Horseshoe Indianapolis Tahminleri – 22 Kasım 2022 (5.900 TL TUTTU)

Son iki koşu sürprize açık kapı bıraksa da, öncesinde favori-plase odaklı gelinebilir ve hedeflediğimiz 10.000 TL üstü ikramiyeye ulaşamayabiliriz. Yine de mantıklı önerileri üyelerimize sabah saatlerinde sunduk. Horseshoe Indianapolis ABD tahminlerimizi üyelerimiz aşağıda okuyabilirler. Bol şanslar dilerim.

1Ayak: TJK’nın erken bahis tablosuna göre oyunlar kuruyorlar, biz de oradaki atlardan çok yüksek kalite barındırmayan favori-plase olanları ilk hanelerimizde tercih etmiyoruz. İlk koşuda basit senaryo yaşanması muhtemeldir, düşük bir ikramiye görülebilir. 1 numaralı Thatsowsherolls ve 3 numaralı Clovertowne‘un haklı favoriler 7-2‘den koşuyu çalmaları sevindirici olacaktır.

SIRALAMA: |1-3-7++2-6|

2Ayak: Burada da benzer cazip ihtimali aradık, zira diğer türlü oldukça düşük ikramiye sonuçları yaşanacak. 5 numaralı Mansfield Tiger, 1 numaralı C F V Bullet ve 3 numaralı Nip N Tuck üçlüsü koşuyu çaldıkları takdirde kurguya katkı sağlayabilirler. Favorilerden ise 7 numaralı Space Force Won bir adım önde değerlendirilebilir, 14 gün önce onu tek attığımızı ve 15-20 TL’ye yüksek ikramiye kazandığımızı hatırlayanlar olacaktır.

SIRALAMA: |5-1-3|

3Ayak: 7 numaralı Ferdan favori hanesinde bulunuyor, grubun hem en iyi ve istikrarlı performanslısı hem de en güvenilir antrenör-jokey eşleşmesine sahip olan atıdır. 6 numaralı Venice Beach ve 3 numaralı One Eyed Johnny yüksek ikramiye hedefi olanlar için başlıca tercih edilebilecek olanlardır. %10 altı kaplıyorsalar geniş hallerinde 1-8‘e de yer açılabilir.

SIRALAMA: |6-7++8|

4Ayak: Bu koşuda favoriyi yıkmak dışında bir seçenek var mı bilmiyorum, zira yurt dışında çok net favori ve mutlaka Türkiye’ye de yansıtacaklardır, keyifle tek atacaklarına eminim. Süratli stilleriyle 6 numaralı For the Biscuit, 3 numaralı Ski Slope ve 1 numaralı Catcha Later Mo üçlüsü patlama yaparlarsa faydalı olacaktır. %10 altı kaplıyorsalar 4-5‘e de en geniş hallerinde yer açılabilir.

SIRALAMA: |6-3-1++5|

5Ayak: Buradaki kısa mesafeli koşuda bir karambol yaşanması kuvvetle muhtemel, birçok atın ilk 800 performansları birbirine benziyor; dolayısıyla sürprize açık olduğu vurgulanabilir, favori 2 numara sıralamaya dahil edilmedi. 4-10-8-7 dörtlüsü 200 TL altı oynanan kurgularda yeterli kabul edilebilirler. 6-3-1-5 daha ciddi hallerinde %10 altı kaplayanlar öncelenerek değerlendirilebilirler.

SIRALAMA: |4-10-8-7++6-3-1-5|

6Ayak: Birçok at birbirine yakın kalitede ve bugün patlamak için doğru koşu seçmişler. Dolayısıyla buradaki yaşanacak sürprizle ikramiye 1.000 TL üstüne kendini atabilir. 5-11-9-3-2-7 altılısından cazip oranlı atları öncelikle kullanabilir, dört-beş at ile izlemeyi amaçlayabilirsiniz. En geniş hallerinde 8-1‘e de yer açılmalıdır, özellikle %10 altı yakalanıyorlarsa fırsattır.

SIRALAMA: |5-11-9-3-2-7++8-1|

Önceki
yabanciganyan.com

Avrupa Basketbol Tahminleri | 22-23 Kasım 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Kenilworth Tahminleri - 23 Kasım 2022

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Pontefract Tahminleri – 7 Temmuz 2020

Pontefract programıyla yabancı yarış tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Dün Windsor, ne yazık ki çok düşük ikramiye verdi. Umarım Pontefract 5.000 TL üstü ikramiye verir ve başarılı oluruz. Bazı koşularda sürprizler yaşanabileceğini düşünüyoruz. Pontefract tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Lingfield Park, PRO Tahminler – 22 Ocak 2021

Linfield Park programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Lingfield Park, bizim hedef programlar listemize aldığımız ve rahat küçültme yapabildiğimiz bir yer. Ancak kış aylarında çoğunlukla az atlı programların denk gelmesi sonucu düşük ikramiyeler izleyebiliyoruz. Umarım AGF tablosunda fırsatlar olur ve en azından küçük bütçeliler için yararlı bir gün geçirilir. Lingfield Park koşu yorumlarımız 13:30'da eklenecektir. Şimdiden bol şanslar dilerim.
İncele!

Fairview Tahminleri – 29 Temmuz 2022

Cuma gününün dört tahmininden ilki olan Fairview ile Güney Afrika yarışlarına tahmin vermeye devam ediyoruz. Güney Afrika yarışlarından özellikle son 2 yılda çok iyi kazançlar elde ettik ve süreceğe de benziyor, çünkü birim fiyatın artmasıyla (ki daha da artacak) Türkiye'deki oyuncular yanlış tercihlere yönelebiliyorlar, mecbur kalıyorlar. Fairview programında ilk koşularda sürpriz yaşanırsa yine tevzi 1-2 kişiye kalabilir. Bol şanslar dilerim.