Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan

İstanbul Tahminleri – 22 Mayıs 2022

Pazar günü vereceğimizi deklare ettiğimiz İstanbul tahminleriyle karşınızdayız. Sessiz sedasız tahminler yayınladığımızda (büyük mesajlarla duyurmadığımızda, uzun analizler yapmadığımızda) ilginç ikramiyeler de kazanabilir olabiliyoruz. Umarım yine birkaç kişi için dahi faydalı tahminler çıkarmışızdır. İstanbul tahminlerimizi aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.


1.Koşu: |1-3-6++4-2|= Koşunun klansmanını siz de fark edeceğiniz üzere hepsi sıradan, istikrarsız atlardır; dolayısıyla zaman zaman böylesi koşularda sıralamaya almadıklarımız da kazanabiliyorlar. İzleme kurgusu yapanlar 1-3-6 başlangıcı düşünebilirler. 4-2 geniş hallerine saklanır.

2.Koşu: |7-1-3-4++5|= İki gün önce bu tür iki koşuda da sürpriz doldurmalarımız başarıya kavuşmuştu, bugün de aynı senaryonun gerçekleşmesini dilerdik, fakat az at bulunduğundan söz konusu ihtimaller sınırlıdır. Bütçeye göre 7-1-3-4 veya 7-1-3-4-5 yazılabilir.

3.Koşu: |3-5-7-2++1-4|= 3 numaralı Soydere, 5 numaralı Kubilaybey, 7 numaralı Onurluefe ve 2 numaralı Nakış dörtlüsü diğerlerinden ayırt edecek şekilde birçok parametrede önde gördüğümüz atlar oldular. 1-4 alternatif kurgularda kendilerine yer bulurlar.

4.Koşu: |4-1-2-8++5|= Günün bir başka bütçe koşusu gibi gözüküyor, 5 numaralı Maximus Boy’u %40 favori oranı kapladığından ikinci haneye ittik, daha basit oynayanlar onu da kullanabilirler; ancak beşli halinde onun kazanması hiçbir işinize yaramayacaktır. 4-1-2-8 dörtlüsünden patlama beklenebilir.

5.Koşu: |1-3-4-8-2++6|= İlk koşudaki görüntünün bir benzeridir, koşuda şansı bulunan altı atı birbirinden ayırmakta oldukça güçlük çektik. Eğer sizlerin bu koşuyla ilgili farklı çalışmaları varsa kullanmanızı tavsiye ederim. Küçük-orta bütçelerde dört at; geniş hallerinde de altı at yazmayı planlamaktayız.

6.Koşu: |1-3-5++6|= 1 numaralı Higebz, eğer son koşusunu geliştirirse günün kapanışını yapabilir. Cazip orana sahip olmadığından sadece örnek tek adayı olarak belirtmiş bulunuyoruz. 3 numaralı Scarlet, 5 numaralı Jadore ve favori 6 numaralı Mucize Kız ona zorluk çıkartabilecek çim pist tecrübeli diğer atlardır.

Önceki
yabanciganyan.com

Sha Tin Tahminleri - 22 Mayıs 2022

Sonraki

Curragh İrlanda Tahminleri - 22 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Curragh, PRO Tahminler – 17 Temmuz 2021

Curragh programıyla İrlanda at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Koşulardan birkaç çıkan atın programı kötü etkilediğini ve ikramiyenin bu sebeple düşük kalabileceğini ne yazık ki söylemek isterim; yine de bazı koşularda da sizlere önerdiğimiz sürprizler gidişatı değiştirebilirler. Curragh tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Newbury Tahminleri – 16 Nisan 2022

Cumartesi gününün ikinci programı Newbury ile yabancı at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Programda bazı koşularda favori atlar gerçekten önemli yer kaplamaktadırlar, bundan sebeple ne yazık ki 5.000 TL üstüne çıkan ikramiye görülemeyebilir. Biz bazı koşularda sürpriz arama yolunu tercih edeceğiz. Detaylar için aşağıdaki Newbury tahminlerimizi inceyebilirsiniz. Bol şanslar.
İncele!

İzmir Tahminleri – 11 Şubat 2022

Cuma günü İzmir programıyla yerli at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yerli yarış tahmin takvimimizi güncellediğimizi hatırlatmak isterim, tüm üyelerimiz incelemede bulunabilirler; Şubat ayının kalanında 11 kez yerli yarış tahmini vermeyi planlamaktayız. İzmir tahminlerimiz yarış günü sabah saatlerinde yayına girecektir.
Total
22
Share