslar.


1.Ayak: |8-1++5-9-7++6|= 7 numaralı Stat’ın güveniller elde olduğunu ve son tapeta pist koşusundaki durumunu beğendiğimizi söyleyeyim; yine de her son koşusunda ikinci olan atın tek atılması çok basit bir senaryodur, ilk kez çıkacağı çim pistte kazanamaması şaşırtıcı değildir. Ekürilerin her ikisi de uygun grup içerisinde sivrilmeye adaylardır, eküri sistemi nedeniyle yüksek oran kaplamaları programın az ikramiye verebileceğini akıllara getirmektedir. 5-9 ve daha sonra 6 seçtiğimiz sürprizlerdir.

2.Ayak: |7-1++4|= Buradaki favori 2 numaralı Mongolian Mission’ın da önceki favoriye benzer şekilde, güvenilir ellerde olup pistte soru işareti söz konusudur; ilk kez çıkacağı tapeta pistte, çim pistteki form durumunu doğrudan yansıtması kuvvetle muhtemel olmayabilir. 7 numaralı Emma And I ve 1 numaralı Perfect Kimberly S birincilik mücadelesi verirse şaşırmayacaklarımızdır. Güçlü izlemek isteyenler 4‘ü de ilave edebilirler.

3.Ayak: |8-5-4++7-3++6|= Koşu performanslarında pek iyi gözükmese de, ekip-pedigri kalitesiyle gelişme gösterebileceği açık 8 numaralı Tag Her avantajını kullanıp kazanmayı başarabilir. İlk kez koşacak olan atlardan ise pedigri/galop yönünden ayırarak oluşturduğumuz sıralama: 5-4 ve daha sonra 7-3 şeklinde olmuştur.

4.Ayak: |4++5-3-2++6|= Günün sıkıcı koşularından biridir, toplam %70 oran kaplayan iki favorinin ilk iki yapması olası senaryolardandır, dolayısıyla programın az ikramiye vermesinin tescillendiği koşu haline gelebilir. Biz bu koşuda, daha önce 3 numaraya geçilse de kötü koşmayan 4 numaralı Paco’s Pico‘yu cazip oranıyla öncelikle öneriyoruz, aradan sıyrılabilir. İki at yazılacaksa 4-5; dört at yazılacaksa da 4-5-3-2 tercihi yapılır. 6 numaralı Ocotzingo tapeta pistinde iyiydi, bugün için soru işaretli; en geniş hallerinde boşluk kalırsa denenir.

5.Ayak: |2++3-8++5|= 4 numaralı Poppy’s Boys’un %55 oran kaplaması günün tek sevindirici gelişmesi olabilir. Geçtiğimiz sezonlarda sıradan gruplarda-hipodromlarda çim pist galibiyeti bulunsa da; buradaki tek çim pist tecrübesi hiç iyi değildi, tapeta pistindeki kısa mesafeli koşuda ikinciliği de bir anlam ifade etmemektedir. 2 numaralı Seize the Hay‘in son koşusundaki istekli halini sürdürmesi halinde kazanması normal karşılanır. 3-8 başlıca takipçileri olacaktır. 5 kapalı kutu, son koşusunda iyi 400’ü vardı, ama çim pistte birçok yönden belirsiz.

6.Ayak: |5-8-9-7++4-6-3++2|= Atların herhangi birinin iyi işaret verdiğini söyleyemem, koşunun klanmasını da bunu zaten size gösteriyordur. Bizim kullandığımız programda (kurumsal üyelere atların tüm koşu içerisindeki hareketleri anlatılan döküman gönderilir) yarışları 400’lere bölerek bakabilme imkanımız var, inanın hiçbirinin olumlu aksiyonu olduğunu fark edemedik. Dolayısıyla geniş bütçelerde burada 9 at yazmanız yararlı olacaktır. Şansına güvenenlere ise 5-8-9-7-4-6 altılısını önerebilirim. İyi seyirler.

Önceki

York Tahminleri - 12 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Fairview Tahminleri - 13 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Windsor Tahminleri – 2 Mayıs 2022

Salı gününün ikinci yabancı yarış programı Windsor ile İngiltere at yarışı tahminlerimizi hız kesmeden sürdüreceğiz; Windsor programları, her sene birkaç kez çok kolay yakaladığımız, çim pist programı olması sebebiyle fırsat yaratan güvenilir bir hipodromlardandır. Eğer kurgumuzu da olağan bütçelerle denkleştirebilirsek sizlere hedef yapmanızı önerebiliriz. Windsor tahminlerimiz saat 16:00'da yayına girecektir. Bol şanslar.
yabanciganyan.com
İncele!

Sha Tin, PRO Tahminler – 12 Aralık 2021

Herkese günaydınlar. Sha Tin programıyla klasikleşen Pazar sabahımıza başlıyor; Hong Kong at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Birbirinden zevkli koşular izlenecek olmakla birlikte, bazı koşularda favorilerin kötü koşmasına ihtiyacımız mutlak olacaktır, çünkü yüksek ikramiye hedefliyoruz. Sha Tin tahminlerimiz saat 07:00'da eklenmiştir, bol şanslar.