Horseshoe Indianapolis ABD Tahminleri – 3 Ekim 2022 (8.328 TL TUTTU)

Günün dördüncü tahminini de sizlere sabah saatlerinde sunuyoruz; umarım erken saatlerde yayınlanmasından memnun olursunuz; zira genelde erken yayınlandığında çok olumlu geri dönüş aldığımızı hatırlamıyorum, ama geç yayınlandığında mutlaka tahminlerin ne zaman yayınlanacağı soruluyor. Horseshoe Indianapolis programında herkese bol şanslar dilerim.


1Ayak: 9 numaralı Master Game‘in mesafedeki koşusundaki standartı oldukça yüksekti; aynı yerlerde dolaşması halinde rahat bir galibiyet alması ve Maiden’dan çıkması beklenir. O kötü koştuğunda bizim sıralamaya almadıklarımızdan da patlayanlar çıkabilir, biz 4-5-3-1 sıralamasındaki cazip atları denemenizi tavsiye ederiz.

SIRALAMA: |4-5-3-1|

2Ayak: Önceki koşudaki durumun aksine epey belirsiz atlar yoğunluktadır; bu durum yüksek bütçeliler için fırsattır, ikinci hanedeki dizdiğimiz atlardan %10 altı oranlar denk getiriliyorsa doğru kurgu yaratılmış demektir. İzleme kurguları ve yedili plase oynayanlara ise 7-8-11-9 dörtlüsünü öneriyoruz, yarışın içerisinde etkin olacaklardır.

SIRALAMA: |7-8-11-9++2-10-6-1-3-4|

3Ayak: 6 numaralı Nile River Queen, 8 numaralı Surcharge, 5 numaralı Peach Cobbler ve 3 numaralı Admiral’s Garnet dörtlüsü şüphesiz grubun en iyi kum pist performansına sahip atlarıdırlar; diğerlerinin kapalı kutu olması sizin için sorun değilse dört atlı küçültme deneyebilirsiniz. Diğer atlardan %10 altı oranlar görülürse en geniş hallerinde denenmek istenebilir.

SIRALAMA: |8-5-3++4-7-1|

4Ayak: 7 numaralı Soft Pants, 5 numaralı Irish Aces, 4 numaralı De Berard ve 8 numaralı Ghent dörtlüsü koşunun içerisinde etkin olabilecek, pedigri-ekip kaliteli taylardır; izleme kurguları için yeterli tercihlerdir. 6-11-9-2 ise %10 altı kapladıkları takdirde denenebilecek kurgu sürprizleridir.

SIRALAMA: |7-5-4-8++6-11-2|

5Ayak: Tipik bir bütçe koşusudur, bu tip koşularda eğer Türkiye’deki oyuncular bir atı tek atıyorsa o atı kullanmaz ve kurgu avantajı elde etmeye çalışırsınız. 5-4-8-2-1 beşlisinden cazip olan atlarla geçmeyi hedefleyebilirsiniz. 3 ve daha sonra 9 çok cazip olmaları halinde denenebilecek diğerleridir.

SIRALAMA: |5-4-8-2-1++3-9|

6Ayak: 5 numaralı Buy Me Candy, 11 numaralı Hozier ve 4 numaralı Slicked Back üçlüsü son koşuya az at yazılmak zorunda kalınan kurgular için oldukça iyi tercihlerdir; tüm parametrelerde rakiplerinden üstünlerdir. Programın genelinde olan görüntü gibi onlar kötü koştuğunda da hangisinin patlayabileceğini tahmin etmek zordur, kapalı kutulardır. 8-6-1 başta olmak üzere tüm sıralamaya göz atarsınız.

SIRALAMA: |11-4++8-6-1++3-9-2-7-10|

Koşuyu kazanan atlar kırmızı renkle işaretlenmiştir.
Tüm ilk hanedeki atlar gurur verici şekilde kazanmış, birincilik mücadelesi vermişlerdir.


Önceki

Windsor Birleşik Krallık Tahminleri - 3 Ekim 2022

Sonraki

İddaa Futbol Tahminleri | 4-5 Ekim 2022 (5.150 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Scottsville Ücretsiz Koşu Yorumu – 27 Temmuz 2022

Herkese iyi günler dileriz. Bugünkü Scottsville programına ait ücretsiz koşu yorumuna aşağıda ulaşabilirsiniz. Yabancı Ganyan ücretsiz tahmin veren bir site değildir, günde 13-14 saat vakit ayırılan iş için ücretsiz bir organizasyon dünyanın hiçbir yerinde görülemez. Sadece koşu yorumları üyeliğimizin tanıtımını yapmak için bir koşu yorumunu ekliyoruz. İlgilenen ciddi oyuncular Standart Üyelik kaydı gerçekleştirebilirler.
yabanciganyan.com
İncele!

Lingfield Park Tahminleri – 13 Haziran 2022

Lingfield Park programıyla yeni bir haftaya başlangıcı yapıyor; yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Genelde Lingfield Park programlarının az ikramiye verdiğini biliyorsunuz, ne yazık ki yine aynı eğilimler mevcuttur. Şans yardım ederse 1.000 TL - 5.000 TL aralığında teselli ikramiyeleri elde edilebilir. İyi şanslar dilerim.