Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Ağustos 2022
PSÇPCCP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Haydock Park Tahminleri – 30 Haziran 2022

Günün dört tahmininden biri olan Haydock Park ile İngiltere at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Dün eğitim (doktora) dolayısıyla şehir dışında olunduğundan, analizleri bir gün öncesinden hazırlamak gerekiyordu; maalesef TJK geç yayınladığından programa erişemedik ve hazırlayamadık. Bunu standart tahminler ve ULTRA PRO sayfasına duyuru olarak eklemiştik. Neyse ki artık normalimize dönüyoruz, Haziran ayında mesajlarına geri dönüş yapamadığımız üyeler varsa veya genel olarak detaylı tahminler hazırlayamadığımız için özür dileriz. Gün içerisinde Temmuz hedefleri ve bazı bilgiler eklenecek.


1.Ayak: |5-7++4-3|= 8 numaralı Storm Chaser aprantilere mahsus olsa da son koşusunda oldukça iyiydi, rahat kazandı ve bugün uygun kilo avantajını kullanmaya çalışacaktır, fırsatı değerlendirmeleri kuvvetle muhtemeldir. Diğer yandan bizim ülkemizde oynadığımız oyun olan 6’lı Ganyan’da ilk koşularda favori atlar kazandığında 5’li ile arasında herhangi bir farklılık gözlenmiyor. Dolayısıyla her zamanki gibi diğer atları önceliyoruz. 5 numaralı East End Girl ve 7 numaralı Iconique ikilisinin en iyi günlerini geçirmeleri halinde kazanma ihtimalleri vardır. Bununla birlikte kondisyonlu atlardan seçmek isterseniz 4 ve daha sonra 3 takviyesi de yapabilirsiniz.

2.Ayak: |2-7++1-6++9-5|= 2 numaralı Hilts ve 7 numaralı Echo Chamber hem koşu performanslarıyla hem de pedigri-ekip kaliteleriyle yalnız bırakılmayı hak ediyorlar; amacınız bütçeyi aşmadan izlemekse önerebiliriz. Onlar eksik koştuğunda, daha sıradan performanslar sergilemelerine rağmen 1-6 ikilisi gelişim gösterip diğer atlara üstünlük kurabilirler. 9 ve daha sonra 5 kurgu sürprizleri, bugün için belirsizler.

3.Ayak: |1++9-10++8|= Grubun en iyi koşu performanslı tayının çıkmasının ardından üç at arasında geçeceği ortadadır; bu atlardan biz 1 numaralı Captain Winters‘ı tekli kurgu yapmak zorunda olanlara önerdik. Teksiz hallerinde ise bütçeye göre reaksiyon alınabilir; 1-9, 1-9-10 veya favori yazılamayacaksa alternatif kurgu olarak 9-10-8.

4.Ayak: |3-1-4++5-7|= 2 numaralı Thunder Legend’ın istikrarı önemli bir veridir, güvenilir ekip-jokey eşleşmesiyle bugün de kazanmanın yakınında olacağı kesindir. Ancak şu anki Türkiye’deki kapladığı %55-60 civarı oranları hak ettiğini de söyleyemeyiz, rakibi bulunan hiçbir atı böylesine oranıyla oynayamayız. 3-1-4 üçlüsünün favoriden herhangi bir eksikliği bulunmamaktadır, normal bir senaryoda koşuyu bırakmamış olurlar. 5-7 seçtiğimiz rakiplerdir.

5.Ayak: |1-2-5++6-8-4++7-9|= Günün en zor koşusu olduğu söylenebilir, biz de ayırırken oldukça güçlük çektik; bununla birlikte genelde ilk sıraya aldıklarımızın kazandığını, yarışlardan sonra hep kırmızı (kazanan) renkle işaretlediğimizi biliyorum. Bütçenize göre yazmanızı önermekle birlikte, risk seven küçük bütçeli oyuncular üç veya beş at denemesi yapabilirler.

6.Ayak: |4-1++3-5|= 4.Ayak’ta yaptığımızı bire bir tekrarladık, buradaki favori daha tehlikeli gözükmekle birlikte, onun da aynı klansmanda rakipleri bulunmaktadır. Şanssız bir senaryo yaşanmadığı takdirde, sıralamadaki diğer dört attan biri kazanabilirler. Küçük-orta bütçeli şablonlarda 4-1 veya 4-1-3 yazabilirsiniz. 5 numaralı Hamaki geniş hallerine saklanabilir. Bol şanslar dilerim.

Önceki
yabanciganyan

Philadelphia Parx Tahminleri - 28 Haziran 2022

Sonraki

Ankara Tahminleri - 30 Haziran 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 14 Ocak 2022

Gulfstream Park programlarından biriyle daha sizlerleyiz; dünkü Gulfstream Park (Perşembe) programını ayırmakta zorlanmıştık ve nitekim herhangi bir tek adayı gösteremedik, ayrıca dörtlü dışında hiçbir oyunu da önermemiştik, fakat sanıyorum üyelerimiz çekinmeden oynamışlar ve dörtlü ikramiyesi 2.000 TL seviyesinde kaldı. Bugünkü programda da belirsizlikler mevcuttur, buna rağmen özellikle yedili plase ve beşli oyununda sonuca gidilebilir.
İncele!

Gulfstream Park Tahminleri – 26 Şubat 2022

Cumartesi gününün dördüncü tahmin vereceğimiz programı Gulfstream Park ile yabancı yarış tahminlerimizi sürdürüyoruz. Koşularda yine favori-plase sonuçları görülebilir gibi anlaşılmaktadır, sadece izleme kurguları önermeye devam ediyoruz. İlgilenenler için Gulfstream Park tahminleri aşağıya eklenmiştir, bol şanslar.
İncele!

Goodwood Tahminleri – 29 Temmuz 2020

Goodwood, kurgu yapması zor, öte yandan izlemesi keyifli bir programla birlikteyiz. İki kalabalık koşu nedeniyle, büyük olasılıkla en düşük 1.000 TL ikramiye verecektir. Eğer tek atılan safkanlardan bir veya ikisi yıkılırsa; bazı oyuncular zengin olabilirler. Goodwood tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Aqueduct, PRO Tahminler – 14 Kasım 2021

Bir başka hedef Aqueduct programıyla daha Amerika at yarışı tahminlerimizi sürdüreceğiz. Dünkü 1.Altılı Aqueduct tahminlerimizin oldukça başarılı olduğunu, fakat sağanak yağışın ardından değişen pistin yapısıyla, yılda en fazla bir kez gerçekleşebilecek sürprizlerle 2.Altılı özelinde şanssızlık yaşadığımızı düşünüyoruz. Aqueduct tahminlerimizi sizden gelen talepler üzerine olabildiğince erken yayınlamaya çalışacağız, çünkü aramızda yedili plase oyununu seven üyeler fazlasıyla var.