Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Gulfstream Park Tahminleri – 18 Nisan 2020

Gulfstream Park programıyla yabancı yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Gulfstream Park koşu yorumlarımızı ve şablonlarımızı aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.


1.Ayak: 11 numaralı Holy Meister, 58 gün önce Türkiye’de %65 favoriyken ciddi rakipleri olduğunu ve yıkılabileceğini düşünmüştük. Nitekim vasat bir yarış yaparak dördüncü olabildi. O koşudan sonra satış koşusu kaydı yerine, tekrar bir hazırlık evresi geçirip bu koşuyu tercih etmesi önemli bir karar. Bugün patlama yapması için grup oldukça uygun, performansı olmayan grup bulmuşken kazanması gerekir. Sprinter bir karakteri olmadığı için mutlaka iyi start alıp önlerde beklemesi gerekir. Rakiplerinden 2-3 boy avans alabilirse koşuyu kazanabilir. Aksi takdirde, güç yarışında, yine benzer problemleri ortaya çıkacaktır. 7 numaralı Ghostlore, 8 numaralı Ghost On a Mission, 4 numaralı Rag Tag ve 9 numaralı Smirk rakip olacaklardır. Koşu performanslı 5 numaralı Gray’s Fable ve 10 numaralı Palace Kitten gibi safkanlar ilave edilebileceği gibi; yüksek ikramiye hedefleyenler de 12 numaralı Coastal Defense, 1 numaralı Astronaut, 2 numaralı Tio Wil ve 6 numaralı El Samuro gibi safkanları deneyebilirler.
SIRALAMA: |11-7-8-4-9++12-1-5-10-2++6|

2.Ayak: Kolay bir koşu olmadığını söyleyerek başlayayım. 6 numaralı Broadway Pete ve 7 numaralı Big Spender ikilisi hızlı start alıp öne çıkmaya çalışabilirler. Her ikisinin de dış starttan çıkacak olması koşunun hızlı tempoya evrilmesine neden olabilir. Bu durumda da 8 numaralı Not Now Rand, 2 numaralı Lucky Runs North ve 5 numaralı Flawless Moon gibi safkanlar şanslı olabilirler.
SIRALAMA: |6-7++8-2-5-3++1|

3.Ayak: 7 numaralı Seize The Hay, ilk koşusunda kötü start almasına ve önde çok yavaş tempo olmasına rağmen; hızlanmayı başarıp koşunun ikincisi oldu. Daha önde gittiği bir yarışta daha iyi koşacağı kesindir. Yine de bu tip koşularda sürprizler yaşanabildiğini biliyoruz. Koşu performanslı kuvvetli olmasa da, çok güçlü kan hatlarına sahip safkanlar var. 2 numaralı Opus North, 6 numaralı Turn of Events, 5 numaralı Holy Empreror ve 10 numaralı Lexatoga öncelikli rakip olarak düşünülebilirler. Yüksek ikramiye hedefleyenlere: 8 numaralı Win d’Oro, 9 numaralı Senzazione, 4 numaralı Distorted Moon, 3 numaralı Guaco, 11 numaralı Carmichael ve 13 numaralı Hard Lighting sıralamasını öneririm.
SIRALAMA: |7-2-6-5-10++8-9-4-1-3-11-13++12|

4.Ayak: Günün zor koşularından biri. Kurgu tarzınıza göre tercihler yapabilirsiniz. Biz, öncelikle beklentili safkanların patlama olasığını bekleyeceğiz. 7 numaralı Where Paradise Lay ve 3 numaralı Vincero bu grubun içerisinde sivrilebilirler. 1 numaralı Brass Compass, iç start avantajıyla çok iyi start alıp rakiplerini yanına yaklaştırmayabilir. Ekip kalitesiyle 2 numaralı South Sea ve 4 numaralı Hard Belle sürpriz uğraşı vereceklerdir.
SIRALAMA: |7-3++1-2-5-4|

