yabanciganyan

İstanbul 1.Altılı Tahminleri – 7 Ekim 2022 (2.918 TL TUTTU)

Cuma akşam programı İstanbul 1.Altılı ile yerli yarışlara tahmin hazırlamaya devam ediyoruz. Dünkü İzmir programı ve önceki İstanbul programları iyi ikramiyeler vermişti; bugün ise aynı ihtimallerden söz etmek hayalcilik olabilir. İlgilenenler için İstanbul tahminleri aşağıya eklenmiştir. Bol şanslar.


1Koşu: Atların seviyelerini epey aşağıda bulduk, bugün kazanacak olan at en iyi günün geçirdiği takdirde bunu başarabilecektir. Yine de bazı etkileşimleriyle dikkat çeken 8 numaralı Hüzege ve 9 numaralı İlkateş‘in daha iyi bir reaksiyon vermesine şaşırılmaz, sizin çalışmalarınızda da aynı ihtimaller varsa deneyebilirsiniz. Kurgusal nedenlerle ilk koşuda favori yazılamayacağından 5 numara sıralamaya alınmadı. 7-6-1 seçilen sürprizler.

SIRALAMA: |8-9++7-6-1|

2Koşu: İki atlı bir koşuyu andırmaktadır. 5 numaralı Afacan daha önceki yıllarda övdüğümüz atlardan olsa da, son koşularında pek iç açıcı performanslar sergilemediği ortadadır, 42 günlük arasından zinde dönme ihtimaline rağmen favori oranıyla tercih etmiyoruz. 3 numaralı Prens Cora ve 4 numaralı Tatavla ile küçültme sağlanabilir. 1-2 kurgu sürprizleri, beşli hallerine hitap ediyorlar.

SIRALAMA: |3-4++1-2|

3Koşu: Burada da iki atın dışına çıkması kağıt üstünde pek mümkün gözükmemektedir. Söz konusu iki attan 1 numaralı Aksancar daha cazip olduğundan onun kazanması halinde kurgu adına olumlu bir gelişme yaşanacaktır. Teksiz hallerinde 1-4 yazılacaktır.

SIRALAMA: |1++4|

4Koşu: 1 numaralı Nurselin’in nitelikli koşu açısından rakiplerinden üstünlüğü muhakkaktır; ancak sentetikte henüz kazanamadığını hatırlatmak gerekir; potansiyelli taylar gelişim gösterip onu geçmeyi başarabilirler. 5-6-4-3 dörtlüsünü birçok kurgumuzda yeterli bulmaktayız. 2 sürpriz.

SIRALAMA: |5-6-4-3++2|

5Koşu: 5 numaralı Captain America ve 7 numaralı Zeytingözlüm ikilisi uzun mesafe tecrübeleriyle bir adım önde değerlendirilmeyi hak ediyorlar; ikisinin üstünde de önemli jokeyler bulunması yüksek şanslarını doğrulamaktadır. 3 numaralı Fırtına Karası, 8 numaralı Mestinaz ve 10 numaralı Emin Baba ise son yarışlarındaki ortalama halleriyle sürpriz şansı verebilecek atlardır. 1 sürpriz.

SIRALAMA: |5-7++3-8-10++1|

6Koşu: Bir bütçe koşusuyla program son buluyor; biraz olsun kurgu avantajı elde edebilmek adına sıralamayı olabildiğince sınırlı tutuyoruz. 5 numaralı Eseralp, 1 numaralı Barut, 6 numaralı Jumbojet ve 7 numaralı Cesurbuğra dörtlüsü domine edecek gibi duran atlardır. Formsuz ve çok sık koşan 2 numaralı Bonjour El Samawi en geniş halleri için seçilen kurgu sürprizi, pek şansı olduğuna inanmasak da sıralamaya yerleştirdik.

SIRALAMA:
|5-1-6-7++2|

Program Değerlendirmesi:

İlk koşuda favoriyi yıkarak biraz olsun kurguyu 1.000 TL üstü ikramiye ihtimaline yaklaştırdık, orada favori sonucu yaşanırsa bomboş bir program yaşanabilir, biz düşük ikramiye vereceğini düşünüyoruz. Her zamanki gibi kendi çalışmalarınızla dengeleyerek oynamalısınız. Yerli Yarışlar tarafına çok ilgi gösterilmediğinden biz de didik didik etme motivasyonunu bulamıyoruz.

Tek Adayı: Teksiz Kurgu/Aksancar
Beklenen İkramiye: 2.000 TL altı
Hedef Mi?: Evet


Önceki
yabanciganyan.com

İspanya, İtalya, Almanya ve Fransa Futbol Tahminleri - 8 Ekim 2022 (3.540 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

Keeneland ABD Tahminleri - 7 Ekim 2022 (649.900 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Greyville Tahminleri – 16 Aralık 2021 (81.186 TL TUTTU)

Herkese iyi günler, bir kez daha Güney Afrika programı olan Greyville tahminleriyle sizlerleyiz, bu tür yerlerde biz çokça ikramiyeler kazandık, ancak hepsinde bir nebze olsun kurgu şansı yanımızdaydı. Nitekim bazen de (son zamanlarda) tersi sonuçlar da görebiliyoruz, bunu sadece rahat bütçelilerin oynaması gerektiğini vurgulamak için yazıyorum, ilgilenenler için Greyville tahminleri aşağıdadır.
İncele!

İzmir Tahminleri – 16 Temmuz 2022

Bugün de İzmir programıyla yerli yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Özellikle bazı koşularda ciddi belirsizlikler ve dolayısıyla sürpriz ihtimalleri bulunduğunu düşünmekteyiz. İlgilenen üyelerimiz kendi kanaatleriyle düzenlemeler yapabilirler. İzmir at yarışı tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Mahoning Valley Tahminleri – 14 Aralık 2021 (1.588 TL TUTTU)

Salı gününün üçüncü yabancı yarış tahminimiz Mahoning Valley ile Amerika at yarışlarına tahmin vermeye devam ediyoruz. Önceki iki programı sabah saatlerinde sizlere ulaştırmıştık, fakat Mahoning Valley için, az atlı bir program olması dolayısıyla, Türkiye'deki oyuncuların AGF tablosundaki eğilimlerini bire bir görmemiz gerekmektedir. Mahoning 6'lısı yarışlardan 15 dakika önce eklenecektir. Görüşmek üzere.