Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!
yabanciganyan

İstanbul Tahminleri – 25 Ocak 2023

Çarşamba öğle seansı yerli yarış programı İstanbul ile VIP üyelerimize özel hazırladığımız at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. İstanbul programı erken saatlerde yapılacağından tahminler bir gün öncesinden yayınlanmıştır. İlgilenenlere şimdiden bol şanslar ve iyi izlemeler dileriz.


1Koşu: 1 numaralı Anadolu Destanı ve 8 numaralı Pako ikilisi koşu performansı faktörüyle kuvvetle muhtemel AGF tablosunun üst basamaklarında yerlerini alacaklardır. Biz ilk koşularda söz konusu kurguyu sevmediğimizden opsiyonlar yaratmak istedik. 7 numaralı Mavi Anna ve 4 numaralı Enrico pedigri-ekip eşleşmelerini taşıdıklarından ilk haneye alındılar. 9-3-11‘in de cazip oranları denk getirildiğinde geniş hallerinde işlevsel olabilir.

SIRALAMA: |1-8-7-4++9-3-11|

2Koşu: 4 numaralı Uluarat ve 1 numaralı Naifoğlum ikilisi tecrübe faktörüyle ilk haneye alındılar, kurgunun temelini oluşturacaklardır. Onların yanına her zaman yaptığımız gibi 5 numaralı Umberto, 7 numaralı Özarın ve 6 numaralı Haşmetlim sıralamasından iki tane cazip olanı ilave edebiliriz.

SIRALAMA: |4-1++5-7-6++2|

3Koşu: Tipik bir bütçe koşusunu andırıyor. Küçük-orta bütçelilere ilk hanedeki atları; geniş bütçelilere ise ikinci hanedeki cazip olan iki tanesini de ilave ederek yedi atlı geçiş öneririz. 5 numaralı Evolvex, 6 numaralı March Violet, 7 numaralı Milagra, 9 numaralı Rosa Di Papa ve 11 numaralı Tempesta Mia beşlisi kurgunuzun ana hatlarını oluştururlar, sizlerin çalışmasında da varsa yeterlidirler. Bize göre tercihen 1-2-10-8‘in %10 altı kalan oranları geniş hallerinde değerlendirilmelidir.

SIRALAMA: |5-6-7-9-11++1-2-10-8|

4Koşu: Burada güvenilmez aprantiler nedeniyle dört at yazmak epey risklidir, yine de bizim kurgu stilimizde çoğunluğun fazla at yazdığı yerlerde tam tersini uygulamak vardır. 7 numaralı Turbodizel, 6 numaralı Nemkaldı ve 1 numaralı Diyatome üçlüsü sentetik performanslarıyla bir adım önde değerlendirildiler. 9 seçilen sürpriz.

SIRALAMA: |7-6-1++9|

5Koşu: Günün kapalı kutu bir başka grubunun buluştuğu koşudur, her zamanki gibi kendi çalışmalarınıza uygun hareket edebilirsiniz. 2 numaralı Summer Boy, 1 numaralı Filandoz ve 7 numaralı Maggy Hawk üçlüsü koşunun içerisinde etkin olmasını beklediklerimizdir. 8-4-11-9 sıralamasındaki cazip kalanlarla kurgu güçlendirilmelidir.

SIRALAMA: |2-1-7++8-4-11++9|

6Koşu: 5 numaralı Bonny Bomb grubun en kariyerli safkanı. 14 gün önce buradaki rakiplerinden 4 numaralı Make A Fire‘a geçilse de, o yarışta yol bulmakta zorlandığı, jokeyinin hatalı tercihler yaptığı görülebiliyor. Bugün az atlı koşuda rakiplerini kaçırmayacağını ve düzlükten sonra üstünlük kuracağını düşünüyoruz. Kurgusal nedenlerle teksiz yapılacaksa 2-4‘den iyi yarışlar beklenebilir, ilk senaryo daha kuvvetli duruyor.

SIRALAMA: |5++2-4++3|

Program Değerlendirmesi:

Bir gün öncesinden böyle vasat programları incelemek zor olabiliyor, atlara nasıl değer verdiklerini bilmiyoruz. Yine de yukarıda yazdığımız üzere ikinci hanedekilerden sadece cazip olanların kullanmasını gerekliliğini hatırlatabiliriz. İlgilenenlere bol şanslar dileriz.

Tek Adayı: Bonny Bomb
Beklenen İkramiye: 5.000 TL altı
Hedef Mi?: Evet

Önceki

Snooker Tahminleri - 25 Ocak 2023

Sonraki

Newcastle Tahminleri - 25 Ocak 2023

Benzer İçerikler
İncele!

Happy Valley Tahminleri – 2 Mart 2022

Çarşamba günü Happy Valley programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. İzlemesi açısından program oldukça zevklidir, fakat kalabalık atlı koşular kurgu yapmayı zorlaştırabilir, küçük-orta bütçeliler risk algılarına göre karar vermelilerdir. Happy Valley tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.
İncele!

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 21 Ocak 2022

Gulfstream Park programlarından bir diğeriyle daha Amerika yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Cuma akşamı yapılacak olan Gulfstream Park programında, neredeyse tüm koşularda, genel eğilimin dışına çıkan tercihleri sizlere anlattık. Şanslı bir günde iyi ikramiyeler kazanılabilir. Gulfstream Park tahminlerimiz bir gün öncesinden yayınlanmıştır. Bol şanslar.
yabanciganyan.com
İncele!

Fairview Tahminleri – 17 Haziran 2022

Fairview programıyla Güney Afrika at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yine gün boyu başka projeler nedeniyle işlerimiz olduğundan mağdur olmamanız adına bir gün öncesinden tahminleri yayınlıyoruz; yeni yapmak istediklerimizi hafta sonuna yetiştirebilirsek size duyuracağız. Fairview tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!