Happy Valley Tahminleri – 11 Mayıs 2022

Çarşamba günü Happy Valley programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Takvimimizde belirttiğimiz gibi Happy Valley koşu yorumlarını bir gün öncesinden sizlere ulaştırdığımızı söyleyeyim, böylelikle her oyuncu sıralamalar üzerinde vakit geçirebilir/çalışabilir ve strateji geliştirebilir. Şablonlarımız ise yarışlardan 25 dakika önce ilave edilecektir. Bol şanslar.


1.Ayak: |3-4-7++1-8++6-2-10|= 3 numaralı Big Two, 4 numaralı Charizard ve 7 numaralı Red Impact üçlüsü pist-mesafe performanslarıyla daha güvenilir pozisyonda bulunuyorlar; yarışın içerisinde etkin olmaları ve yedili plase oyununda sizleri kurtarmaları beklenebilir. Kazanma oyunlarında ilk koşuda favori oranlı at kullanılamayacağından, eğer öyle bir durum oluşursa; 1-8 ve daha sonra 6-2-10 sıralamasından cazip oranlılarla yer değiştirmeler yapılabilir. 6-2-10 üçlüsünün değerlerini yansıtmaları açısından %7-8 altında kaplamaları gerektiği vurgulanabilir.

2.Ayak: |8-3-5++4-7++2-10|= 11 numaralı Amazing News, İngiltere’den buraya geldikten sonra bir türlü kazanmayı başaramadı, fakat özellikle son yarışlarında kazanmaya yaklaştığı gerçeği atlanmamalıdır, bugün formsuz/istikrarsız rakipleri içerisinde ülkedeki ilk galibiyetini alabilir. Biz onun favori oranı kaplayabileceğini düşünerek sıralamamıza dahil etmiyoruz, favori oranı fazla bir değerleme anlamına gelecektir. 8-3-5 üçlüsü bir kez daha yedili plase oyununda şanslıysak bizleri kurtarabilecek tercihlerdir. 4-7 ve daha sonra 2-10 için ise AGF tablosundaki durumları belirleyicidir, yine son hanedeki atların çok cazip olmaları beklenir.

3.Ayak: |9-2-7++3-1-12++5-8-11|= 9 numaralı Excellent Peers, 2 numaralı So Awesome ve 7 numaralı Winning Icey üçlüsü bu sezon Happy Valley’de fena olmayan yarışlar yaptılar; biz yarışın içerisinde etkin olabileceklerini düşünmekteyiz, küçük bütçeliler şanslıysalar kazandıklarını da denk getirebilirler. Diğer yandan gerçekçi olmak gerekirse Happy Valley’deki kısa mesafeli koşularda üç at ile izlemeye çalışmak epey terletici bir eylem olacaktır. 3-1-12 ve daha sonra 5-8-11 sıralamasından cazip oranlı tüm atların kullanılmasını, bütçe müsaitse tavsiye ediyoruz.

4.Ayak: |7-9-5-10-12++3-6-8|= 10 numaralı Gorgeous Vitality muhtemelen ülkemizde günün teklerinden biri haline getirilecektir; açıkçası pist-mesafedeki son iki koşusu ve Zack Purton faktörüyle tek atılmasını yanlış bulmayız, o bütçelerde ve beklentilerdeki oyuncular için mantıklıdır. Bununla birlikte rakiplerinin olduğunu bildiğimiz noktada bizlerin olası %40 üstü oranla tercih etmesi uygun düşmeyebilir. 7-9-5-12 dörtlüsünün koşuyu çalması olumlu senaryodur. 3-6 ve daha sonra 8 için %10 altı oranlar beklenir, işleri biraz zordur.

5.Ayak: |6-2-11-1-3-9++12-4-7++10|= Günün bir başka güvenilir tek adayı ve iki-üç atlı küçültmesinin yaratılamayacağı koşusudur. Bu tür senaryolar altılı oyununda işlerinizi zorlaştırsa da, beşli-dörtlü oyunlarında fırsatlar yaratabilirler. 6-2-11-1-3-9 sıralamasındaki cazip oranlı atlar denk getirilirse bir fırsattır. 12-4-7 için %10 altı oranlar beklenir, belirsizlikleri vardır.

6.Ayak: |10-9-2-5-1++8-4++7|= Mesafeye ilk kez çıkacak (6-7) ve ekip değiştikten sonra formda dönen fakat genel kalitesi soru işaretli 8 numaralı atın kazanması mutlak olmayabilir. En azından biz onu zorlayabilecek tecrübeli atlar görebilmekteyiz, %35 üstüne çıktıkları takdirde kullanmak istemeyiz. 10-9-2-5-1 beşlisi sizlere cazip kapanış yaptırabilirler. 8-4-7 belirlediğimiz rakip sıralamasıdır.

Önceki
yabanciganyan.com

Philadelphia Parx Tahminleri - 10 Mayıs 2022

Sonraki

York Tahminleri - 11 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Brighton Tahminleri – 6 Ağustos 2021

Brighton programıyla hedef olmayan İngiltere at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Açıkçası Brighton gibi vasat bir yer için oynamayı ve hatta izleme kurgularını da gereksiz buluyoruz. Yine de görevimiz gereği, yılın her günü gibi bugün de tahmin ortaya çıkardık. Bol şanslar dileriz.
yabanciganyan.com
İncele!

Sha Tin, PRO Tahminler – 14 Şubat 2021

Bir Pazar gününü daha Sha Tin programıyla açıyoruz. Geçen hafta Sha Tin programında oldukça başarılı sonuçları yakalayabilmiştik. Favorilerin biraz tökezlediği her hedef gününde bunu başarabiliyoruz. Yarın da aynı sürprizli sonuçların devam etmesini ümit ederek; Sha Tin tahminlerini bir gün öncesinden aşağıya ekliyoruz. Şimdiden iyi sabahlar ve bol şanslar dilerim.
İncele!

Belmont Park, PRO Tahminler – 26 Eylül 2021

Belmont Park hedef programıyla yabancı at yarışı tahminlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Hatırladığım kadarıyla iki gün önceki Belmont Park programında çim pist iptal edilmiş ve küçük ikramiyeli sonuçlar yaşanmıştı, o gün herhangi bir şablon yayınlamamıştık. Dünkü Türkiye programına dahil edilmeyen Belmont Park programının da favori ağırlıklı sonuçlandığını söyleyerek sizleri rahatlatayım. Umarım üç gün üst üste benzer sonuçlar yaşamış olmayız. Belmont Park tahminlerimiz yarışlardan 15 dakika önce yayınlanacaktır. Görüşmek üzere.