İstanbul Tahminleri – 4 Mayıs 2022

Çarşamba günü İstanbul programıyla günün ikinci at yarışı tahminini sizlerle buluşturuyoruz. Umarız bu kadar çok at yarışı tahmin alternatifi işinize yarıyor; keyifli gün geçirmenize sebebiyet veriyordur. İstanbul altılı ganyan tahminlerimizi üyelerimiz aşağıdan inceleyebilirler. Bol şanslar dileriz.


1.Ayak: |8-4-10++9-5-7-6++3|= 8 numaralı Captain Fast, 4 numaralı Mr Loverman ve 10 numaralı Prenses Karşıyaka üçlüsünün çim pist tecrübeleri; şu anki denk getirdikleri grup için yeterli olması gerek diye düşünüyoruz. Yine de geçenlerde buna benzer bir koşuda pist tecrübesi olmayan atların 1-2 yaptığını hatırlıyoruz. Söz konusu ihtimallerden kaçınmak isteyenler 9-5-7-6 dörtlüsünü de kurgularına eklemleyebilirler.

2.Ayak: |8-5-7++2-3-4|= 8 numaralı Çok Efe, 5 numaralı Selkuthan ve 7 numaralı Turhan Şah üçlüsü sentetik pistte rakiplerinden daha iyi derecelere sahipler; 2 numaralı Alevkıran, 3 numaralı Saklıkız ve 4 numaralı Keşiftay ise fazla sayıda koşu tecrübelerinin bulunmasının faydasını bu dönemde görebilirler.

3.Ayak: |3++5-2|= 3 numaralı By Reisoğlu‘nun yakın zamanlardaki pist-mesafe galibiyetlerini oldukça değerli bulduk, jokey yükseltmesiyle daha da iyi koştuğuna şahit olunabilir. Mutlaka atlanması gereken kurgularda ise 5-2 de yanına eklenirler.

4.Ayak: |6++4-2-1-7|= GR-2 ve GR-3 koşularda önemli dereceleri bulunan 6 numaralı Kayasel‘in buradaki atları geçememesi kariyeri açısından sönük bir görüntü olur. Yine de sürpriz tekli yapanlar veya yüksek ikramiye hedefleyenler 4-2-1-7 gibi atları da denemek isteyebilirler.

5.Ayak: |5-6-1-2-8++9-3|= Günün en zor koşusu olduğunu söylemek yerinde bir yorum olur. Dünkü Ankara programındaki vasatlığı andıran diğer koşuların aksine burada sürpriz ihtimalleri belirgindir. 5-6-1-2-8 beşlisi %40 favoriye karşı üstün gelemeyecek atlar değillerdir. 9-3 de en iyi günlerinde kariyer yarışı yapabilirler.

6.Ayak: |8-5-4-6++3-10|= Burada da grubun en iyi çim pist performanslarına sahip safkanı olmasına karşın, eküri sistemi nedeniyle oranı şişen 1 numaralı Asude Sultan’ı sıralamamıza dahil edemiyoruz. Son koşulara az at yazmayı seven oyuncular 8-5-4-6 dörtlüsünü kullanabilirler. 3-10 geniş hallerine saklanır.

Önceki
yabanciganyan

Tampa Bay Downs Tahminleri - 4 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan

Turffontein Tahminleri - 5 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Ankara Tahminleri – 24 Nisan 2021

Ankara programıyla yerli at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Bir tekimizin de bulunduğu (umarım favori değildir.) ve beşli oyuncuları için küçültmeleri de gösterebildiğimiz bir sıralama hazırladık. Ankara tahminlerimiz bir gün öncesinden yayınlanmıştır. Şimdiden tüm üyelerimize bol şanslar dileriz. 
İncele!

Adana Tahminleri – 6 Nisan 2021

Aylık takvimimizde belirttiğimiz üzere, Adana programıyla at yarışı tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Sadece ilk altılı oyunu için denemelerimizin olacağını söyleyeyim. Çünkü ardından Fransa yarışlarına odaklanmayı hedefliyoruz. Adana tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dileriz.
İncele!

Lingfield Park Tahminleri – 24 Mayıs 2022

Günün ikinci programı Lingfield Park ile İngiltere at yarışı tahminlerimizin bir diğeriyle daha sizlerleyiz; son zamanlarda programlar öyle vasat ve sıradan sonuçlanıyor ki, insan ister istemez motivasyonunu kaybedebiliyor; ayrıca 5 yıldır aksatmadan bizim gibi günlük tahmin yayınlayan var mıdır bilmiyorum, bir gün bile dinlenmeden yaptık-yapıyoruz. Dünkü Windsor programı iyi ikramiye verdi, açıkçası kaçırmamızın sebebi tamamen bizim motivasyon olarak düşüklerde olmamızdır, at yarışı da bir momentum oyunudur, hafta boyunca her gün tutturulabilir; ardından tam tersine dönebilir. Lingfield Park tahminlerini aşağıda görebilirsiniz.