Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Gulfstream Park Tahminleri – 26 Mayıs 2022 (2.762 TL TUTTU)

Perşembe akşamı programı Gulfstream Park programıyla hedef yapılabilecek Amerika at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. İlerleyen günlerde/aylarda daha da fazla hedef programlar olacaktır, çünkü birçok vasat yer sezonu kapatacaklar ve Türkiye’de de birim fiyatı arttırmasıyla farklı-kaliteli bir yola girildiği anlaşılabiliyor. Gulfstream Park tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.


1.Ayak: |1++4-5++3|= 2 numaralı Man On The Moon son yarışlarında epey kötü ve şu an daha sıradan-güven vermeyen ellerdedir; bu ekip ikincilik-üçüncülük ikramiyesine de kesinlikle hayır demeyeceklerdir. Bize göre 1 numaralı Royal Kitten tavan performansına yakın koştuğu halde grup içerisinde sivrilebilecek bir attır, ganyan oyunlarında deneyebilirsiniz. 4 numaralı Noble Empire, 5 numaralı Felix the Fox ve daha sonra 3 numaralı Wicked Finn seçtiğimiz rakiplerdir, hata kollayacaklardır.

Koşu Sonucu: 4-1-2

2.Ayak: |3-7-2++1-6|= Grupta oldukça sıradan atlar mevcut, haliyle 2 numaralı Nikee Kan, anlamsız son koşu tercihi ve performansına rağmen haklı olarak öne çıkıyor; bize göre de mutlaka ilk iki içerisinde bitirmenin adayı olabilecektir. Biz 3 numaralı The Great Kath ve 7 numaralı Sara Mia‘nın form faktörüyle ona üstünlük kurabileceği ihtimalini öncelikle satın alıyoruz, çünkü favori oranı kaplamıyorlar. Sürpriz aranacaksa kapladıkları oranlar itibariyle 1 ve daha sonra 6 önerisi yapılabilir. Basit hallerinde 3-7-2 yazılacağı da unutulmamalıdır, fakat beşli halinde favori kullanılamaz.

Koşu Sonucu: 2-8-3

3.Ayak: |12-8-10-6-5++9-13|= Günün en belirsiz koşusudur, zaten hatırlanacağı üzere Gulfstream Park tapeta pistindeki koşularda enteresan atlar en iyi günlerini geçirip patlayabilmektedirler. Elbette bu belirsizlik durumu bizim için avantajdır. 12-8-10-6-5 beşlisi mutlaka şablonlarda bulundurulmalıdır. Kalan atlardan ise 9-13 öncelenerek sürpriz denemeleri yapılabilir.

Koşu Sonucu: 12-13-10

4.Ayak: |3-4-5++2-1|= Bir başka tapeta pist koşusunda da dikkatli seçimler yapmak gerekecektir, eğer bütçeniz sınırlıysa kurguyu bozmamak adına 3 numaralı Silent Chaos, 4 numaralı Eyes of Champion ve 5 numaralı No Man Left Behind üçlüsünden iyi yarışlar bekleyebilirsiniz. Daha ciddi hallerinde tüm atlardan kullanımlar yapılabilir, kapladıkları oranlar itibariyle 2-1 daha işlevsel durmaktadırlar.

Koşu Sonucu: 3-4-5

5.Ayak: |4++6-3-2++1|= 4 numaralı Steal Sunshine günün favori oranını hak eden safkanıdır, uygun rakipleri içerisinde biz de kazanacağını düşünmekteyiz, tekli kurgu sevenler onu kullanabilirler. Teksiz hallerinde ise favori oranı işe yaramayacağından 6-3-2 veya 6-3-2-1 yazılabilecektir.

Koşu Sonucu: 4-2-5

6.Ayak: |5-4-7++1-2-6|= 5 numaralı Louella Street ve eküriler (4-8) arasında geçmesi kuvvetle muhtemeldir; yüksek bütçeleriniz veya yüksek ikramiye hedefiniz yoksa izlemek için iki at tercihi yapabilirsiniz. Kurgusal nedenlerle sürpriz arayacak olanlar 7 başta olmak üzere sıralamanın kalanındaki atlara göz atabilirler.

Koşu Sonucu: 8-6-4


Önceki

Longchamp Tahminleri - 26 Mayıs 2022 (4.721 TL TUTTU)

Sonraki

Mayıs 2022: Başarı Durumu

Benzer İçerikler
İncele!

Berlin Hoppegarten Tahminleri – 24 Temmuz 2022

Pazar gününün ilk programı Berlin Hoppegarten ile hedef olmayan Almanya at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Daha önce Almanya programlarında yaptığımız gibi sadece cazip oranlı atlardan kurgu yorumları geliştirdiğimizi belirteyim, hedef yaparak ciddi bütçeler ayırarak oyunlar kurmamalısınız, sadece izlenmek için oynanır. Berlin Hoppegarten tahminlerini aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Vaal Tahminleri – 1 Kasım 2022

Kasım ayının ilk yabancı yarış programı Vaal Güney Afrika ile bu ayda da yabancı at yarışı tahminleri vermeye devam ediyoruz. Zor bir programla ayın başlayacağı belirtilmelidir, eğer koşulardan fazla sayıda at çıkmazsa devretmesi kuvvetle muhtemeldir ve küçük-orta bütçeli herhangi deneme yapmak planlanmamaktadır. Vaal tahminleri bir gün öncesinden yayına alınmıştır, şimdiden bol şanslar dileriz.
İncele!

Ankara Tahminleri – 31 Ağustos 2021 (43.580 TL TUTTU)

Yerli yarış takvimimizde belirttiğimiz üzere Ankara tahminlerini yarışlardan önce sizlere yetiştirebilmiş bulunuyoruz. Birçoğunuz yerli yarışlara hiç bakmasa bile, bazılarınız da sanıyorum alternatif oyun olması açısından ilgiyle yaklaşabiliyor. Ankara tahminlerimizi ilgilenen üyelerimiz aşağıdan inceleyebilirler. Bol şanslar dileriz.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!