Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Ağustos 2022
PSÇPCCP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
yabanciganyan.com

Gulfstream Park Ücretsiz Tahminler – 11 Şubat 2022

Cuma akşamı, çift altılının bulunduğu Gulfstream Park programına ait ücretsiz yabancı at yarışı tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Normalde tek koşu olarak yayınlanan ücretsiz yorumlarımız, bu program özelinde iki yorum olarak yayınlanmıştır. İyi günler, bol şanslar dileriz.


1Koşu: |9-10-3-5++1-8++2|= Öyle bir grup söz konusu ki, sanki hiçbiri kazanamayacakmış gibi hissediyorsunuz; elbette kış sezonunda Gulfstream Park’ta böyle gruplar görebiliyoruz, atların herhangi bir yönünü öne çıkarmak zordur ve hepsinin koşuları vasatın altındadır. Bununla birlikte genel kalite-pedigri, ekip-jokey eşleşmesi gibi faktörlerden çıkardığımız 9-10-3-5 dörtlüsü vardır, iyi koşmalarını beklemek gerçekçidir. Yine de bazı kurgu hallerinde rahat izlenmek isteniyorsa (ki esasen kapatmadan bu mümkün değil) 1 ve daha sonra 8 ilavesi yapılabilir.

2Koşu: |5-4-3++7|= 1 numaralı One Identity ilk koşusunda öne hızlıca atılıp oldukça iyi görüntüyle kazanmayı başarmıştı; bugün o yarışını tapeta pistine taşıyabilirse, rakiplerinin en iyi gününü geçirmediği takdirde başarısını sürdürebilir, ayrıca jokey Paco Lopez de kısa mesafeli koşularda, en azından bu gibi vasat dönemlerde referans alınabilecek jokeylerdendir, nasıl kazanılacağını bilmektedir. Diğer yandan bu pistte kazanma tecrübesi bulunan üç at dikkat çekicidir ve cazip oranlar kaplayacaklar gibi gözükmektedir. 5 numaralı Golden Isle, 4 numaralı Shootlikeagirl ve 3 numaralı Firenspice üçlüsünü kurgu avantajı sağlamak adına sizlere önermek isteriz. Başka pistten gelmesiyle handikap taşıyan, fakat iyi ellerde olması ve Jose Ortiz deklaresiyle ilginç taraflar barındıran 7 numaralı Donya Know It sürprizdir. Bu at için ikincilik veya üçüncülüğün başarısızlık olmayacağını da ekleyerek bitireyim.

İlk kez üye olacaklar için, yararlı bilgiler ve üye olma bağlantıları aşağıdadır:

Tahmin TürüStandartPROULTRA PRO
Koşu YorumlarıEvetEvetEvet
ŞablonlarHayırEvetEvet
Büyük Şablonlar (<200 TL)HayırHayırEvet
Üç farklı üyelik.Küçük bütçeli.Orta bütçeli.Yüksek bütçeli.
Yabancı Ganyan‘da her bütçeye yönelik üyelik tipi bulunmaktadır. Standart Üyelik‘te; üyelik ücretleri oldukça uygun olup, küçük bütçeli oyuncuların veya şablon yazma yeteneği bulunanların, detaylı at yarışı yorumlarımıza ulaşmalarını hedefliyoruz. Aylık üyelikte tahmin başına 1 TL ödenir.
Yabancı Ganyan‘ın en çok tercih edilen üyeliği PRO Üyelik‘te ise koşu yorumlarının yanında 200 TL’ye kadar şablonlar da yayınlamaktayız. Ayrıca oyuncular, gerek duyduklarında yazarlarımız ile iletişim kurarak kurgu-şablon desteği alabilirler. Yine tüm kurgu-şablon-program konularında da önemli yardımlar/yönlendirmeler yapılmaktadır.
Yabancı Ganyan‘daki en başarılı üyelik türü ise şüphesiz ULTRA PRO Üyelik‘tir; bu üyelikte hedefimiz 30.000 TL üstü ikramiyelerdir ve bunun için 300 TL üstü şablonlarla sonuca gitmeyi denemekteyiz. Üyelik ücretlerinin epey yüksek olması zaruridir, çünkü üye sayısı arttığında yüksek ikramiye kazanılamaz veya bütçesi yeterli olmayan oyuncular kötü senaryoda ciddi kayıp yaşayabilirler. PRO Üyelik’ten ULTRA PRO Üyelik’e geçmek isteyenler %20 indirimli bunu sağlayabilirler.
Tahminlerimizi dileyen üyelerimiz Whatsapp üzerinden de alabilir ve yazarlarımızla Whatsapp aracılığıyla iletişime geçebilir. Üyelik başlangıcındaki kayıtta bunun belirtilmesi halinde sürekli tüm tahminler Whatsapp üzerinden yollanır.

[elfsight_pricing_table id=”5″]
Önceki
yabanciganyan

Meydan Dubai Tahminleri - 11 Şubat 2022 (9.160 TL TUTTU)

Sonraki

Gulfstream Park Tahminleri - 11 Şubat 2022 (13.131 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Happy Valley Tahminleri – 8 Temmuz 2020 (746 TL TUTTU)

Happy Valley, Hong Kong programları ile ilgili en sevdiğim şey AGF tablosunu görmek oluyor. Kimseye kötü söz söylemek istemem, ancak çaresizce bazı atları tek denemelerini görmek keyif veriyor. Nihayetinde bir başkaları kaybetmeyince 20.000 TL üstüne çıkan ikramiye kazanamıyoruz. Happy Valley koşu yorumlarımız saat 12:30, şablonlar ise yarışlardan 15 dakika önce eklenecektir. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Lingfield Park, PRO Tahminler – 2 Aralık 2020

Aralık ayının ilk hedef programıyla, Lingfield Park tahminleriyle sizlere kazandırmaya çalışacağız. Lingfield Park koşu yorumlarımız, yarış günü sabahında; şablonlarımız ise yarışlardan 20 dakika önce eklenecektir. Programla ilgili sorularınız, şablon istekleriniz ve diğer konuları Canlı Destek ekranımıza mesaj olarak bırakabilirsiniz. Lingfield Park tahminlerinde bol şanslar dileriz.
İncele!

Keeneland, PRO Tahminler – 8 Ekim 2021

Her yıl belli dönemlerde sezonu açılan, Nisan-Ekim-Kasım gibi aylarda bize önemli ikramiyeler kazandıran, Keeneland hedef programlarımıza tekrar başlıyoruz. Programlar zorlu olsa da, önceki günlerdeki tahminleri erken yayınlama rutininden geri dönüş almamız dolasıyla, yine tahminleri yarışlardan çok önce yayınlamayı planlıyoruz. Üyelerimize şimdiden bol şanslar diliyoruz.