Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Gulfstream Park Tahminleri – 26 Mayıs 2022 (2.762 TL TUTTU)

Perşembe akşamı programı Gulfstream Park programıyla hedef yapılabilecek Amerika at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. İlerleyen günlerde/aylarda daha da fazla hedef programlar olacaktır, çünkü birçok vasat yer sezonu kapatacaklar ve Türkiye’de de birim fiyatı arttırmasıyla farklı-kaliteli bir yola girildiği anlaşılabiliyor. Gulfstream Park tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.


1.Ayak: |1++4-5++3|= 2 numaralı Man On The Moon son yarışlarında epey kötü ve şu an daha sıradan-güven vermeyen ellerdedir; bu ekip ikincilik-üçüncülük ikramiyesine de kesinlikle hayır demeyeceklerdir. Bize göre 1 numaralı Royal Kitten tavan performansına yakın koştuğu halde grup içerisinde sivrilebilecek bir attır, ganyan oyunlarında deneyebilirsiniz. 4 numaralı Noble Empire, 5 numaralı Felix the Fox ve daha sonra 3 numaralı Wicked Finn seçtiğimiz rakiplerdir, hata kollayacaklardır.

Koşu Sonucu: 4-1-2

2.Ayak: |3-7-2++1-6|= Grupta oldukça sıradan atlar mevcut, haliyle 2 numaralı Nikee Kan, anlamsız son koşu tercihi ve performansına rağmen haklı olarak öne çıkıyor; bize göre de mutlaka ilk iki içerisinde bitirmenin adayı olabilecektir. Biz 3 numaralı The Great Kath ve 7 numaralı Sara Mia‘nın form faktörüyle ona üstünlük kurabileceği ihtimalini öncelikle satın alıyoruz, çünkü favori oranı kaplamıyorlar. Sürpriz aranacaksa kapladıkları oranlar itibariyle 1 ve daha sonra 6 önerisi yapılabilir. Basit hallerinde 3-7-2 yazılacağı da unutulmamalıdır, fakat beşli halinde favori kullanılamaz.

Koşu Sonucu: 2-8-3

3.Ayak: |12-8-10-6-5++9-13|= Günün en belirsiz koşusudur, zaten hatırlanacağı üzere Gulfstream Park tapeta pistindeki koşularda enteresan atlar en iyi günlerini geçirip patlayabilmektedirler. Elbette bu belirsizlik durumu bizim için avantajdır. 12-8-10-6-5 beşlisi mutlaka şablonlarda bulundurulmalıdır. Kalan atlardan ise 9-13 öncelenerek sürpriz denemeleri yapılabilir.

Koşu Sonucu: 12-13-10

4.Ayak: |3-4-5++2-1|= Bir başka tapeta pist koşusunda da dikkatli seçimler yapmak gerekecektir, eğer bütçeniz sınırlıysa kurguyu bozmamak adına 3 numaralı Silent Chaos, 4 numaralı Eyes of Champion ve 5 numaralı No Man Left Behind üçlüsünden iyi yarışlar bekleyebilirsiniz. Daha ciddi hallerinde tüm atlardan kullanımlar yapılabilir, kapladıkları oranlar itibariyle 2-1 daha işlevsel durmaktadırlar.

Koşu Sonucu: 3-4-5

5.Ayak: |4++6-3-2++1|= 4 numaralı Steal Sunshine günün favori oranını hak eden safkanıdır, uygun rakipleri içerisinde biz de kazanacağını düşünmekteyiz, tekli kurgu sevenler onu kullanabilirler. Teksiz hallerinde ise favori oranı işe yaramayacağından 6-3-2 veya 6-3-2-1 yazılabilecektir.

Koşu Sonucu: 4-2-5

6.Ayak: |5-4-7++1-2-6|= 5 numaralı Louella Street ve eküriler (4-8) arasında geçmesi kuvvetle muhtemeldir; yüksek bütçeleriniz veya yüksek ikramiye hedefiniz yoksa izlemek için iki at tercihi yapabilirsiniz. Kurgusal nedenlerle sürpriz arayacak olanlar 7 başta olmak üzere sıralamanın kalanındaki atlara göz atabilirler.

Koşu Sonucu: 8-6-4


Önceki

Longchamp Tahminleri - 26 Mayıs 2022 (4.721 TL TUTTU)

Sonraki

Mayıs 2022: Başarı Durumu

Benzer İçerikler
İncele!

Philadelphia Parx Tahminleri – 6 Haziran 2022

Pazartesi gününün üçüncü programı Philadelphia Parx ile yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Sıradan bir gün yaşandığını belirtmek isterim, Parx'ı da hiçbir zaman hedef yapmadık, yapamayız. Yine de izlemek için denemeler yapmak isteyenleriniz olabilir diye tahmin yayınlıyoruz. İyi akşamlar.
İncele!

Sha Tin, PRO Tahminler – 7 Mart 2021

Sha Tin programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yüksek ikramiye verme sonucuna yatkın bir program olduğundan söz edebiliriz. Türkiye'deki oyuncuların tek olarak denediği atların yıkılması bunu sağlamaya yetecektir, plaselerin yerine sürprizlerin domine ettiği durumlar yaşanabilir. Sha Tin tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Haydock Park Tahminleri – 24 Nisan 2021

Haydock Park programıyla yabancı yarış tahminlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Son iki günkü programların çok cılız ikramiyeler vermeleri bize bir anlamda kısa tatil yaşattı. Bugün de tatilimizi sürebileceğini ne yazık ki söyleyeyim. Çünkü az atlı koşular bizleri bekliyor olacak. Yine de AGF tablosunda fırsat görürsek, 2.000 TL'ye kadar çıkabilecek bir ikramiye kazanılabilir. Haydock Park tahminlerimiz saat 16:00'da eklenecektir. Bol şanslar dilerim.
Total
6
Share