Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

İddaa Futbol Tahminleri | 4-5 Ekim 2022 (5.150 TL TUTTU)

Hafta içi Şampiyonlar Ligi maçlarını kapsayan İddaa Futbol tahminlerimizle sizlerleyiz. Şampiyonlar Ligi grupları öncesi grup değerlendirmesi yaptığımız analizlere büyük ölçüde devam ediyoruz, önemli değişiklikler yapmıyoruz ve açıkçası avantajlı oranlar bugün denk gelmektedir. Grup değerlendirmeleri için geçen ayki yazı incelenebilir. Bol şanslar dileriz.


Marsilya – S.Lizbon: 1
Lizbon’un Frankfurt’u yenmesi sürpriz değildi, ancak Tottenham’ı da geçmeleri küçümsenemez. Yine de grup değerlendirmelerinde Lizbon’u en iyi ihtimalle üçüncü olur kısmına koymuştuk. Marsilya’nın gruptan çıkacağını düşünüyorduk ve bugün kazanmak dışında çareleri yok.

Bayern Münih – V.Plzen: Bayern 4 fark atar
Plzen’in yerinin burası olduğunu düşünmüyorum, organizasyonu zayıflatan etkenlerden biri böyle takımların yer almasıdır. Bayern çok rahat kazanacaktır.

Porto – Leverkusen: 1
Bu grupta Porto’nun ilk iki içerisinde bitireceğini öngörmüştük; onlar da tıpkı Marsilya gibi grup aşamasına kötü başladılar. Bugün belirsiz-güçsüz-formsuz Leverkusen karşısında rahat kazanmalarını bekleriz. Leverkusen sonuncu bile bitirirse şaşırmayız.

Inter – Barcelona: 1-0
Inter’i Bayern karşısında dahi önermiştik, sürpriz yapabileceklerini düşünüyorduk. Halen gruptan çıkabileceklerine inanıyoruz, nitekim bugün doğrudan rakipleriyle karşılaşacaklar. Barcelona’yı yenmeleri enteresan gelmez, grubun ikincilik adayımızdır.

Önceki

Horseshoe Indianapolis ABD Tahminleri - 3 Ekim 2022 (8.328 TL TUTTU)

Sonraki

Vaal Guney Afrika Tahminleri - 4 Ekim 2022 (140.033 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

İddaa Futbol Tahminleri | 19-22 Ağustos 2022 (Toplam 40 maç!)

Bir başka İddaa Futbol tahminlerimizle daha sizlerleyiz. Geçtiğimiz hafta da ciddi çalışma geliştirip, ayrıca kasamızın ilk gününde başarı sağlamıştık. Daha önce duyurduğumuz gibi maç yorumlarını Salı günü, kuponları ise Cuma günü ekliyoruz. Sadece kuponlarla ilgileniyorsanız Cuma akşamı kontrol sağlayabilirsiniz. Keyifli okumalar, bol şanslar dileriz.
İncele!

Chepstow Tahminleri – 29 Haziran 2021 (11.514 TL TUTTU)

Öğlenki Hamilton programından epey umutluyduk ve güzel kurgular yapmıştık; ne yazık ki talihsizlik sonucu iptal edildi, bu program ise kurguyu oluştururken zorlandığımız bir görüntü içermektedir. Bundan dolayısıyla oynarken temkinli yaklaşmanızı, hassas bütçeliyseniz geri durmanızı tavsiye ederiz. İlgilenenler için Chepstow tahminleri aşağıdadır, bol şanslar.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!