5.Ayak: %30 favori görünen 7 numaralı Mintd, İrlanda’daki başarılı yarışlarının ardından; yaklaşık 2 yıl ara verdikten sonra Tampa Bay’de kazanmayı bildi. Çok istekli ve potansiyelli bir safkan olduğu tezine karşı gelemem. Yine de Tampa Bay performansını bu pist için eş değer göremiyorum. 4 numaralı Dark Artist ve 9 numaralı Art of Almost ikilisi hayli potansiyelli safkanlar, aradan güçlü dönebilirler. 8 numaralı Rideforthecause ve 5 numaralı Always Shopping ikilisi ekip kaliteleriyle hata kollayabilirler. Sürpriz denemek isteyenler: 12 numaralı Bienville Street ve 1 numaralı High Road’u deneyebilirler.
SIRALAMA: |4-9++8-5-7++12-1|

6.Ayak: 4 numaralı Gemo, Irad Ortiz Jr. ile 38 gün önce 1200 metre mesafede çok rahat 1.11 içerisinde bitirdi. Eğer bugün jokeyi doğru bekleme yarışını yaparsa: 1600’de de etkili olabilir. 6 numaralı Plato, formsuz döneminde olmasına rağmen; 36 gün önce Causalistic’i geçmeyi başarmıştı. Bugün çok daha iyi bir yarış yapacaktır. Son koşulara az at gelmeyi sevenler 4-6 yazabilirler. 7 numaralı Causalistic, 1 numaralı Like You, 2 numaralı Blood Moon ve 8 numaralı Perfect Revenge daha sonra düşünülebilirler. 4-6 yazılıp risk alınmıyorsa; kapatılabilir.
SIRALAMA: |4-6++7-1-2-8|

Gemo’nun 1200 galibiyeti:
[responsive_embed src=https://www.youtube.com/watch?v=eH8FYOkAZ2E]


 

Önceki

Tampa Bay Downs Tahminleri - 18 Nisan 2020

Sonraki
yaban

Tampa Bay Downs Tahminleri - 19 Nisan 2020

Benzer İçerikler
İncele!

Philadelphia Parx Tahminleri – 12 Ekim 2021 (48.319 TL TUTTU)

Herkese merhabalar, Philadelphia Parx programıyla Amerika at yarışı tahminlerimize ara vermeden devam edeceğiz. Kalabalık atlı koşular, küçük-orta bütçeli üyelerimizle 5'li 4'lü hedefi; geniş bütçeli üyelerimizle de 6'lı tevzi hedefi yapabileceğimizi gösteriyor. Philadelphia Parx tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce yayınlanacaktır. Görüşmek üzere.
yabanciganyan.com
İncele!

Fairview Tahminleri – 11 Mart 2022

Fairview programıyla günün ilk yabancı yarış tahminini sizlerle buluşturuyoruz. Birçok koşuda genel kitlenin ilginç tercihler yaptığını (veya yapmak zorunda kaldığını) söyleyebilirim, eğer kritik koşularda da sürprizler yaşanırsa 20.000 TL hedeflediğimiz ikramiye seviyelerini görebiliriz. Fairview tahminlerimizi aşağıda okuyabilirsiniz. Bol şanslar.
yabanciganyan.com
İncele!

Happy Valley Tahminleri – 8 Aralık 2021

Çarşamba günü Happy Valley programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz; son birkaç Hong Kong yarış programında sonuç alamadığımızı biliyorum, fakat bu ülkedeki Kış Dönemi yarışlarında belirsiz birçok faktör oluyor ve şanslı değilseniz başarısız kalabiliyorsunuz; yine de en azından yedili plase-beşli ganyan gibi oyunlarda başarılı olmayı dilerim. Happy Valley tahminlerimiz yarışlardan bir gün öncesinden yayına girecektir.
İncele!

Ücretsiz Yabancı Yarış Tahminleri – 12 Nisan 2022

Yeni test ettiğimiz Yabancı Ganyan versiyonumuz için günlük ücretsiz bir koşunun yorumunu sizlere aktarıyoruz. Yeni versiyonumuzda hem Ganyan Bayi sahipleri için günlük bültenler hem de dijital küçük ücretlerle ulaşılabilecek içerikler üretmeyi planlıyoruz. Aşağıdaki koşu yorumlarının tamamını Standart Üyelik kaydı yaparak görüntüleyebilirsiniz.
Total
0
Share