Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

İzmir Tahminleri – 20 Ocak 2023

Cuma akşam seansı yerli yarış programı İzmir ile at yarışı tahminleri vermeyi sürdürüyoruz. Şanlıurfa’dan üst üste çok iyi sonuçlar elde etmiştik, sanıyorum bizim kurgumuza tam olarak doğu yarışları uymaktadır. Bu İzmir programından yüksek ikramiye sonucu çıkmayacaktır. Bol şanslar dileriz.


1Ayak: 6 numaralı Gökçestar, 7 numaralı O Bir Reis ve 2 numaralı Başparmak üçlüsü yakın zamanlarda daha iyi gruplarda ortalama performanslar sergileyebilmişler; bugün grup düştüklerinden onların sivrilmesini en olağan senaryo kabul edeceğiz. Arap atı koşusu olması sebebiyle istikrar beklenemeyecekse 3-1-5 sıralamasından takviyeye açıktır.

SIRALAMA: |6-7-2++3-1-5|

2Ayak: Bize kalırsda grup bazında değerlendirmede üç atlı bir koşu gibi gözükmektedir. Atlar henüz 3 yaşındalar ve formda olanlar gelişim gösterip parlayabilirler de. 1 numaralı Ask The Legend ve 4 numaralı Mr Lion Türkiye’deki oyuncuların son koşularındaki derecelerine bakarak favori haline getirdiklerini anladıklarımızdır. Biz 5-3-2 üçlüsünün genel koşu kalitelerini daha çok beğendik. 6 sürpriz.

SIRALAMA: |5-3-2++6|

3Ayak: Burada da üç tane atın diğerlerinden daha yoğun koşu tecrübesine sahip oldukları anlaşılabiliyor. Yine gelişim göstermeye aday atlar bulunsa da, her zaman üçünün birden kötü performans sergilemesi denk gelmez. 1 numaralı Black Phantom, 2 numaralı Saetta ve 5 numaralı Keep Your Distance uygun grupta sivrilmeye adaydırlar. 3-7 gelişim gösterdikleri takdirde tehlike yaratabilirler.

SIRALAMA: |1-2-5++3-7|

4Ayak: 3 numaralı Büyükdünya İzmir pistinde önce KV-9, ardından da GR-3 kazanmayı başardı. Basit senaryoda elbette grup düşüşüyle rahat bir galibiyet daha kariyerine eklemesi mümkündür. Tekli kurgu sevenler onu kullanabilirler. Kurgusal nedenlerle teksiz denenecekse 6-2-1‘e yatırım yapılmasını tavsiye ediyoruz.

SIRALAMA: |3++6-2-1++4|

5Ayak: 5 numaralı Jason Bourne ve 1 numaralı Bustany ikilisi bize göre şanslı dört attan öne çıkardıklarımız oldular; rakipleriyle benzer kaliteleri taşıyorlar ve oranları daha cazip kalmış. Bütçeniz genişse 3 numaralı Başdaner ve daha sonra 2 numaralı Minigun‘a da yer açmak isteyebilirsiniz.

SIRALAMA: |5-1++3-2|

6Ayak: Bir bütçe koşusuyla program sonlanıyor. Atları birbirinden ayıran önemli düzeyde kalite farklılığı gözlemleyemedik. Bu tarz koşularda herhangi at tek atıldığında kurgusal açıdan işimize geliyor. 2 numaralı atı %50 oranıyla tek atmaları günün tek fırsatıdır. 1-5-3 ile kapanış yapmak hedeflenir.

SIRALAMA: |1-5-3++2|

Program Değerlendirmesi:

Sıradan bir program. Son zamanlarda gece çok yoğun çalıştığımızdan ertesi gün için sadece akşam yerli yarış programlarına tahmin verebiliyoruz. Bugünkü akşam programı oldukça sıradan ve az ikramiye verecektir. Belki de üst üste büyük kazandığımız Şanlıurfa gibi doğu hipodromları odaklı tahmine geçiş yapmalıyız. İyi akşamlar dileriz.

Tek Adayı: Büyükdünya
Beklenen İkramiye: 5.000 TL altı
Hedef Mi?: Hayır

Önceki

Southwell Tahminleri - 20 Ocak 2023

Sonraki

Gulfstream Park Tahminleri - 20 Ocak 2023 (2.310 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Philadelphia ABD Tahminleri – 28 Kasım 2022

Haftanın başlangıç günlerinde Philadelphia ABD programları görmeye alışkınız, çoğu kez hedef yapmasak da küçük bedellerle inanılmaz ikramiyeler kazandığımızı da biliyorum. Biz önermeyerek, örnek tahminler hazırlayacağız; elbette akşam izlemeyi seven, bütçesi yüksek oyuncular denemeler yapabilirler. Philadelphia tahminlerimiz 19:00'da yayına alınacaktır.
İncele!

Elazığ Tahminleri – 8 Ağustos 2022

Pazartesi akşamı programı Elazığ ile yerli at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Elazığ programında herhangi bir tek adayımız yoktur, fakat dörder atlı ve ikişer atlı toplam dört koşuda küçültmelerimiz bulunmaktadır. Elazığ at yarışı tahminlerimizi üyelerimiz aşağıda inceleyebilirler. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Newbury Tahminleri – 10 Haziran 2021

Herkese iyi günler, Newbury programıyla yabancı at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Az atlı ve ayrımı kolay olabilecek koşular vardır; ancak AGF tablosunda neler olabileceğini merak etmekteyiz. Zira bugün birim fiyatı, küçük bir artış olsa da, 6 kuruşa yükseltildi ve bugün uygulama başlayacak. Türkiye'de şüphesiz küçük ve basit şablonlar yapıldığından dolayı; daha yüksek oranlı AGF'ler ve daha az sürpriz yazabildikleri senaryolar karşımıza çıkabilir. Newbury tahminlerimiz duyuru bölümümüzde yazdığı üzere 12:00 civarlarında eklenecektir.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!