Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!
yabanciganyan.com

Gulfstream Park Tahminleri – 30 Haziran 2022 (13.927 TL TUTTU)

Günün dördüncü programı Gulfstream Park ile Haziran 2022’nin son tahminini sizlerle buluşturuyoruz. Programın bazı koşularda sürprize açık olduğunu ve şans yardım ederse ilginç ikramiye verebileceğini ifade edeyim. Gulfstream Park tahminlerimizi aşağıda inceleyerek sizler de kendi kanaatlerinize uygun oyunlar oynayabilirsiniz. Bol şanslar dilerim.


1.Ayak: |7-1++8-3-2|= Öncelikle 2 numaralı Katraka’nın ekürisinin koşudan çıktığını belirteyim, dolayısıyla Türkiye’deki genel oyuncu kitlesinin yaptığı gibi 6 numaralı atı %65 oranıyla tek atmanıza gerek yoktur, onun yerine 2 numarayı yazabilirsiniz. Bununla birlikte 6 numaralı atın iyi ellerde olması ve hazırlıklarına rağmen iki tane ciddi rakibi bulunduğunu söylemek gerekir: 7 numaralı Go Home Happy ve 1 numaralı Celestial Glaze arasında geçen bir yarış bize şaşırtıcı gelmez. 8-3-2 daha sıradan verilere sahipler, yine de diğer koşular küçülürse denenebilirler.

2.Ayak: |5-3-1++4-7-2|= Diğer atlar çok kötü olduğundan, haklı bir sebeple 7 numaralı Mongolian Mission tercihi yapılmış. Eğer koşu tapeta pistte olsaydı, muhtemelen bizim de net bir tek adayımız olacaktı; fakat bu haliyle son yarışlarındaki sıradanlığı da hesaba katılırsa eksik koşması imkansız değildir. 5-3-1 üçlüsünün arasında geçen bir yarış beklemekteyiz. 4-2 diğer şans yaratabileceklerdir ve açıkçası 2 numaranın neredeyse 7 numaraya oransal yaklaşması, bazı hallerinde kapatabileceğimizi de akıllara getiriyor, aralarında seviye farkı var.

3.Ayak: |1-3-5++4-8-7++2-6|= 8 numaralı Madeformsummer’ın genel kalite yönünden ilgi çekici bir yanı olduğunu düşünmüyorum, ancak son koşusundaki istekli halini de görmezden gelmek istemem, aynı isteği sürdürürse rakiplerinden daha iyi bitirmesi mümkündür. Elbette genel kalite sınırlılığı bugün kazanmak için her şeyi yapacağını düşündürtüyor ve bugün kazanamazsa bu grubu bir daha geçmesi zordur. Biz olabilecekleri size belirterek öncelikle sürpriz kurguyu göstermeyi seçiyoruz. 1-3-5 koşu tecrübeleri ve pedigri-ekip eşleşmeleriyle favoriye zorluk çıkrabilirler. Bununla birlikte 5 numaralı atın oranı %25’lere yaklaşırsa 8 numarayı yazmakta da beis yoktur. 4-7-2 ve daha sonra 6 sürprizlerdir, bazı hallerinde %5 altı kalmalarını çok değerli bulacağız.

4.Ayak: |6-4-7++3|= 2 numaralı Bali Baby’nin olabildiğine sıradanlığına rağmen favori oranı kaplaması günün sevindirici gelişmelerindendir, bize göre tipik bir ilk üç içerisinde dolanabilecek, fakat kazanmaya gücü yetmeyecek at adayıdır; plase kaplasaydı farklı değerlendirilebilirdi. 1 numaralı Kingston Queen de pistte iyi kazandı, fakat yeni ekibinde neler yapabileceği belirsizdir, bu koşu onlara piyango olabilir veya şimdiden düşüşün başlangıcı niteliği taşır. Biz her faktörde daha güven veren atları tercih ettik. Bütçenize göre 6-4-7 veya 6-4-7-3 yazabilirsiniz.

5.Ayak: |1-4++5-7++3|= 6 numaralı Smiling Teufles’ü daha önce cazip oranlardayken tercih ettiğimizi ve geri dönüş yaptığını hatırlıyorum; son ıslak pistteki koşusunda da iyi görüntüdeydi. Ne yaptığını bilen antrenörü ve hipodromun en iyi jokeylerinden biriyle kazanmayı başarabilir, biz genel kaliteden ve kapladığı %50 orandan dolayı farklı bir kurgu tercih ettik. 1-4-5-7 dörtlüsü favoriye zorluk çıkartmaya adaydırlar, izlemek için ise 1 tek veya 1-4 denemesi yapabilirsiniz.

6.Ayak: |9-4-5-6-3-7++1-8-2|= Sıralamadaki ilk altı at hem pist tecrübeleri hem de bu koşu klansmanını aşabilecek potansiyelleriyle diğerlerinden ayrı bir yerde duruyorlar. Dolayısıyla eğer bütçeniz el veriyorsa 9-4-5-6-3-7 yazmayı planlayabilirsiniz. Diğer atlardan ise 1 numaralı Gran Andrews’a farklı bir bakış atılabilir. Bol şanslar dilerim.


Önceki

Longchamp Tahminleri - 30 Haziran 2022 (8.220 TL TUTTU)

Sonraki

Sha Tin Tahminleri - 1 Temmuz 2022 (65.350 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Thirsk Tahminleri – 22 Haziran 2020

Herkese merhabalar. Thirsk yarışlarıyla yabancı yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Şimdiden çok zor bir program olduğunu söyleyebilirim. AGF tablosunun nasıl şekilleneceğini merak ediyorum. Muhtemelen iki tane öne çıkan tek göreceğiz. Umarım güzel sonuçlanan bir program olur. Erkenden üstünde çalışma yapmak isteyenler için Thirsk koşu yorumları sabah saatlerinde eklenmiştir. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Lingfield Park Tahminleri – 31 Aralık 2022

Cumartesi gününün ikinci yabancı yarış programı Lingfield Park ile İngiltere at yarışlarına tahmin hazırlamaya devam ediyoruz. Lingfield Park düşük ikramiye sonuçlarıyla bize hitap etmeyen bir yerdir, bugün de benzerleri yaşanabilir, sıradan bir gün geçirilebilir. Yine de bazı önerilerimiz oldu, sizlere aktardık. Bol şanslar diliyorum.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!