Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Gulfstream Park Tahminleri – 25 Ocak 2023

Amerika at yarışı programlarından Gulfstream Park ile günün dördüncü yabancı yarış tahminini sizlere sunuyoruz. Son zamanlardaki akşam seansı programlarında iyi analiz yapılmıştı, burada da küçültmeler muhtemelen tutacaktır, birkaç tane de %10 altı oran denk getirilirse sonuca gidilebilir. Bol şanslar.


1Koşu: 6 numaralı Buc N Beauty grubun tek nitelikli koşu performansına sahip safkanıdır, bu defa koşuya hızlı başlaması halinde uygun atlar arasında sivrilebilecektir. O eksik kaldığında sıralamadaki tüm atlar devreye girebilirler ve bütçenize göre doldurursunuz. 2-1-5-9-3-8 sıralaması takip edilerek ciddi kurgularda takviye yapılabilir.

SIRALAMA: |6++2-1-5-9-3++8|

2Koşu: 5 numaralı The Twins Sneakers, 3 numaralı Mister J T, 8 numaralı Mundo Mix ve 4 numaralı Nature Boy dörtlüsü birçok kurgu için yeterli küçültmedir, tüm parametrelerde rakiplerinden daha iyilerdir. 1 numaralı Royal Attitude ve daha sonra 7 numaralı Gyspy Kitten ise 250 TL üstü hallerine hitap eden diğerleridir, iyi hazırlıkları var.

SIRALAMA: |5-3-8-4++7-2-6|

3Koşu: 4 numaralı Pink Party Pants çim pistten buraya hedef yaparak geliyor, grup düşmesinin avantajıyla iyi gününde parlaması en olağan senaryodur. Pist tecrübeli atlarla kurgu kuvvetlendirilecekse 6 numaralı Live Like Laura, 3 numaralı St.Joe Jet ve 8 numaralı Avatal Hero takviyesi planlanabilir. 5 ve daha sonra 7 sürprizlerdir. Dipnot olarak burada tekli kurgu yapılacaksa sadece 4 numaranın denenebileceğini belirteyim.

SIRALAMA: |4-6-3-8++5-7|

4Koşu: 3 numaralı Jais’s Solitude ve 7 numaralı Java Buzz için oldukça uygun, iyi günlerinde domine edebilecekleri bir grup var. Günün basit senaryolarından biridir, muhtemelen işleyecektir. 2.Altılı’nın başlangıç koşusu olduğundan yanlarına 4 numaralı Uncle Armando ilave edildi. 1 numaralı Chess’s Dream ve 8 numaralı Due Vini gibi atlara da kurgusal nedenlerle ayrıca yer açılabilir.

SIRALAMA: |3-7-4++1-8|

5Koşu: 1 numaralı Downton Tabby ve 6 numaralı Hot Bode mevcut favori oranlarını hak eden safkanlardır, ortalama günlerinde onları ilk iki içerisinde izleyeceksinizdir. Koşu tipi dolayısıyla küçültme yapmak istemeyenler, sürpriz arayacaklar: 5-9-7-4 sıralamasını takip edebilirler, eğer %10 altı oranlar denk getiriliyorsa fırsattır. 3-8 en geniş hallerine bırakılır ve %5 altı oranlar talep edilir.

SIRALAMA: |1-6++5-9-7-4++3-8|

6Koşu: Günün belirsiz koşularından biri, atların herhangi istikrarı bulunmamaktadır ve dikkatli seçim yapmanızı tavsiye ederim. Olabildiğince az at denemek isteyenlere 4-8-6-1 dörtlüsünü ilk hanede gösteriyoruz. Bütçeniz müsaitse 2-5‘e de yer açabilir, biraz daha güçlü izleyebilirsiniz. 1.Altılı tarafı burasıyla tamamlanıyor, ilk koşudaki durum ikramiyeyi belirleyecektir.

SIRALAMA: |4-8-6-1++2-5-3++7|


7Koşu: 3 numaralı Union Dolly, 10 numaralı Spider Belle ve 9 numaralı Tapple Cider üçlüsünün genel çim pist performanslarını rakiplerinden çok daha iyi buluyoruz; bu tür koşular yakın sonuçlansa da izleme kurgularının ihtiyacını giderebilirler. 1 numaralı Lay The Groundwork ve 4 numaralı Charmed Way form durumu faktörüyle başlıca rakip kabul edilebilirler. 7-8 ise seçilen sürprizlerdir.

SIRALAMA: |3-10-9-1-4++7-8-2++6-12|

8Koşu: İkramiye seviyesini belirleyecek koşu. 2 numaralı Munnys Gold kariyerinin ilk koşusunda oldukça iyi dereceyle galip gelebilmişti; pedigri-ekip eşleşmesi taşıdğından bıraktığı yerden devam etmesi öngörülebilir. Diğer yandan 7 numaralı Hihellowareyou, 1 numaralı Jolly Miss Jill ve 4 numaralı Defended‘in yakın zamanlarda iyi performanslar sergilediklerini belirtmeliyim. 3 sürpriz. Kurgu tercihi yapınız.

SIRALAMA: |7-1-2-4++3|

9Koşu: Bir bütçe koşusuyla program tamamlanıyor. Ana eğilim 1 numaralı Wicked Mercury ve 3 numaralı Shes The North‘ün sivrilmesi olacaksa da; bu koşu tiplerinde basit senaryoya yatırım yapmakla yetinmeyi sevmiyoruz. 9-6-2 üçlüsü kurguya eklemlenebilir. 8 en geniş hallerine hitap eder.

SIRALAMA: |1-3-9-6-2++8|

Önceki

Newcastle Tahminleri - 25 Ocak 2023

Sonraki

NBA Tahminleri - 26 Ocak 2023

Benzer İçerikler
İncele!

Navan Tahminleri – 29 Mart 2022

Mart ayının sonuna yaklaşırken, bir süredir denk gelmeyen İrlanda programlarına Navan tahminleriyle merhaba diyoruz. İrlanda programlarından pek çok kez 50.000 TL üstü ikramiye kazanabilmiştik, yine birkaç kişiyle tevziyi toplama şansının yanımızda olmasını dileriz. Navan tahminleri saat 09:45'de sitede yayınlanacaktır. Görüşmek üzere.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!